Някой чувал ли е за отслабване с ананас и водка?

  • 11 778
  • 86
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 320
Някой чувал ли е за това чудо... Отслабвало се с до 3 кг на седмица. Някаква руска диета е. На мен ми я сподели майка ми, а пък тя е разбрала от своя позната, която е свалила към 6 кг за 10-тина дни, като казва, че не се е лишава от нищо.
Става въпрос за следното : 1 ананас, заедно с кората се настъргва и пасира, сипва се към него 500 мл водка. Остава се в хладилника да престои 1 седмица и след това се започна да се пие сутрин и вечер по 1 суп.лъж., както и ако се яде по-тлъсто или сладко 15 минути преди това пак по 1 суп.лъж.. Няма ограничения, може да се яде всичко, ако искаш да свалиш повечко ограничаваш тестените продукти. Та въпроса ми е, някой чувал ли е за това чудо? Аз между другото забърках сместа и чакам да отлежи в хладилника, но ще ми е интересно да прочета, ако някой го е пробвал.

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 15:07 от запазена ма®ка

# 1
  • Мнения: X
чудесна комбинация
алкохол концентрат + сладък плод

гарантира отслабване и то на 100%
но само след като докара цироза и диабет
наздраве

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Сарказъма ти е излишен! Чак пък цироза от 2 суп. лъж. на ден.... оф, както и да е! Сега си спомних, защо не обичам да пиша из форума!

# 3
  • Мнения: X
и на мен ми се иска да е сарказъм, но не е

прочети малко какво става с метаболизма, кр. захар и черния дроб при смесване на алкохол със захар, в случая фруктоза

пиша го само защото тук има достатъчно ГБП, които ще ти се вържат
и постепенно ще станат алкохолици-диабетици

# 4
  • SA
  • Мнения: 3 196
Не ми се вярва тази комбинация да води до отслабване, ако човек продължава да си яде както се е хранил до момента.
Ама пък от 20-30 мл сок от ананас с водка дневно чак да се получи цироза и диабет , доста пресилено звучи. Подобни малки количества нито могат да увеличат алкохолната концентрация в кръвта, нито пък могат да увредят черния дроб при един здрав човек, тъй като алкохолът бързо се метаболизира до нетоксични продукти. Виж друг би бил въпроса, ако посочената смес от 1 ананас и 500 мл водка се изпиват за 1-2 дни.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 320
Готовата смест е за  2 месеца, но според мен и за повечко ще стигне. И на мен много не ми се вярва да дейтва. В разни руски форуми обаче много го хвалели...но аз нещо не се справих с търсенето и руския език Simple Smile

# 6
  • SA
  • Мнения: 3 196
запазена ма®ка, действително се среща подобна рецепта в руските форуми и някои твърдят, че са отслабнали по този начин.
http://forum.gotovim.ru/forum9/topic7344.shtml
Като я изпробваш и ти, ще споделиш дали има резултат. Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 320
kameloth, аз още не съм го пробвала, защото бях болна, но от утре ще почна и аз Simple Smile Майка ми го пие от миналия понеделник (20.12) и до вчера е със 3,500 кг по-малко. Едно мога да ти кажа, че си папка абсолютно всичко и не е спазвала някакъв режим.

# 8
  • Мнения: 850
 newsm78 ще очаквам с нетърпение още отзиви

# 9
  • Мнения: 1 095
И аз ще чакам да споделиш резултати !  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
 Joy Ох, тия руснации! Само формулата на бебетата още не са по4нали да забъркват с водка или поне не си признават hahaha

# 11
  • Мнения: X
просто не си признават  Mr. Green

# 12
  • GYM
  • Мнения: 814
 запазена ма®ка, ти не разказваше ли допреди малко сърцераздирателни истории в клюкарника?  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 1 320
и те какво общо имат с това? Не съм спряла да ям! Не разбрах какво искаш да кажеш с коментара си, както и да е! Сърцераздирателни.... Laughing, оф, както и да е!

# 14
  • SA
  • Мнения: 3 196
запазена ма®ка, наистина се изненадвам от това, че майка ти е отслабнала с 3,5 кг за една седмица само от тази смес. Ще чакаме след седмица- две какви ще са резултатите при теб.
Пиши и не обръщай внимание на злонамерени коментари!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт