Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Мили татковци,
Вече набрали повече или по-малко опит, можете ли да споделите нещо много лично?

Малко уточнение - въпроса засяга и неща, които вече сте узнали и сега предпочитате да не се сте узнавали.
Цитирай

Луксозенец

Явно няма неща, които не искам да знам, тъй като всичко, което знам искам да го знам. Може би това, което не знам, жена ми е преценила, че не искам да го знам. В случая "Аз знам, че нищо не знам" не важи при мен. Знам много  Mr. Green
Цитирай

Своге

Моят определено не иска да знае, че му изневерявам. Това щяло да свърши зле за всички...
А аз си мисля, че също не иска да обсъждаме мъжете с моите приятелки, за да не им падне реномето.
Цитирай

РусЙе

Явно няма неща, които не искам да знам, тъй като всичко, което знам искам да го знам. Може би това, което не знам, жена ми е преценила, че не искам да го знам. В случая "Аз знам, че нищо не знам" не важи при мен. Знам много  Mr. Green

Все едно, че чета думите на моя мъж. Mr. Green
Цитирай

Моят определено не иска да знае, че му изневерявам. Това щяло да свърши зле за всички...
А аз си мисля, че също не иска да обсъждаме мъжете с моите приятелки, за да не им падне реномето.
за моя съм сигурна че е така.
Цитирай

Стара Загора

Аз искам ВСИЧКО да знам... Абсолютно всичко, с най-малки подробности... Няма нещо, което да искам да се крие от мен...
Цитирай
Явно няма неща, които не искам да знам, тъй като всичко, което знам искам да го знам. Може би това, което не знам, жена ми е преценила, че не искам да го знам. В случая "Аз знам, че нищо не знам" не важи при мен. Знам много Mr. Green
За да не те повтарям! Peace
Цитирай

Very Happy
 ...че предишният е по-добър в леглото
 ...че жената е имитирала оргазъм
 Very Happy
Цитирай

София

Нещо ми се оплетоха темите, сори   newsm78

« Последна редакция: пн, 28 ное 2005, 14:35 от Amidala »
Цитирай

Варна

Определено изглежда страхотно за възрастта си Smile

А на каква пък толкова възраст е  newsm78

Аз в тази тема нямам отговор newsm78 Сори за
Цитирай

Пловдив

Very Happy
 ...че предишният е по-добър в леглото
 ...че жената е имитирала оргазъм
 Very Happy
smile3521
Цитирай

Че предишния мьж или приятел е бил с нещо много по-добьр от тях - например в готвенето, в стил на обличане, в любовта.
Цитирай

София

Мъжът ми е споделял, че ако реша да му изневеря, не иска да разбира (в смисъл, да го правя дискретно). Е, засега нямам такова намерение... Praynig Иначе всичко иска да знае. А, и не иска да знае нещата, които не го интересуват (в смисъл да не го занимавам с глупости).
Цитирай
mi 4e mu izneveriavash .Da znaesh ako ti se slu4wa ne mu kazvai mislia 4e niama da te razbere kolkoto i da go ubejdavash 4e ne e bilo misleno ili nam kakvi gluposti .Izneviarata e za maje ne za jeni Smile
Цитирай

Sofia

mi 4e mu izneveriavash .Da znaesh ako ti se slu4wa ne mu kazvai mislia 4e niama da te razbere kolkoto i da go ubejdavash 4e ne e bilo misleno ili nam kakvi gluposti .Izneviarata e za maje ne za jeni Smile

Така ли?!? Я, виж ти!

Имаш предвид признатата изневяра ли?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора