Таблетки за отслабване???

  • 226 692
  • 221
  •   1
Отговори
# 210
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
А и все пак си е кафе, нещо нямам доверие на хапчетата! Има ли още някой,който го пие?

Точно за това са го направили под формата на кафе - за да му имат доверие хората - просто едно кафе, какво толкова?! Дали ще сложат съставките към кафе, сок или поросто хапчета - все тая.



точно! Peace

# 211
E,да, тук сте прави,че няма значение под каква форма е,но важното е да има ефект-а при мен имаше,така че смея да твърдя,че е добро!

# 212
  • Мнения: 26
Pep, СИЛ-ът са хубави таблетки за отслабване. Не са никак драстични и ако имаш проблеми с обмена на веществата, действат като балсам:)
Само трябва да свикнеш всеки ден по 1 (2) хапчета 3 пъти преди храна:) но не бива да забравяш да ядеш по 2-3 пъти на ден! колкото и нискокалорично, да ти е пълен корема, иначе няма ефект (каза една дохторка)

Аз ги пих именно за храносмиалнето, но не успях да привикна да взимам всеки ден таблетки и нищо не излезе...Трябва постоянство, а аз съм въздухарка от класа. Надявам се ти да ме отсрамиш пред СИЛ-а   bouquet
успееех!

# 213
  • Мнения: 262
ами ако през деня почти не ям само по 1-2 ябълки или някакви солети става ли или трябва някаква по-силна храна да не ми стане нещо
Арлина Мей ти говориш за обмен на вещества значи ли това че тези хапчета те карат да ходиш по-често до WC

# 214
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цитат на: AQ
От хапчета до хапчета има разлика колкото от земята до небето!
Мазиндолът е супер остаряло лекарство, изцяло химично   и много токсично. От доста време се издава само с рецепта при много тежки случаи.
На хапчетата трябва да си пише какво съдържат, не е трудно просто да се прочете. Някои са изцяло билкови, други - пълни с химия.
На всеки организъм му влияят различни неща. На моя позната Ябълковия оцет действа много добре за отслабване, при мен пък нямаше никакъв ефект. Аз съм се спряла на водораслите - подтискат ми много успешно апетита.
Вси4ко,което пишеш е вярно Grinning освен ,4е мазиндола в Бг се изписва на всеки който си поиска,без оглед на здравословно състояние Grinning
Старо ти е инфото. Мазиндола е забранен в БГ повече от две години вече.

# 215
Здравейте, реших и аз да се включа в темата  момента пия Фибракс  на Д-р Тошков вече 3-та опаковка, но не виждам ефект. Пробвах с ЛипоРедукт - същата работа.   ::
Една позната ми беше казала за билковите таблетки Зарсена, но от тях започна да ме боли корема. Така, че май всичко е вятър работа а? Embarassed Единствено имаше ефект от Лаксит преди две години. Но тази зима пак наддадох, а Лаксита вече не ми действа  : #Cussing out: Май наистина ще спра всички опити за отслабване И ЩЕ СЕ ПРИМИРЯ С КИЛОГРАМИТЕ, които не са чак толкова много - 58-60 при 166сам. :  Thinking: Това е за сега от мен. Дано съм помогнала на някого в чуденето какви хапчета да пият.  Wink

# 216
Незнам Пепа, но ми се искаше поне да има някакъв ефект, а то нищо.Ако искаш ти го пробвай, може на мен да не ми действа, а може да има ефект след повече време.Пробвай, аз въпреки всичко няма да го спирам, та да видим по-нататък какво ще стане.Ще ти кажа, ако има резултат.
На мен лекар ми каза, 4е този ксеникал разгражда мазнините....т.е. ако не яде6 мазно, няма да ти помогне!

# 217
  • Мнения: 21
Незнам Пепа, но ми се искаше поне да има някакъв ефект, а то нищо.Ако искаш ти го пробвай, може на мен да не ми действа, а може да има ефект след повече време.Пробвай, аз въпреки всичко няма да го спирам, та да видим по-нататък какво ще стане.Ще ти кажа, ако има резултат.
На мен лекар ми каза, 4е този ксеникал разгражда мазнините....т.е. ако не яде6 мазно, няма да ти помогне!

правилно! по-добре да се пие пектин.

# 218
  • Мнения: 10
Здравейте,
Нямам им аз вяра на никакви таблетки. Пробвайте си натурално

# 219
  • Мнения: 4
За "Arson" чувал ли е някой.Мисля че го няма в България.Имам две опаковки и се чудя дали да ги почвам....

# 220
  • Мнения: 10
Не им вярвам на никакви таблетки. Само спорт е истината

# 221
  • Мнения: 13
Колкото и каквито и таблетки да се пият няма да имат ефект ако нагъвате чипсове, вафли, шоколади и други от този сорт.
Няма как да се отслабне само с прием на хапчета. Ако не преминете на балансиран начин на хранене и на достатъчна двигателна активност килограмите ще си стоят, а вие само ще се бухате с излишна химия.

Общи условия

Активация на акаунт