Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

че ми е криво...
В събота имам изпит, а нищо не съм учила. Sad  Малкото и днес не иска да заспи и ме върти на малкият си пръст.
Завърших четвърти курс, но си влача 8-9 изпита. Mad От септември до сега съм взела само един! Все не ми остава време и сили да седна и да се съсредоточа над лекциите, или ако го направя то не е достатъчно... До юни трябва да ги взема, а даже не ми се чака и до тогава. Излегнали сме се на гърба на баща ми, който пък от друга страна се грижи и за брат ми/тази година завършва гимназия, предстои му и кандидатстване/... И ми е толкова гадно и криво Crying or Very sad Питам се кога ли ще изляза от този омагьосан кръг?!  Rolling Eyes
От друга страна пък баща ми само ми повтаря "Хайде завърши, че да търсим и работа!"...
уф... оплаках ви се, но не ми олекна no
Цитирай

София, "Младост 3"

къде живееш? да си помогнтем с бебетата - няколко дни аз гледам, няколко дни ти - и аз имам да уча за изпит
дано се справиш! Успех!
Цитирай

на върха

Уф свестен баща имаш! И е прав да знаеш Hug
Цитирай

UK

аз имам за тази година 8-повръща ми се,но като не ми признават дипломите в проклетото Кралство, а не ми се работи какво да е....ей ме на пак на скамейката, а пропиляните 7 години по университети.......офффффффффффф  и аз се оплаках
Цитирай

catnadeen, не съм в София. Имам възможност да бъда и там /там ми е ВУЗа/, но предимството ще ми е само в това, да не ги пътувам тия 350км за изпит, само в едната посока.
Ще се справя, на финала съм. Много мина, малко остана! Wink

Luluto, прав е. В това спор няма. Но живота ни не е лесен. Въпреки всичко се държим де! Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.