Ясновидци (врачки) - трета тема

  • 403 585
  • 727
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 240
didiela, чета, чета и не виждам телефон, видях само няколко отриц. коментара. Ще ти бъда много, много благодарна, ако знаеш поне в коя тема да търся   bouquet
  В тази тема е телефона някъде на по предните страници - ако не се лъжа с големи букви беше написано името и телефона.

# 616
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета, моля ви пратете ми координати на Гюкчен   bouquet
Връщам се да ви чета  Peace

Аз съм била при Гюкчен и съм крайно разочарована, но ако имаш излишни 30лв. и много време за чакане "офисът" и се намира в улиците, точно срещу МОЛ Сердика.
 

# 617
  • Sofia
  • Мнения: 1
Здравейте, някой има ли координатите на Катя от Годеч?

# 618
  • София
  • Мнения: 1 456
 Много благодаря на всички   bouquet

# 619
  • Мнения: 0
Здравейте момичета (те момчетата нещо се позагубиха  Rolling Eyes )!   bouquet
Преборих се с нелеката задача да изчета всичко писано до тук по темата ясновидци, врачки и техни подобия. Държах да го направя преди да споделя и своя "опит", но тъй като мнението ми е доста обемисто, ще го пускам на порции, за да не става досадно.
Съжалявам, че не успях по-рано да пиша, за да се опитам да разубедя Майката на Крис (дано не бъркам ника) да не ходи при Христо, макар че съм наясно, че когато някой си е наумил да направи нещо, той  го прави въпреки всичко и всички. Христо е едно недообразовано и глуповато момче, което обаче напълно осъзнава, че трупа пачки възползвайки се от нещастието на хората. И моя милост има глупостта да потърси мнението му по много важен здравословен проблем на мой близък - факт, с който не се гордея, но тогава бях в един от периодите, в които се хващах и за сламка, а той беше набрал доста популярност след онова предаване. Както и да е, изгубих половин час и 5 лв. За времето на "гадаене" не каза абсолютно нищо смислено.  Close Опитваше се да налучква някакви събития и след като всеки път го парирах, че не е познал и че дори и да познае, не това ме интересува, той се изнерви.  Twisted Evil До тук с него. Гласувам и с двете си ръце да влезе в черния списък на самозваните "ясновидци". Peace

Сисссс, твоя пост ми припомни случка отпреди може би 15 години и моята среща със Стефка от Припечене (Генерал Тодоров). Тогава и аз бях снаха в оня край на България.  Laughing Спомням си, че предстояха някакви местни избори и покрай тях и подготовката за тях съпругът на една моя колежка съвсем превъртя (той просто стана жертва на нейните амбиции да го намърда във властта). Положението беше толкова трагично, че тръгнаха да търсят алтернативни методи за помощ. Помоли ме да отида с нея за кураж и аз тръгнах, а до тогава не бях стъпвала на такива места (после си наваксах де  Joy) и реших, че след като така или иначе ще се разхождам до там, да взема снимката на приятелката ми (тя ме помоли за това). За себе си и през ум не ми минаваше нещо да питам. Чакахме доста, може би няколко часа. Мина колежката ми, влязох аз. В гаража, където приемаше,  беше сумрак. Подадох снимката, а Стефка начумерено  констатира: "На тази снимка изглеждаш по-различно...". Обясних й, че това не съм аз и че бих искала да ми каже какво вижда за бъдещето на приятелката ми. Всичко, което каза тогава 1:1 се сбъдна за мен и си го обяснявам с това, че може би моята енергия й е била по-лесно достъпна, не знам.  Thinking Това, което ме озадачи бяха думите й на изпроводняк. Вече почти бях стигнала до врата, когато ми каза : "Не знам защо, но теб те закриля Богородица."  Прозвучаха ми сякаш казваше: "Е точно теб ли намери да закриля!"  Joy И малко ми докривя де, но тя Стефка си е такава - сдържана и рязка понякога, но с добро сърце. През годините често се сещам за тези й думи и всеки път си казвам, че е имала право жената, но това е друга тема.  Naughty

# 620
  • Мнения: 972
Рио, да,и на мене ми направи впечатление ,че е една такава начумерена,сдържана...Но въпреки всичко ,точността на предсказанията и е потресаваща!
Аз си обяснявам сдържаното и поведение с това,че през стаичката и за гледане минават много хора,всеки с мъките и болките си.А тя все пак е човек и сигурно понякога и идва в повече чуждата болка!
По-важно е,че успява да помогне на много хора! Peace

# 621
  • Мнения: 0
Рио, да,и на мене ми направи впечатление ,че е една такава начумерена,сдържана...Но въпреки всичко ,точността на предсказанията и е потресаваща!
Аз си обяснявам сдържаното и поведение с това,че през стаичката и за гледане минават много хора,всеки с мъките и болките си.А тя все пак е човек и сигурно понякога и идва в повече чуждата болка!
По-важно е,че успява да помогне на много хора! Peace

Момичета, моля ви, ако имате актуален телефон на жената от с.Генерал Тодоров да го дадете.

