д-р Мая Танчева

  • 2 885
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 625
Някой ползвал ли е услугите на тази докторка? Тя е дерматолог, козметолог....Центъра й се намира до Руски паметник .Имам досадно акне което не минава със козметик и скъпи кремове.........Ако някой знае моля да сподели с мен! Praynig
Благодаря предварително!

# 1
Мисля,че се казва Тачева . На Руски паметник е салона . Аз преди седмица бях там на козметик -при някаква Мария - и съм адски възмутена -процедурата по почистване на лицето я претупа точно за 10 минути  и 10 мин маска и това беше . Казах,че там повече няма да стъпя . Но виж ако отидеш при Тачева предполагам ще ти обърне внимание ,съмнявам се да работи с такова нежелание с каквото работят подчинените й .  Наскоро някъде четох статия за самата докторката и мисля ,че си заслужава да пробваш.

# 2
  • Мнения: 5 312
аз съм чувала доври отзиви за д-р тачева.но най-добре да отидеш и сама да прецениш.

# 3
  • София
  • Мнения: 293
Даа, д-р Тачева и е името. Аз съм доволна от обслужването, но все пак бях само за пробиване на пъп. Много професионално и стерилно - това е скромното ми мнение.

# 4
  • Мнения: 3 835
Преди две години съм ходила при нея, но не съм доволна - компетентна е, но не ми обърна много внимание. Предпочитам да отида при друг доктор, дори да взима по-скъпо.  Crossing Arms

# 5
И аз не съм доволна от Мая Тачева-мен ако ме питаш иди в CHARMANT, а иначе си купи зинерит от аптеката струва към 13лв.мн.е добро след 1 месец.ще си почти без пъпка.Предписаха ми го в кожния диспансер.

# 6
  • Мнения: 1 180
Е, аз ходя в нейния кабинет от мноооого години - и то точно при въпросната Мария. Не съм забелязала да ме "претупва". А самата д-р Тачева едва ли се занимава с почистване на лице. Тя дава само консултации и извършва някои от по- специфичните процедури /например електрокоагулация и др./ Племенницата ми е 15 -годишна и имаше проблеми с лицето, но откакто ходи в този кабинет, изглежда прекрасно! Та, само споделям личните си впечатления, не искам да налагам мнението си!

# 7
  • Русе
  • Мнения: 856
Не искам да пускам нова тема ,но да попитам имали мами,които са пили Диане35 и са го спряли,след това дали пъпките се появяват отново

# 8
  • Мнения: 1 320
Моят опит с въпросната лекарка-мислех, че това е най-добрият дерматолог, който съм срещала. Но след като при последното ми посещение чаках половин час, само, за да ми отговори на едно елементарно въпросче и чух репликата: "Повече време не мога да Ви отделя"  Shocked, се зарекох да не стъпя повече при нея! По-късно установих, че с едно и също лекарство лекуваме всичко що има по кожата ми. Не искам и да чувам вече за нея!

Общи условия

Активация на акаунт