Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Предсказания и паранормално
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
630-644 от 736 отговора

Някой ходил ли е при Светлана от Хасково зад бизнес центъра се намирала, ако може да сподели.

Какво стана, намери ли информация за Светлана от Хасково? Ако може, сподели! Wink
Цитирай

Пловдив

maqilieva   писала си ми ЛС, но не мога да ти отговоря защото ти е пълна кутията  Peace Sorry за спама
Цитирай

Пловдив

Някой ходил ли е при Светлана от Хасково зад бизнес центъра се намирала, ако може да сподели.

Какво стана, намери ли информация за Светлана от Хасково? Ако може, сподели! Wink
                   Ами тя живеела точно до нас, много хора ходили при нея и били доволни. Тя хем била астроложка ,хем ясновидствала. Не съм се решила още да я посетя, но ако отида ще пиша.
Цитирай

Naughty Просто ти предлагам вариант. И до колкото си спомням, когато ходихме при нея с моята колежка не сме записвали час по телефона.  newsm78 Там просто си чакаш реда. А за плащане изобщо нищо не помня - оставила ли съм нещо и колко - пълна мъгла ми е.  Embarassed
Kak няма да ти е мъгла,след като става въпрос за преди 15 г,доколкото си спомням от предния ти пост.Нали знаеш,че нещата може да са се променили.
Някои гледат до определено време, други в определени дни, трети със записване,ако са почнали много хора да ходят там.
Не е лошо да има телефон за връзка според мен.Е,нали не само хора от този край може да решат да отидат до там.
Хубав ден!
Цитирай

може ли да ми дадеш адреса и телефона на тази жена,която познаваш.Искам да отида при някой, който другите са ходили лично, а не при тези които сами се рекламират в интернет. И не на последно място, пиши ми как гледа тя. Благодаря! Smile

Имаше няколко поста на хора, които търсят услуга в Пловдив.
Имам близка жена, която практикува гадаене, не и видях името до сега споменато. За да не се счита за някаква агресивна реклама, мога да услужа на някой, който се интересува, като пратя телефон на лично съобщение.
Жената е от български етнос, много е позитивна и добронамерена спрямо хората, не ги подвежда поради комерсиални подбуди и е дълбоко религиозен човек.
Аз преди години останах дълбоко изненадана, след като някак си не съвсем сериозно от моя страна се допитах до нея.
Цитирай

Sofia

Аз искам да похваля леля Искра от Бистрица - тази жена наистина много познава и е много позитивна.
Цитирай

Съгласна съм, изключително позитивен човек, много приятна жена.
За познаването, за миналото някои неща - ок, а за другото и по принцип изобщо като цялостно мнение - ще мога да кажа с точност чак накрая на годината Smile
Цитирай

София

Може ли да кажете къде по точно се намира жената от Бистрица?
Цитирай

Sofia

Може ли да кажете къде по точно се намира жената от Бистрица?

какъвм точно ти е въпроса? в самото село като се отиде питате и ще ви кажат.
Цитирай

София

А записването по телефона ли става или се чака на място.
Цитирай

Sofia

А записването по телефона ли става или се чака на място.

няма записвания, досега като съм ходила винаги съм и звъняла 1-2 по-рано.
Цитирай

Попаднах случайно на тази тема, докато чаках в Търговския регистър Wink
Видях, че пишете за Валерия Христова...та да разкажа моята история.
Преди няколко години моя приятелка ми преложи да отидем при нея. Майка й била много доволна.
Имах приятел, нещата не вървяха..ама аз бях толкова влюбена че не е истина.
Каза ми, че ще се разделя с него до два месеца , решението ще е мое...до края на годината ще живея с друг човек и до края на следващата ще имаме дете. Чесно казано неповярвах.
Е след около 2 месеца се развихри скандал с приятеля ми и аз казах край до тук.  Направо го убих.
След 3 месеца живеех с нов мъж /просто не беше истина/. Забременях, термина ми беше януари..е родих през декември.
Мисля, че е страхотна жена
Цитирай

Здравейте! Wink Искам отново да питам някой от вас евентуално да има актуалният тел.на Керанка от с.Русокастро?И ако е ходил при  нея, ако може  да сподели мнение!Също така,ако знаете за някоя добра гледачка от Бургас моля да споделите!Мерси предварително! Peace Peace
Цитирай

Здравейте! Wink Искам отново да питам някой от вас евентуално да има актуалният тел.на Керанка от с.Русокастро?И ако е ходил при  нея, ако може  да сподели мнение!Също така,ако знаете за някоя добра гледачка от Бургас моля да споделите!Мерси предварително! Peace Peace

предеи два месеца майка ми ходи. за настояще и минало познава, за бъдещето ще се разбере. тел. е 0899155482
Цитирай

Peace Peace Hug Hug Благодаря за отговора!Всичко хубаво!Значи и аз ще я посетя скоро!:*
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
630-644 от 736 отговора