Отговори
  • София
  • Мнения: 6 210
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу

gudzy

Кипра Маца


Джуличка
M_Nik
ReaNora



stefka.k



hayasy

tediko




Синеоч

wee.jess



benighted




Kamence
Гергина

polin_a
Cheburashka

Бенджи 2710



Чили

Вени***

Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34, 35, 36 ,37, 38, 39, 40
41, 42
43, 44

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 09:54 от Вени***

# 1
  • София
  • Мнения: 6 210
Заглавието е по идея на Джули, дано само да съм го запомнила правилно  Grinning!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
 Hug

В отпуска съм 4 дни... Wink

Сега чакам една дружка на кафе, а после ще обикаляме по задачи с мъжо...да го използвам докът е тука... Mr. Green

Реа, имам ти адреса, ще ти пиша като го пусна.  Hug

# 3
  • Мнения: 156
Айде и аз да се цопна на първа страница Crazy Отдавна не ми се е случвало Laughing
Вени, благодаря за темичката Hug и на Джулката за заглавието.
Стефче, няма проблем да е през деня Peace Даже може да ми дойдеш на гости ако дребчо спи.
Вени, ей сЯ видях, че си написала дружинаЗ  Laughing
Новият имидж ми е един такъв компактен... ще свикнем и на него Laughing
Айде лек ден!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси, Теди, оправих го  Hug! Баси, уча уроците по правопис успоредно с детето, ама не ми връзва хич, като гледам  hahaha!

# 5
  • Мнения: 699
Аз пък бях на оперативка, добре че ме подсетиха да отида, че бях забравила.

Вени, благодаря за бързата реакция с темата   bouquet  На Джули за заглавието   bouquet

Бенджи, приятна отпуска  Wink

ай дружина със здраве  Hug

# 6
  • Мнения: 6 274
Ся да не се окаже, че не е трябвало да ставате днес, а утре  Joy!?

Ти представяш ли си?  Joy  Joy  Joy

Свършихме работата, обаче, така че не сме чак толкУ зле.  hahaha

П.С. ВенчО, мерси за темичката.  Hug   bouquet
Тамън се Угледах и аз в заглавието, и се чудех кво е това "Е оборотное", и ти си го оправила.
 Joy

# 7
  • Мнения: 11 332
Добро утро.   bouquet

Вени благодаря за новата тема, дано да е свежа и интересна  Heart Eyes

Гледате ли слънчевото затъмнение? Аз не, не ми се гледа  Laughing

Времето се позатопли.

Боб, само това ме разтоварва напоследък - спорта. Преди излизах страшно много по заведенията - дискотеките, ама сега съм в застой и спорта ме "оправя"  Grinning

Бенджи - оки  Hug

Стеф
нямам идея какъв ще взимаме, а е спешно, че много ме е страх от жиците дето висят от бойлера. Снимах ги ще ви ги покажа скоро.
Елдомиснвест - не, Теси гърмели  редовно, категорично - не, виж за Аристон - нямам идея  newsm78 ще разуча.

И на мен не ми харесва новият имидж, ама ще свикнем. То май на нас лъвовете ни е трудно с новостите от първият път.

Пол, как сте ? Що сте?

# 8
  • Мнения: 5 140
Момичетаааа, знам че съм най голямата несериозница в тази тема  Embarassed Embarassed Embarassed ама моля да ми бъде простено  Praynig  bouquet

ЧНГ желая ви много здраве и късмет! Бъдете обичани и бленувани, желани и мечтани! Пожелавам ви да ви се осъществи най ценното желание тази година!
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ако може после някой да ми хелпне да наметкам снимки в албумът да гледате, бяхме в Жеравна за 3 дена, вчера се прибрахме, супер купон си беше със суперската компания.

# 9
  • Мнения: 668
Добро утро дружинка. Вени, благодаря за темичката и на поетесата за заглавието Laughing

Джули, честити ти рожденници /на патерица/. Много здраве на Рико и мъжо. Само хубави неща да им се случват.    bouquet  bouquet  bouquet

И на Джули, и на Джули, и тя беше рожденичка, ама в това мазало от рождени дни си я пропуснала.  Laughing


АйдИ сИга, подробности.  Crossing Arms
Шегувам се, Джули. Наистина прпуснах. ooooh! Желая ти всичко най-най-най- хубаво.   bouquet

А ти видЕ ли новогодишното ми пожелание за теб? Аз ще ти кажа да не търсиш - нова работа ти пожелах, ама хубава.
Благодаря много Стеф, от твоите уста в Божиите уши - както се казва.  Praynig

Моето дребното още кашля. Чудя се дали пак да го водя на лекар. Аман вече.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 6 274
Камче, опасна си!  hahaha Hug
Пояснявам: щерка ми е на 30 Декември, пол'винчо е на 31 Декември, синчето (мънечкото) - на 1 Януари.
Аз и другото синче сме Юлски чАда.  Mr. Green

РейчО, кво затъмнение, душко, тук е мъгла и не мога да видя небето, камо ли слънцето.  ooooh!
За сметка на това пък ми е лошо, както винаги, когато има затъмнения.
  Crossing Arms

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 153
Добро утро!

Вени,   bouquet!

Добре, че споменахте за новия имидж, хич не ми направи впечатление, но като му обърнах внимание - не ми харесва. Ма много важно. Дет вика Венка, до три дни ще свикнем.

И да искам, не мога да наблюдавам слънчевото затъмнение - има облаци, значи.

А, Джул, и аз не се чувствам добре. Абе не знам що, ама цялата съм отекла  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 668

Гледате ли слънчевото затъмнение? Аз не, не ми се гледа  Laughing


Погледнах за малко през 2 чифта очила и сега всичко ми е на петна.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 668
Камче, опасна си!  hahaha Hug
Пояснявам: щерка ми е на 30 Декември, пол'винчо е на 31 Декември, синчето (мънечкото) - на 1 Януари.
Аз и другото синче сме Юлски чАда.  Mr. Green
Тъй де.  Joy
 
Обаче до колкото си спомням й честитих. Даже май бях първа.  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 11 332
Кипре бре и аз съм така, от няколко дни  Rolling Eyes Подута и отекла  Rolling Eyes

Камче, бре да не бях казвала значииииииииии  Hug Кат ти мине обади се.

Тук се е виждало много хубаво, но нямах желание да го виждам.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт