Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
75-86 от 86 отговора

София

Здравейте!
От днес съм на "водка",малко е гадно ,но какво ли не съм пила,така че ще го преживея.
Явно има интерес към темата,но нещо няма резултати!?Обещавам да пиша как се развиват нещата при мен.Боря 10 кг. bouquet
Цитирай

Германия

Темата и мен ме интересува,макар да звучи доста абсурдно това отслабване с водка.И аз чакам да споделите резултати.
Цитирай

София

Да кажа Peace,за 4 дни съм -0,5кг.
Цитирай

Да кажа Peace,за 4 дни съм -0,5кг.

Без диета ли?
Браво !
Цитирай

Варна

Здравейте, момичета!

Сместа забърках 10 дни преди Нова година, започнах да я пия на 3-ти януари. До 20-ти нямаше никакъв резултат и я спрях. За да не стане зян, мъжът ми си прави сега разни коктейлчета с нея.
Имам да свалям едни 5 кг, които си качвам всяка зима и лятото от жегите смъквам.
От ананасите се сваля (съдържат съставка, която топи мазнините), но трябва да се хапват по няколко на ден в продължение на дни. Мъжът ми караха с кораба ананаси и се върна доста втален, там ананаси с палети.
Дано при вас има резултат! Стискам палци!  Hug
Цитирай

От ананасите се сваля (съдържат съставка, която топи мазнините

Ще споделиш ли коя е вълшебната съставка?Smile)
Цитирай

Варна

Благодарение на своя уникален компонент – бромелаинът, ананасът наистина е най-известният воин срещу коварните мазнини. Това вещество способства за разграждането на сложните липиди и фармацевтите започват да го ползват в различни производства за “изгаряне на мазнини”.
Под действие на стомашния сок обаче ферментът не може да въздейства върху целия организъм и затова не може да помогне за връщането на предишните килограми. От друга страна се запазва дълго време и помага на организма да преработи други храни, като риба, месо, киселомлечни продукти и бобови култури.
Ананасът притежава свойството да притъпява чувството за глад. Диетолозите препоръчват веднъж седмично да се прави разтоварващ ден на ананас, като 1 кг от плода се разделя за 3-4 хранения. За едно денонощие с помощта на тази диета може да се отслабне с 1-1.5 кг. Това се дължи на ниската калоричност на ананаса – 48 калории в 100 г.
Лекарите не препоръчват да се яде плода на гладен стомах – това може да предизвика гастрит. Трябва да се въздържате от този плод и при язва и повишена киселинност на стомаха. След консумацията му задължително изплаквайте устата с вода, защото съдържащата се в него киселина уврежда зъбния емайл.

Цитирай

Незнам откъде е изкопирана информацията,но е доста подвеждаща...бромелаина е ензим,който разгражда протеини,към мазнините няма никакво отношение Laughing Laughing LaughingЧетете малко повече преди да подлъжете някой така.....
А това,че фармацевтите го ползвали в различни производства ме разби Laughing Laughing Laughing
Цитирай

Швейцария

шоколадче ти с този бромелин и протеини ставаш банална.
  Та в твоя чест и аз се поразрових из нета.Значи...бромелина разгражда ЛИПОПРОТЕИНИ,които се задържат по стените на кръвоносните съдове.Тези липопротеини са протеини,които пренасят МАЗНИНИ и се натрупва т.нар. лош холестерол.Сами си правете изводи.
  Сто кила доктори и диетолози казват,че ананаса спомага отслабването ама ти не... #2gunfire.Обадих се и на моя приятелка фармацевт за инфо от първа ръка и тя ми каза същото.Така че е добре да прочетеш по-добре и най вече да разбереш това което четеш Mr. Green
Цитирай

Аз доктори в темата не видях,камо ли на кг измерени,ама айде...като ти се иска да вярваш нещо го вярваш.....а тълкуването на липопротеини,които са белтъци,как водят до сваляне на холестерола и това води до отслабване е  Laughing Laughing Laughing Laughing
Аз разбирам какво чета,но за macinka_ това май е проблем:))))

Бромелаинът, известен още и като бромелин, е мощен протеолитичен ензим с растителен произход. Съдържа се в естествен вид в плода и стеблата на ананаса. Естествената му способност да смила белтъците го прави желан в менютата на всички, които се занимават с бодибилдинг, фитнес и други спортове, изискващи богата на протеин диета.

Източник: Бромелаин (Бромелин) http://www.bb-team.org/articles/897_bromelain-bromelin#ixzz1CvANNGmg

нанасът е нещо повече от хубав десерт! Бромелаинът - ензим, който се извлича от него, - е смес от разграждащи белтъчините ензими, които подпомагат храносмилането и подобряват усвояването на хранителните съставки от храните и добавките

http://fitness1.bg/blog/%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D0% … %D0%BD-bromelain/
http://bodytime.bg/%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0 … %D0%BD-bromelain/
Цитирай

Швейцария

Аз доктори в темата не видях,камо ли на кг измерени,ама айде...като ти се иска да вярваш нещо го вярваш.....а тълкуването на липопротеини,които са белтъци,как водят до сваляне на холестерола и това води до отслабване е  Laughing Laughing Laughing Laughing
Аз разбирам какво чета,но за macinka_ това май е проблем:))))

Бромелаинът, известен още и като бромелин, е мощен протеолитичен ензим с растителен произход. Съдържа се в естествен вид в плода и стеблата на ананаса. Естествената му способност да смила белтъците го прави желан в менютата на всички, които се занимават с бодибилдинг, фитнес и други спортове, изискващи богата на протеин диета.

Източник: Бромелаин (Бромелин) http://www.bb-team.org/articles/897_bromelain-bromelin#ixzz1CvANNGmg

нанасът е нещо повече от хубав десерт! Бромелаинът - ензим, който се извлича от него, - е смес от разграждащи белтъчините ензими, които подпомагат храносмилането и подобряват усвояването на хранителните съставки от храните и добавките

http://fitness1.bg/blog/%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D0% … %D0%BD-bromelain/
http://bodytime.bg/%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0 … %D0%BD-bromelain/
Не казвам че докторите са в темата,но на теб определено ти трябва и то добър. #Crazy
  Написала същото,което и аз се опитвам да ти обясня.Вземи чети малко,не само copy\paste.
Напиши нещо по темата,пиеш ли от сместта,ако не...много здраве ти желая
Цитирай

няма ли  още някой да се отчете с резултати  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
75-86 от 86 отговора