# 622
  • Мнения: 972
Номерът,който имах от преди не е актуален вече! Сменила си го е,защото не иска да прави консултации по телефона. Само лични срещи и снимки!
Едно от момичетата в темата ме беше помолило да потърся актуален номер.Отидох до Генерал Тодоров.Не можах да се видя лично със Стефка,но на двора беше съпругът и,който ми отговори,че тя не гадае по телефона и това ,че някои го правят е чисто престъпление! Peace

# 623
  • Мнения: 269
Не става въпрос за гадаене по телефона! Но когато ти се налага да изминеш 200 км., за да стигнеш до Ген. Тодоров и ако се окаже, че Стефка я няма - и тя е човек - може да е заминала или нещо подобно...тогава какво? Много ми се иска да отида, но мъжът ми ще ме подлуди после, ако не успея да се видя с нея. Аз не шофирам и ще моля него да кара... Това е много път! Дайте ми съвет!

# 624
  • Мнения: 0
Ако наистина държиш да се видиш с нея, ще намериш някакъв начин да го реализираш.  Peace Бихте могли да съчетаете ходенето към онзи край с малка семейна почивка - районът предлага доста такива възможности. Ако си от София към Сандански и Петрич има автобуси на всеки час. Само да не ми приемеш поста като агитация на всяка цена да посетиш Стефка!  Naughty Просто ти предлагам вариант. И до колкото си спомням, когато ходихме при нея с моята колежка не сме записвали час по телефона.  newsm78 Там просто си чакаш реда. А за плащане изобщо нищо не помня - оставила ли съм нещо и колко - пълна мъгла ми е.  Embarassed

# 625
  • Мнения: 0
Някой ходил ли е при Светлана от Хасково зад бизнес центъра се намирала, ако може да сподели.

Какво стана, намери ли информация за Светлана от Хасково? Ако може, сподели! Wink

# 626
  • Хасково
  • Мнения: 222
maqilieva   писала си ми ЛС, но не мога да ти отговоря защото ти е пълна кутията  Peace Sorry за спама

# 627
  • Хасково
  • Мнения: 222
Някой ходил ли е при Светлана от Хасково зад бизнес центъра се намирала, ако може да сподели.

Какво стана, намери ли информация за Светлана от Хасково? Ако може, сподели! Wink
                   Ами тя живеела точно до нас, много хора ходили при нея и били доволни. Тя хем била астроложка ,хем ясновидствала. Не съм се решила още да я посетя, но ако отида ще пиша.

# 628
  • Мнения: 169
  Naughty Просто ти предлагам вариант. И до колкото си спомням, когато ходихме при нея с моята колежка не сме записвали час по телефона.  newsm78 Там просто си чакаш реда. А за плащане изобщо нищо не помня - оставила ли съм нещо и колко - пълна мъгла ми е.  Embarassed
Kak няма да ти е мъгла,след като става въпрос за преди 15 г,доколкото си спомням от предния ти пост.Нали знаеш,че нещата може да са се променили.
Някои гледат до определено време, други в определени дни, трети със записване,ако са почнали много хора да ходят там.
Не е лошо да има телефон за връзка според мен.Е,нали не само хора от този край може да решат да отидат до там.
Хубав ден!

# 629
  • Мнения: 0

може ли да ми дадеш адреса и телефона на тази жена,която познаваш.Искам да отида при някой, който другите са ходили лично, а не при тези които сами се рекламират в интернет. И не на последно място, пиши ми как гледа тя. Благодаря! Simple Smile


Имаше няколко поста на хора, които търсят услуга в Пловдив.
Имам близка жена, която практикува гадаене, не и видях името до сега споменато. За да не се счита за някаква агресивна реклама, мога да услужа на някой, който се интересува, като пратя телефон на лично съобщение.
Жената е от български етнос, много е позитивна и добронамерена спрямо хората, не ги подвежда поради комерсиални подбуди и е дълбоко религиозен човек.
Аз преди години останах дълбоко изненадана, след като някак си не съвсем сериозно от моя страна се допитах до нея.

Общи условия

Активация на акаунт