Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Искам някаква чанта, която да е едновременно елегантна и делова, т.е. да става освен за гримчета, парички, също така и за по-големи неща като книги и документи. Има ли такава, или ще ми се наложи да купувам 2 и да ходя едновременно с дамска чанта и куфар?
Цитирай

Пловдив

Ани, ти съвсем се обзаведе  Laughing
Цитирай

Нещо такова ли искаш?
това
или това
Цитирай

Варна

Първата чанта колко ли струва? (мързи ме да се ровя из сайтаRolling Eyes
Цитирай

Sofia

ето
Цитирай

Варна

ето

Мерси!  Shocked
Цитирай

Хм, чанта №1 е готина, точно като за мен!! Мерси!  Laughing
Ау, сега виждам, че е само в зелено  Naughty.
Цитирай

Sofia

Аз бих носила 2 чанти - една дамска елегантна да пасва на стила на обличане и една делова, само за книжа. Много шик ми изглежда.  Very Happy
А другия вариант - да се валят червила, тампони сред документите някак неприемливо ми изглежда.
Цитирай

София

Аз бих носила 2 чанти - една дамска елегантна да пасва на стила на обличане и една делова, само за книжа. Много шик ми изглежда.  Very Happy
А другия вариант - да се валят червила, тампони сред документите някак неприемливо ми изглежда.
Да, и аз така бях преди - така и двете чанти са по-малки, иначе голям куфар е #Cussing out
Цитирай

София

Шик е да - спор няма, но пък защо да се валят червила сред документи - има си козметични чантички за тази цел Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.