Пети клас е труден знаем, но за КоледаТА веЧ мечтаем".

  • 26 729
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 958
Ние от цялата галимация най-много се радваме, че в новото училище са целогодишно сутрин, а и започват в 8.00, в старото бяха половин час по-рано, а и по-далече и сега ще спим 40-50мив. повече сутрин Laughing

# 721
  • Мнения: 8 567
Дали не е време за нова темичка?
...пък и това заглавие newsm78

# 722
  • Мнения: 1 296
Аз затова се и бях сетила онзи ден за Птичка, тъй като видях, че наближаваме ,,лимита,, Laughing, а зная, че тя винаги ни радва с нови теми Peace.

# 723
  • Мнения: 998
Привет от Велинград Hug И ние я караме ваканционно на макс. Не мога да се нарадвам на дългата междусрочна ваканция, която се получи, определено имаха нужда децата. Тук се плицикаме по басейни и сауни, а навън въпреки снега днес беше много приятно и слънчево за разходка.
blanc, много благодаря за инфото. Ние и без това мислихме да се прибираме чак в понеделник Laughing Та поне да знаем, в колко часа да отидем на училище. За програмата се надявам да помогне някой съученик онлайн.
Сърдечни поздрави на Птичка!!!

# 724
  • Мнения: 1 296
Привет от Велинград Hug И ние я караме ваканционно на макс........

Вълничке, и като я карате на макс, да не сте в комплекса ,,Макси,, Joy във Велинград.

# 725
  • Мнения: 11 607
Дали не е време за нова темичка?
...пък и това заглавие newsm78
Аз затова се и бях сетила онзи ден за Птичка, тъй като видях, че наближаваме ,,лимита,, Laughing, а зная, че тя винаги ни радва с нови теми Peace.

Птичка ме помоли аз да пусна новата тема......Приемам предложения за заглавие........

# 726
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
В първия пост Птичка е написала предложенията за заглавия .

# 727
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
Втори срок на Пети клас почваме на мръсна газ Laughing

# 728
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
                                                                                                                                             Предложените заглавия на Нови теми!!!!!!

                                                              1.В  ПЕТИ клас е интересно - дробите се учат лесно!

                                                              2.Петокласниците вече са големи и с  лекота пресмятат  дроби!

                                                              3.В пети клас съм вече аз, за гаджето си мисля в час!

                                                              4.Петокласниците ни големи / или  засмени/, дроби смятат без проблеми.

                                                              5.ПЕТИ КЛАС е труден знаем, но за Коледа вече мечтаем


Аз съм за №3  Mr. Green или  №4...

# 729

Общи условия

Активация на акаунт