Занимавки, моделиране, апликации за малки и големи 3

  • 260 369
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
DEATHyEo, ще ти покажа как става - поискай да ме цитираш, за да видиш какво съм направила - в първите скоби след img се вмъква height= ...... /колкото искаш/   .  Аз съм задала 150


Така задаваш желаната от теб височина на снимката - 150

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 16:42 от Вела

# 121
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Итересни пролетни творения по идеи от крокотак - Голям пролетен конкурс

# 122
  • Мнения: 2 309
Отдавна не съм се включвала в тази тема. Една много интересна картичка от Крокотак и украса с калинки  Laughing



# 123
  • Мнения: 286
Поздравления на авторката на темата за огромния труд да систематизира и подреди всички линкове на заглавната страница!

Чудесна тема!

# 124
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 785
Денерис, много са хубави и двете. Скоро не съм влизала в Крокотак.

# 125
  • Мнения: 2 309
Miriel , мерси  Grinning има много готини неща на пролетна тематика там.

# 126
  • София
  • Мнения: 2 437
Много красиви неща видях! Връщам се назад да разглеждам още и още Simple Smile

# 127
  • София
  • Мнения: 63
Момичета, страхотни сте   bouquet

Колко ролки от тоалетни хартии събрах само за седмица, няма да ви казвам  Joy Joy Joy
Синът ми е очарован от животните върху тях.

Само мъкна вкъщи кашони и правим разни неща от тях-кошове за играчки, влакчета, коли, волани и други.
Ще поразгледам повечко и ако има нещо, което не е показано, ще се включа  Laughing

# 128
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
Честита Цветница!
Ето и нашата кошница за Великден, направена много цветно, защото я правихме днес - на Цветница!


  bouquetБлатодаря отново и отново на крокотак за кошничката от глина, моделирана и оцветена от малки сръчни ръчички и допълнена от идеите на мама  bouquet



И ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ПРЕКРАСНИ ВЕЛИКДЕНСКИ ПРАЗНИЦИ!

http://denniss.snimka.bg/children/cvetna-cvetnica-na-sl-ncesa-mira.585921

Последна редакция: нд, 17 апр 2011, 14:52 от denniss

# 129
  • София
  • Мнения: 3 020
Много сладка кошничка,denniss.И ние направихме подобна,но идеята моя  Simple Smile





Весел празник на всички

# 130
# 131
  • у дома
  • Мнения: 7 141
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!

# 132
  • Мнения: 13
Здравейте!От шетане насам натам,попаднах тук и реших да се вкключа и в тази тема.Иначе пиша в този форум,но по темата - Пирография(рисуване върху дърво)Но тъй като фигурите от хартия са ми също любимо хоби,пускам ви едни кошнички за яйчица,направени от картон с изрязване на мотивчета с ножичка върху тях,а също така и яйца с картинки,получени ,като се изрязват фигурки от хартия залепват се върху яйцето с малко олио,обвиват се с парчета от чорапогащник ,завързва се с конец,топи се в боята ,после след изваждането се маха обвивката и внимателно се отстранява картинката,за да може многократно да се използва.Ако ви харесват моите идеи ще покажа още.  bouquet

# 133
# 134
  • Мнения: 29
Много интересна и полезна тема   bouquet
Вече си харесах страшно много неща,които да направим с дъщеричката ми  Hug
А в крокотак има уникални неща  Party

Общи условия

Активация на акаунт