Най-лесните жени били в бг-мама....

  • 23 788
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 407
Прочетох само първата страница, но се досещам за какво иде реч Rolling Eyes...Аз пък се чудя, какво въобще може да прави един мъж във форум за майки и бебета, извратеняк някой трябва да е Tired. Истинските мъже не висят по каквито и да е форуми, ами си действат на живо- за всяко едно нещо имам предвид. Освен ако не е някой дебел, скучаещ чиновник с очила, който си запълва работното време по форуми.
Абе тук няма мъже в този форум. Всички сме жени с мъжки никове. Ама не се издаваме лесно.  Wink

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 15:22 от обикновен

# 256
  • Мнения: 373
Няма по-лесна жена от пияната... Joy Joy Joy
Потвърждавам  Whistling

# 257
  • София
  • Мнения: 1 573
Прочетох само първата страница, но се досещам за какво иде реч Rolling Eyes...Аз пък се чудя, какво въобще може да прави един мъж във форум за майки и бебета, извратеняк някой трябва да е Tired. Истинските мъже не висят по каквито и да е форуми, ами си действат на живо- за всяко едно нещо имам предвид. Освен ако не е някой дебел, скучаещ чиновник с очила, който си запълва работното време по форуми.
Laughing Шанталчето изби рибата   bouquet

# 258
  • Мнения: 81
Прочетох само първата страница, но се досещам за какво иде реч Rolling Eyes...Аз пък се чудя, какво въобще може да прави един мъж във форум за майки и бебета, извратеняк някой трябва да е Tired. Истинските мъже не висят по каквито и да е форуми, ами си действат на живо- за всяко едно нещо имам предвид. Освен ако не е някой дебел, скучаещ чиновник с очила, който си запълва работното време по форуми.
Страхотна инвенция на мисълта...
Ако знаеш колко бавно поствам, за да обърна всички глаголи в мъжки род, че да не ме хванат...  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 24 467
Пък аз още в началото се застраховах, като писах, че не съм въобще жена. Laughing

# 260
  • Мнения: 1 192
Ей, за да се оправдаят и за лесни жени са готови да се представят  Joy

обикновен, това женска ръка ли е?  Mr. Green

# 261
  • Мнения: 81
Ей, за да се оправдаят и за лесни жени са готови да се представят  Joy

обикновен, това женска ръка ли е?  Mr. Green
Защо го считаш за оправдание? Че аз почти по всички класификации на шанталчето не fit-вам. Което автоматично я прави фантазьор в очите ми.  Grinning

# 262
  • Мнения: 364
Няма по-лесна жена от пияната... Joy Joy Joy

Само да не повръща или хърка по време на акта.  Naughty

# 263
  • Мнения: 1 192
 Crazy
Лили Лу, ти пък да не си мъж с женски ник... Laughing вярно, че пишеше в темата С коя жена (не) бих кръшнал  Mr. Green

ПП pronobis, шестото ми чувство предполагаше, че си нечие разклонение, но върху пола не съм се замисляла...

# 264
  • Мнения: 364
Лили Лу, ти пък да не си мъж с женски ник... Laughing

Може и да съм. Май никой не ме е виждал на живо и не може да докаже..  Twisted Evil


П.П. Моля, дами, спрете с ЛС-тата, че имам само сто позволени!

# 265
  • Мнения: 274
Шанталчето е много права. Само е пропуснала да отбележи, че единственото изключение е Марадона.

# 266
  • Мнения: 4 585
Няма по-лесна жена от пияната... Joy Joy Joy

Само да не повръща или хърка по време на акта.  Naughty
На кучешката да повръща, не пречи.

# 267
  • Мнения: 0
Освен ако не е някой дебел, скучаещ чиновник с очила, който си запълва работното време по форуми.

Абсолютно вярно ! Ясновидските Ви способности са уникални .... както и всичко останало във Вашата личност  Peace

Представям ви скорощна снимка от срещата на някои от мъжете пишещи в БГмама  Peace
 


Няма да ви кажа кой съм аз  Peace

# 268
  • Мнения: 373
Познах те..тоя с белите чорапки  Laughing

# 269
  • Мнения: 2 865
Crazy
Лили Лу, ти пък да не си мъж с женски ник... Laughing вярно, че пишеше в темата С коя жена (не) бих кръшнал  Mr. Green
Че трябва ли да е мъж, за да кръшне с жена...? Или пък не се брои за кръшкане това....?

Общи условия

Активация на акаунт