Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Кога сменяте пампата - преди или след хранене ?Казаха ми да го правя след, но мисля че като се е наял може да  повърне ако се наложи и да го мия...
Цитирай

София

Аз сменям преди ядене. Само ако го усета след ядене  че се е наакал пак сменям.
Цитирай

на една крачка от Пловдив

Сменяй го преди да се е нахрани бебето ти, защото едно че като е яло може да повърне и друго ако заспи веднага ще го събудиш ли да го сменяш? Аз така правих и продължавам. newsm30 yes
Цитирай

гр София-центъра-Лъвов мост

Аз го сменям след ядене и като се оригне качествено.Защото след папане го пълни отново.Не от икономия а просто така сме си свикнали.От опит знам че не повръща след като се оригне поне два пъти.
Цитирай

Пловдив

Аз сменях след, че след ядене все акаше.
Цитирай

София

Аз след ядене, защото тя винаги акаше след него!
Цитирай

Няма такава държава!

Понеже всички ми казваха, че трябва да сменям преди ядене - така и правех, но щерката винаги акаше, докато яде, което се нарича не знам си какъв рефлекс на мед. език. И се получаваше, че сменям два пъти. Почнах да сменям след ядене, на поставка, внимателно и нито веднъж не ми е повръщала, но я уригвах добре и понякога дълго, ако се налага.
Цитирай

София / Пловдив

Сменях след, защото на всяко кърмене акаше  Smile . Не е повръщала след ядене, но все пак внимавах да не притискам коремчето.
Цитирай

Варна

Памперса и го сменям преди ядене,а ако се изака по време на ядене(доста често се случва) сменям пак Mr. Green
Цитирай

РусЙе

Сменях след, защото на всяко кърмене акаше  Smile . Не е повръщала след ядене, но все пак внимавах да не притискам коремчето.

И аз бих казала същото Peace малко по-внимателно се сменя и това е.
Цитирай

Abu Dhabi

Ми те всички бебета акат след хранене.
моят изстрелва снарядите, оригва се като простак и си заспива с пълния памперс, и изобщо не му пука. Иначе ще си повърне безценната кърма, а това ми е по-неприятно. Така че сменям преди ядене - тъкмо да се събуди по-качествено.
Цитирай

След.Слагах дъската за повиване на нашата спалня,като я повдигах с книга от страната на главата,за да не повръща.
Цитирай

Пловдив

Сменям преди ядене,защото заспива докато яде. Много рядко ака след или по време на хранене,но ако все пак се случи сменям пак.
Цитирай

Душата ми е там, сърцето ми тук!

Аз сменям преди хранене, най-вече защото може да заспи и как да я будя.
След хранене много рядко ми се е случвало.

Поздрави Wink
Цитирай
Ми те всички бебета акат след хранене.

Naughty Моето не акаше след хранене, но пък много повръщаше, за това сменям памперса преди хранене, все още. Явно зависи от бебето, кой е най-удачния вариант.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора