«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
600-614 от 614 отговора

ћнени€: 580
—поред мен за мъжете това си е комплекс. «а жените не знам - аз самата съм 160 см. “ова, което знам със сигурност е, че при такава височина е добре да се поддържат адекватни килограми и фигура - при 175 см. 5 килограма отгоре сто€т по един начин, а при 160 см. по друг  Laughing Laughing
÷итирай

ћнени€: 3 548
ѕрава си, но пък съм забел€зала, че високите ми познати като качват, ги качват по 10 наведнъж да речем, което за да се случи при мен, тр€бва гол€мо €дене и лежане да падне.
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 17 331
ќт известните - Ћили »ванова, Ћуи дьо ‘инес...
ќт неизвестните - мама  Love

ј нали го знаете този лаф, измислен от "компактните" мъже: в леглото всички са равни Wink
» още един, последен...
“ози мъж и без (и със) засилка го прескачам.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 123
ј забел€зали ли сте, че всички малки мъже карат големи автомобили? √лавите им едва се показват от предното стъкло Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 70
ƒааааа, така е + бих добавила и ако имат кучета те също са едро габаритни  hahaha
÷итирай

—офийските полета.

ћнени€: 163
јз пък познавам дребни мъже, които карат дребни автомобили Mr. Green Flutter
÷итирай

¬арна

ћнени€: 637
јз пък познавам дребни мъже, които карат дребни автомобили Mr. Green Flutter
» аз! Smile
ўе кажеш, че високите мъже все в малолитражки се подвизават.
÷итирай

—офийските полета.

ћнени€: 163
ћи да Smile ѕлюс тва според мен колата избива други комплекси, не толкова ръста.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 834
јма малък мъж в малка кола става съвсем комично, мол€ ви  35
ѕоне нещо да му е гол€мо - нека да е колата, какво пък.
«а жените - не е много подход€що фино миньонче в джип, н€как една спортна ниска кола по ми се връзва.
јз съм точно за темата, затов авръщам да чета коментарите. »наче пък все едри мъже са ме свал€ли...
÷итирай

ѕод с€нката на разлистените кактуси

ћнени€: 62
»наче пък все едри мъже са ме свал€ли...

јми да, а на моите 178 см все н€какви нискостъблени налитаха, веро€тно за подобр€ване на породата...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 834
»наче пък все едри мъже са ме свал€ли...

јми да, а на моите 178 см все н€какви нискостъблени налитаха, веро€тно за подобр€ване на породата...

35
—ега, ако тр€бва да съм честна аз харесвам едри и големи мъже, но пък често съм се чувствала незначителна до т€х, с такова гадже ми е било некомфортно н€как да се €в€ пред хората ...
»наче е сто пъти по-приемливо жена да е ниска - ще сложи едни токчета и ще позамаже положението дет се вика, пък и по-отива жената да е по-дребната. Ќќ нисък мъж е много лошо, ми то н€ма никаква мъжественост за мен. » като казвам нисък, считайте мъж под 165, щот нали с моите размери го сравн€вам пак  hahaha «а теб мъж 180 веро€тно ще е нисък дори  Cool
÷итирай

ѕод с€нката на разлистените кактуси

ћнени€: 62
Ќамерих си аз 194 см, вика ми "ей, дребен"  Love “е това е мъж!
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 860
Ќамерих си аз 194 см, вика ми "ей, дребен"  Love “е това е мъж!

35 35 35
—ладурана!
÷итирай

ћнени€: 1 728
»звадили сте от нафталина тази тема, но аз чак сега € виждам. јбсолютно се вписвам в определението-150 см, 40 кг. „екна се на 10-12см токове, веднага ще ме анализират като комплексарка. ѕросто се харесвам с високи обувки, нищо повече. Wink ’аресвала съм вс€какви мъже, ръста не е от основно значение за мен.  ато се замисл€ и мен са ме свал€ли вс€какви.
÷итирай

на трети€ етаж

ћнени€: 1 362
ƒобро ви утро. јз като една видна върлина идвам да шпионирам конкуренци€та.  search

’аресвала съм вс€какви мъже, ръста не е от основно значение за мен.  ато се замисл€ и мен са ме свал€ли вс€какви.
јбсолютно. ’одила съм с по-нисък ба€ време. ƒремеше ми на шапката, на него пък му б€х екстра. ћъжът ми е пък по калъп правен - висооооок и едър, като ни освирка н€кой по улиците е достатъчно само да го мерне как седи в колата и се отказва да озвучава маалата.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
600-614 от 614 отговора