Ревматоиден артрит - тема 2

  • 202 085
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Петрич
  • Мнения: 321
Здравейте! Първо се извинявам, че не се включвам конкретно по темата... В момента набирам лица от Варна с диагноза "ревматоиден артрит" за провеждане на кратки интервюта. Продължителност - около 5 минути, заплащане - 30 лв. Търся 2-ма мъже и 3-и жени (или обратното) за интервюиране в рамките на следващата седмица.

Вече писах на две от участничките в този форум, но ако някой друг прояви интерес, ще се радвам да ми пише за повече подробности. Особен проблем е набирането на мъже, търся поне двама.

Интервютата се провеждат на място и във време, удобно за вас, заплащат ви се веднага след приключването им, разговорът се записва на цифров носител, подписва се декларация за конфиденциалност.

Благодаря предварително на всички!

А би ли дала повече информация за целите на това интервю ? Мисля, че на всички ни е интересно и любопитно каква е идеята.
Аз съм с диагноза лупус, така че няма да мога да ви бъда полезна.

# 751
  • София
  • Мнения: 864
Хора бе има нова тема. Стига писахте в старата!!!!!!

# 752
  • Мнения: 495
Бъни,няма я.Аз не я виждам newsm78

# 753
  • София
  • Мнения: 864
ИМА НОВА ТЕМА!!!!!!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=651963.new#new

И, не по време на бременост може да се пият кортикостероиди, но може и да ги пиеш докато кърмиш. Аз съм пила първите месеци докат кърмех. Разбира се не е препоръчително, но щом се налага....

кое не виждаш?????

# 754
  • Мнения: 178
Здравейте! Извинявам се че се включвам толкова рядко но не ми остава много време.До сега бях на ХУМИРА но е изчерпана.Назначиха ми ENBREL. Някой ползвал ли е тези инжекций и какво мислите за тях.Прочетох листовката но не ми хареса.Имате ли мнение.От ХУМИРАТА нямам оплаквания но тези ме притесняват.Благодаря предварително и на всички желая лек и успешен ден! newsm78

# 755
  • София
  • Мнения: 864
Здравейте! Извинявам се че се включвам толкова рядко но не ми остава много време.До сега бях на ХУМИРА но е изчерпана.Назначиха ми ENBREL. Някой ползвал ли е тези инжекций и какво мислите за тях.Прочетох листовката но не ми хареса.Имате ли мнение.От ХУМИРАТА нямам оплаквания но тези ме притесняват.Благодаря предварително и на всички желая лек и успешен ден! newsm78

Ехоооо,
направо ме скъсвате от смях- току някой се запише в някоя от старите теми........
Айде един пост по-нагоре и ела в новата.
Ама хора не виждате ли, че последният пост е от 08 окт???? Или както повечето българи обичат да правят - просто питат, без да се замислят.
Айде със здраве,
Ела в новата тема.

все се чудя що модераторите не я заключат таз тема.

# 756
# 757
  • Мнения: 2
Здравейте мили дами, баща ми е болен от близо 2 години, от РА. Ходи при доста лекари, включително и хомеопат (много добър), но резултат нямаше. В началото взимаше доста силни лекарства, докато не разбра, че са го тъпкали с такива, които разрушават черния дроб. Спря ги. Сега ходи в София при д-р Николова, ако не се лъжа. Жената много му помага, наистина. Не знам какви лекарства пие сега, но ще ги проуча, предвид, че прочетох доста по темата. Но включих се, защото вярвам, че има и други лечения за артрита....с лечители. Скептично съм настроена към тях предвид шарлатаните, които пребивават по телевизията,а и не само, докато не чух история за една жена в България, която излекувала човек с артрит. От тогава той няма никакви болежки. Ако го видя скоро, ще го попитам, но ако и вие сте чували нещо, моля споделете опита си. Вярвам, че има хора с дарба, но разбира се съм на ясно, че 90% са измамници. Ако трябва и масажистка ще стана, за да му помогна, защото изглежда ужасно, когато се схване и подуе.
Благодаря Ви предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт