обезкосмяване на триъгълник

  • 10 250
  • 18
  •   1
Отговори
Моля Ви дайте ми съвет. Не мога вече въобще да се сгъвам и да виждам какво става отдолу като се опитам да се обръсна с бръснача. Преди ходех на кола, но сега ме е страх. Дайте съвет за тези кремове депилатоари - има ли ефект от тях, каква марка ползвате и опасни ли са ?.

# 1
  • Мнения: 8 505
Я погледни в тази тема,дано откриеш отговор.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31499.0

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
На мен гинеколожката ми забрани да си правя епилация с кола маска и......... пробвах с крем - цялата пламнах в първите няколко минути, почна да ми пари  Sick Така че, от личен опит те съветвам да не пробваш с депилатоар, макар че всичко е индивидуално, все пак е риск!

# 3
  • Мнения: 361
Аз ходя на кола и нямам никакви проблеми,е боли ме малко повече  Mr. Green

# 4
Ами аз сега съм в деветия и ходих преди 2 дни на кола на триъгълника и козметичката я е страх повече от мене да не ми станело нещо(всъщност аз изобщо не се притеснявам че ще ми стане нещо), но мен прага ми на болка е висок така че...важното е да си спокойна ако се шашкаш може наистина да се стегнеш нещо и да си предизвикаш контракции...не знам прецени си сама...според мен не е проблем да отидеш на кола но ти си реши

# 5
  • Мнения: 5 622
 До последно действах с бръснача.Колкото толкова,не ме е върнал гинеколога ми и не се е оплакал,значи всичко е било наред  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 10 758
През цялата бременност си ходех на кола.Преди да почне да ме щави, козметичката ме пръскаше с лидокаин.Всичко ми се схващаше и почти нищо не усещах, а прага на болката ми е нисък.Не мисля, че има нещо страшно, а пък тези депилатоари са мижи да те лажем.

# 7
  • Мнения: 1 190
Аз също до последно ходех на кола, последния път беше 4 дни преди да родя. Ходех си през цялата бременност и то не само на триъгълника ами изцяло, е, боли малко повече ама като се отпуснеш няма нищо. Ама аз ходя при тази козметичка от повече от 5 години.
Според мен е повече на псичическа основа, иначе проблем няма.

Поздрави Wink

# 8
  • Мнения: 218
Кажи на мъжо да те обръсне Wink

# 9
  • Мнения: 7 186
Аз до последно действах с бръснача и огледало. Справях се перфектно. Sunglasses

# 10
  • Мнения: 781
Винаги само кола. 2 дни преди да родя на кола и месец след секциото пак. И така до днес. Ами не ми стана нищо.....

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Не слагай депилатоар NaughtyОтвратително е  и никаква работа не върши Twisted Evil
Нека мъж ти да те обслужва, какво толкоз Wink

# 12
  • sofia
  • Мнения: 97
И през двете ми бремености си ходих при моята козметичка и дори тя все ми повтаряше че предпочита да съм бременна защото по лесно излизаха и почти не ме болеше. Първият път не искаше да и идвам в 9 но я навих и се престраши а вторият път сама ме юркаше че ми оставало малко. Така че пробвай пък ако те боли винаги можеш да се откажеш.

# 13
  • Мнения: 260
През цялата бременност си ходех на кола.Преди да почне да ме щави, козметичката ме пръскаше с лидокаин.Всичко ми се схващаше и почти нищо не усещах, а прага на болката ми е нисък.Не мисля, че има нещо страшно, а пък тези депилатоари са мижи да те лажем.
И лидокаина действа, а? Щото аз вече не съм бременна, ама все се бръсна и ме е страх от кола, а ми писна, нечовешки боде. В кой салон работи тази прекрасна жена и колко пари взима?? Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 414
след като 2 козметички ми отказаха, защото ги било страх "да не стане нещо", действах с браснача...накрая мъжа ми извършваше тази дейност, защото нищо не виждах с големия тумбак Wink

Общи условия

Активация на акаунт