Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 45 отговора
О и аз сега разбрах,че става вьпрос за по-малко от 7 дена след половия акт Rolling EyesНикой не може да ме убеди,че по това време са вьзможни симптоми на бременност(мое мнение).
Може да е нещо вирусно,да си изстинала и затова да пишкаш често.
Стискам палци резултата да е такьв,кькьвто го искаш Peace
Цитирай

БубичкаHug и на теб.

О и аз сега разбрах,че става вьпрос за по-малко от 7 дена след половия акт Rolling EyesНикой не може да ме убеди,че по това време са вьзможни симптоми на бременност(мое мнение).
Може да е нещо вирусно,да си изстинала и затова да пишкаш често.
Стискам палци резултата да е такьв,кькьвто го искаш Peace

По-вероятно е да не съм, макар че съм чувала за жени - вярно, рядкост е, при които симптомите за бременност, потвърдена впоследствие, са тръгнали 2-3 дни след акта. И при мен не е било така предния път, затова сондирам чужд опит. Laughing А най-сигурна ще съм след 168 часа. 35
Цитирай

Не си спомням, но по-скоро не съм имала виене на свят... Знам ли  Laughing
Пожелавам ти успех и двучертичков тест  bouquet
Цитирай

Седмица преди да видя двете чертички и около 5 дни преди закъснението на цикъла ми започна ужасно виене на свят и чувство, че всеки момент ще припадна. А изобщо не предполагах, че съм забременяла и няма начин просто да съм си внушавала Wink
Цитирай

Никога не ми се е виело свят.
А и два дни след секса е много рано за каквито и да било признаци. Но може да е станало нещо и при някои от миналите ласки...надали за първи път правите секс Smile
Цитирай

Никога не ми се е виело свят.
А и два дни след секса е много рано за каквито и да било признаци. Но може да е станало нещо и при някои от миналите ласки...надали за първи път правите секс Smile

Напротив. За първи път го направихме, без да се пазим.
Цитирай

На мен не ми се виеше свят (всъщност изкарах една прекрасна бременност без абсолютно никакви гадения и виене на свят, а и раждането беше почти безболезнено), но ок. седмица след "бебеправенето", ЗНАЕХ, че съм бременна. Наречете го вътрешно чувство, но го имаше, просто бях сигурна.
Цитирай

Не , не ми се виеше свят...това  може да се случи по скоро от очакването ..от нетърпението.....че чудото е станало.
Няколко дни след  бебеправенето е ужасно рано да се усети  реално каквото и да било....виж 6-тото чувство понякога върши чудеса Rolling Eyes
Цитирай

не, несъм имала световъртеж.
Цитирай

Нямах виене на свят в началото, седмица- две след положителния тест, вместо да усещам глад, имах подобни симптоми, които отшумяваха, когато хапна или вообще не се появяваха, ако хапвам през 2-3 часа.
Цитирай

Не , не ми се виеше свят...това  може да се случи по скоро от очакването ..от нетърпението.....че чудото е станало.
Няколко дни след  бебеправенето е ужасно рано да се усети  реално каквото и да било....виж 6-тото чувство понякога върши чудеса Rolling Eyes

В началото на бременностите ми никога не ми се е виело свят.....Но с 2 от тях към 3-4 месец съм имала виене на свят и то само сутрин. Лягах и това е. Като станеше 12-13ч. си минаваше от само себе си от раз.

Не знам, не споря.....Но пак с 2 от бременностите си знаех,че съм забременяла 1 седмица след акта.....С последната почти веднага се появиха киселините и тъй като принципно нямам киселини, а и като знаех,че бебеправим - не ми бе много трудно да свържа 1 и 1,че прави 2......Каквото и да е било това - истинско усещане, шесто чувство - е факт.
Цитирай

Каквото и да е било това - истинско усещане, шесто чувство - е факт.
  Peace

Daninka, при мен за очакване и нетърпение, което да ме замайва, не може да се говори - все пак си имам дете, и то още малко, и живот и здраве времето за още е пред мен. Второ, не вярвах, че е технически възможно да нацелим овулация и въобще да имам, след като аз цикъл още нямам заради активното кърмене. Разбира се, ако е станало, добре дошло е!

Понеже всички се чудите за виенето на свят, аз да ви "светна" Laughing. При първата бременност и на мен не ми се виеше, но сега все пак кърмя, и то много, на поискване, сигурно по 123 пъти на денонощие. Така че е нормално организмът ми да е по-чувствителен. Това доктор ми го обясни. А гаденето, което си продължава, и то не само сутрин и което ми е добре познато от предишната бременност, плюс специфичен вкус в устата, който си остава каквото и да ям/пия, след миене на зъбите (а те са в идеално здраве), плюс лесното задъхване, честото уриниране, болките в кръста от два дни, ме навеждат на мисълта, че... по Коледа стават чудеса. 35 Просто го усещам, макар че съм подготвена и за двата резултата в неделя. Нали писах - това е деня, в който съм решила да правя теста. Дотогава трябва да покаже, ако имаме приятна изненада.
Цитирай

С втората бременност много рано усетих, че може би съм бременна - около 7-8 ден след зачеването. Заподозрях, че има нещо, заради металния вкус в устата, лекото гадене и появилите се киселини / никога не съм имала киселини/. Убеждавах се, че си внушавам разни симптоми, но теста показа  EFP.
Замайване не съм имала и при двете бременности - сега от време на време ми се вие свят, но го отдавам на на умората и доста интензивното кърмене /близнаците ми са изцяло  на кърма/.

Успех и дано резултата е такъв, какъвто желаеш!!! Hug
Цитирай

Случвало се е да ми се вие свят, но не и нон стоп. Но в началото не го свързвах много с бременността, мислех, че е от ниското ми кръвно  Laughing
Цитирай

Днес си правих тест на Престо, който трябва да показва ранна бременност. Отрицателен е, но се препоръчва след няколко дни да се повтори. Значи по-вероятно е да няма второ бебе засега.
Цитирай

15-29 от 45 отговора