Някой чувал ли е за отслабване с ананас и водка?

  • 11 774
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • в колонките
  • Мнения: 510
Сложих 200мл.водка и 1/3 ананас за проба.Ако е добро "питието" ще се прави още.Но като количество не е малко.Ще има за дълго време.Ананасът ми е голям-около 1.500гр цялия.Значи съм сложила около 300-400гр. ананас.Хайде лека вечер и успех,пък от другата седмица сме на линия.  bouquet  bouquet

# 46
  • Мнения: 49
Привет, момичета   bouquet  Не сте споделяли от доста време. Интересно ми е да разбера какво се случва - цифрово изражение Simple Smile Та да забърквам ли и аз таз "кашица".

# 47
  • в колонките
  • Мнения: 510
luksi, HugАз ще започна от петък да пия.Резултати-по-късно.Нали една седмица готовата смес трябва да престои в хладилник.Приятен следобед желая.  bouquet

# 48
  • Мнения: 49
luksi, HugАз ще започна от петък да пия.Резултати-по-късно.Нали една седмица готовата смес трябва да престои в хладилник.Приятен следобед желая.  bouquet
 


sivila , bouquet
Дам важна подробност Simple Smile
Хубава вечер.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз от понеделник кусам от пюрето! Не ми е по вкуса въобще и от време на време с 300 напъна лапам некоя лъжица, но отвора ли хладилника да си взема нещо за папкане и като вида сместта и ми се отяжда  Laughing ! От понеделник до днес сутринта съм -600 грама, като не съм се лишава общо взето. Отделно съм и в период в който налитам мнооого на разни сладкиши, та си е напълно задоволително минусчето дето имам.

# 50
  • Мнения: 1 095
запазена ма®ка, браво ! Наистина добър резултат !
Само така да продължаваш !  Hug

# 51
  • Мнения: 232
Ей момичета мисля и аз да я пробвам тая вкусотия.Водка не обичам,но ананас...мммм дано да има ефект! Praynig

# 52
  • София
  • Мнения: 786
И аз съм забъркала сместта. От неделя почвам Simple Smile
Дано има ефект  Praynig

# 53
  • Мнения: 13
Здравейте!
Днес ще забъркам "огнената"смес и ще пробвам.Ако не отслабна,поне ще имам настроение Laughing
Да попитам тези ,които го хапват,2пъти на ден или както пишат руснаците 3п. на ден?

# 54
  • в колонките
  • Мнения: 510
toneta tk,здравей. Hug.Аз трябваше да започна от петък вечерта с ананаса,но съм на антибиотик ,та ще поотложа с няколко дни.А ти започни 2 пъти дневно и ако ще ядеш нещо по-калорично си вземи още 1 лъжица.Успех желая и ако искаш-сподели.  bouquet

# 55
  • Мнения: 232
Момичетата които го хапват(или пият незнам как е)...кажете имали резултати?Аз още не съм си взема ананас....нямам време Sad ,но твърдо съм решила да пробвам как е.

# 56
  • София
  • Мнения: 786
Аз опитах вчера и щях да повърна, толкова гадно ми стана.
Хем съм пила какви ли не гадости  Rolling Eyes
може би защото доста се усещаше водката, а сутрин рано хич не ми е до водка.
Така че аз няма да го правя това, от една седмица съм си на някакъв си мой режим.
Ям сурови зеленчици, малко мляко и кашкавал и по някоя и друга мандарина или портокал.
Вече съм - 2 килца Simple Smile
Успех на всички дето могат да го ядът това чудо  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 1 320
С времето водката изветрява! Не го изхвърлял след 20 дни може да е по поносимо.
И аз го кусам от време на време точно по същата причина, че е отвратително! Аз не пия никакъв алкохол по принцип и ми е още по гадно. Гълтам го като гъсок, ма пак ми идва гадничкоооо!!!

# 58
  • Мнения: 232
запазена ма®ка,A колко свали и за какъв период? Embarassed

# 59
  • Мнения: 628
Запис - ще следя темата с интерес Hug

Общи условия

Активация на акаунт