Занимавки, моделиране, апликации за малки и големи 3

  • 260 189
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 324
Как се нарича на български craft foam и откъде може да се купи?


Това, нали? http://store.krokotak.com/product.php?id_product=167

Точно това е!
Натуся , и аз взех това от Джъмбо, но като гледам е същото като на Крокотак. Взех си и филц или както пише на пакета "сукно". Отдавна и него търсех. Готови сме за Великденско творчество  Grinning

# 91
  • София
  • Мнения: 2 988
letsgo,а от къде си взела филц.

# 92
  • Мнения: 1 324
letsgo,а от къде си взела филц.

Пак от Джъмбо.

# 93
  • България
  • Мнения: 490
ето какво направихме днес с дъщеря ми


идеите са взаимствани от крокотакт
утре ще ги занесем на госпожата ще има изложба по случай празника на училището

# 94
  • София
  • Мнения: 659
 Мноооого отдавна не съм писала. Вчера наснимах някои от нещата, които сме правили напоследък с Ники. Понякога и малкия се опитваме да включваме, ако има желание да твори (обикновено доукрасява творбите на батко си, ако сме пропуснали да ги скрием на безопасно място  Mr. Green), но в повечето случаи бързо му омръзва и скачаме от едно занимание на друго.
 Пеперудки (по-шарената е на Ники)

Морско дъно и аквариум

Това ми е торбичката, с която пазарувам - отпред и отзад

 Това ми нарисува за 8-ми март
, а в ДГ ми беше направил тази картичка

 Напоследък много му харесва да оцветява и го прави старателно за разлика от преди. Рисува човечета и мечета, а разликата между тях е трудно откриваема  Laughing Научи се да пише сам (без да пита коя буква след коя следва) и сега постоянно си надписва творбите и ги посвещава на родата до девето коляно Mr. Green.

 Купила съм ленти за квилинг и ще пробваме да направим нещо заедно при първа възможност. И един комплект за правене на свещи сме купили отдавна, но все не успявам да отделя достатъчно време да му се посветим  Embarassed

# 95
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
veroniki, пеперудите и морското дъно особено ми харесаха.

Торбичката ти с маркери за текстил ли е рисувана? Защото не съм виждала повече от 5 цвята за текстил. Има пръскащи с повече цветове, но не са за текстил, а ми се искаше да намеря и да купя.

Утре нашият тати има рожден ден и по идея от крокотак му направихме картичка:

   


Тъй като четем приказки от различни книжки, си направихме книгоразпределители от подръчни средства:

# 96
  • София
  • Мнения: 2 988
Вела,ето ти малко идеи за още книгоразделители
http://razvihreno.com/2009/11/10/happy-bookmarks/

# 97
  • София
  • Мнения: 659
 Вела, страхотна ви е станала картичката  Peace

 Торбичката е от магазина на Крокотак и с нея си вървят пастели за текстил - ето я. Сега се разрових и видях, че има и отделно само пастелите. Нашите са си почти цели и съм намислила да купя чисто бели тениски и сами да си ги украсим. Все още обаче не съм прала торбичката, за да видя дали ще издържи.
 Пеперудките в оригинал бяха направени с дървени щипки за телце, но поради липсата на такива ги направихме с тези метални нишки и станаха сполучливи.

 Вчера забравих да ви покажа и кутията, в която съхраняваме рисунките на Ники.
Много е горд, че са му на показ творбите и честичко ги сменя  Laughing

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Момичета  Praynig спешно ми трябва да намеря един сайт, в който освен картинки за оцветяване и много други занимавки имаше и идейки за фигурки с помощта на ролки от тоалетна хартия. Разпечатваш шаблона, оцветяваш и лепиш - получават се пеперудки, зайчета и всякакви др.  Този сайт съм го пратила на сума ти познати, а сега не го намирам Sad Бях го открила от тук.

p.p. 2 мин по-късно го открих: http://www.dltk-kids.com/type/tp_roll.htm

# 99
  • Мнения: 581
Много хубави неща позвате. Ето нещо и от нас.



# 100
  • София
  • Мнения: 2 988


и ние сътворихме картичка за баба(идеята от Крокотак)

# 101
  • Мнения: 3 743
Стенли, много ти благодаря за сайта. Невероятно добри и лесни за изпълнение идеи има Hug

Настуся и Имамама, прекрасно творчество Hug

# 102
  • Мнения: 150
Прекрасни творения!! И мен Крокотак ме вдъхновяваше дълго време, но тук е цяло ботгатство от идеи! Така че - запис, с обещание, че ще си покажем и творческите способности Simple Smile

# 103
  • Pb
  • Мнения: 1 183
stenly, благодаря за сайта - мн. свежи идеи!

# 104
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
  bouquetЦоп в тази тема, защото не мога да се стърпя да споделя - крокотак го използваме активно от 1 г. и 6 месеца. Невероятни, ама невероятни идеи - имаме колекция, дано остане време да снимам "съкровищата" ни от крокотак, които дъщеря ми старателно събира в отделно шкафче. За зимата беше хит Снежния човек от шишето на Данонино - спеше с него и го носеше една седмица в ДГ да се хвали.  Joy Joy Joy  Освен тези идеи е пълно и с други чудесни неща. Благодарение на сайта - Мира вече познава може би почти всички букви (а съм купила около 5-6 вида играчки и книжки за буквите). Сега ги познава и ги изписва виртеално с пръстче.  Heart Eyes И................. сега имаме нова тема - иска да я уча да чете.  Joy Joy Joy Дядото казва - все едно теб те гледам на 4 години - същата (аз на 4,6 четях вече). В тази връзка се чудя сега как да я уча  newsm78. В началото на есента купих пълния комплект на Моливко (в нашата ДГ учат по Булвест 2000), а на мен Моливко много ми харесва и събота и неделя се занимаваме по половин един час. Може би някое букварче от стари години да намеря. Thinking

За филцовете - купих й миналата зима 3-4 варианта от ELC (в Джъмбо нямаше тогава). Поне три пъти седмично си ги вади и си прави тематични картинки, след което идва да ми ги разкаже. bowuu, а аз да кажа - браво Crazy.
От дитк кидс (извинявам се-нещо не мога да превключа на латиница) имаме колекция от фигурките от тоалетна хартия.  Party
И - това ни е другият любим сайт - http://www.solnet.ee/.

Общи условия

Активация на акаунт