Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
600-614 от 614 отговора

Според мен за мъжете това си е комплекс. За жените не знам - аз самата съм 160 см. Това, което знам със сигурност е, че при такава височина е добре да се поддържат адекватни килограми и фигура - при 175 см. 5 килограма отгоре стоят по един начин, а при 160 см. по друг  Laughing Laughing
Цитирай

Права си, но пък съм забелязала, че високите ми познати като качват, ги качват по 10 наведнъж да речем, което за да се случи при мен, трябва голямо ядене и лежане да падне.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

От известните - Лили Иванова, Луи дьо Финес...
От неизвестните - мама  Love

А нали го знаете този лаф, измислен от "компактните" мъже: в леглото всички са равни Wink
И още един, последен...
Този мъж и без (и със) засилка го прескачам.
Цитирай

Варна

А забелязали ли сте, че всички малки мъже карат големи автомобили? Главите им едва се показват от предното стъкло Mr. Green
Цитирай

Дааааа, така е + бих добавила и ако имат кучета те също са едро габаритни  hahaha
Цитирай

Софийските полета.

Аз пък познавам дребни мъже, които карат дребни автомобили Mr. Green Flutter
Цитирай

Варна

Аз пък познавам дребни мъже, които карат дребни автомобили Mr. Green Flutter
И аз! Smile
Ще кажеш, че високите мъже все в малолитражки се подвизават.
Цитирай

Софийските полета.

Ми да Smile Плюс тва според мен колата избива други комплекси, не толкова ръста.
Цитирай

София

Ама малък мъж в малка кола става съвсем комично, моля ви  35
Поне нещо да му е голямо - нека да е колата, какво пък.
За жените - не е много подходящо фино миньонче в джип, някак една спортна ниска кола по ми се връзва.
Аз съм точно за темата, затов авръщам да чета коментарите. Иначе пък все едри мъже са ме сваляли...
Цитирай

Под сянката на разлистените кактуси

Иначе пък все едри мъже са ме сваляли...

Ами да, а на моите 178 см все някакви нискостъблени налитаха, вероятно за подобряване на породата...
Цитирай

София

Иначе пък все едри мъже са ме сваляли...

Ами да, а на моите 178 см все някакви нискостъблени налитаха, вероятно за подобряване на породата...

35
Сега, ако трябва да съм честна аз харесвам едри и големи мъже, но пък често съм се чувствала незначителна до тях, с такова гадже ми е било некомфортно някак да се явя пред хората ...
Иначе е сто пъти по-приемливо жена да е ниска - ще сложи едни токчета и ще позамаже положението дет се вика, пък и по-отива жената да е по-дребната. НО нисък мъж е много лошо, ми то няма никаква мъжественост за мен. И като казвам нисък, считайте мъж под 165, щот нали с моите размери го сравнявам пак  hahaha За теб мъж 180 вероятно ще е нисък дори  Cool
Цитирай

Под сянката на разлистените кактуси

Намерих си аз 194 см, вика ми "ей, дребен"  Love Те това е мъж!
Цитирай

Бургас

Намерих си аз 194 см, вика ми "ей, дребен"  Love Те това е мъж!

35 35 35
Сладурана!
Цитирай

Извадили сте от нафталина тази тема, но аз чак сега я виждам. Абсолютно се вписвам в определението-150 см, 40 кг. Чекна се на 10-12см токове, веднага ще ме анализират като комплексарка. Просто се харесвам с високи обувки, нищо повече. Wink Харесвала съм всякакви мъже, ръста не е от основно значение за мен. Като се замисля и мен са ме сваляли всякакви.
Цитирай

на третия етаж

Добро ви утро. Аз като една видна върлина идвам да шпионирам конкуренцията.  search

Харесвала съм всякакви мъже, ръста не е от основно значение за мен. Като се замисля и мен са ме сваляли всякакви.
Абсолютно. Ходила съм с по-нисък бая време. Дремеше ми на шапката, на него пък му бях екстра. Мъжът ми е пък по калъп правен - висооооок и едър, като ни освирка някой по улиците е достатъчно само да го мерне как седи в колата и се отказва да озвучава маалата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
600-614 от 614 отговора