Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте мили бъдещи и настоящи мами.
Първо искам да ви се похваля,че точно на термина ми 19.08  се роди моето малко съкровище-Виктория.Раждането мина неочаквано леко и след 4-ят ден на бебка  сме си в къщи.
Искам да ви попитам относно състоянието ви след раждане,вярно ли е,че 40 дена продължава кръвотечението и кога най-рано след раждане може да се започнат да се правят упражнения за корема?
Цитирай

Sofia

Moeto kruvotechenie ne produlji i 3 sedmitsi, no znam che ima mami, koito si tekat daje po 2 mesetsa... V nachaloto e po-silno, posle namaliava. Ako ne kurvish e po-losho, zashtoto bi moglo da oznachava, che neshto zadurjash...
Za uprajneniata mi kazaha oshte v bolnitsata doktorite, puk i chetoh v niakolko knijki, che triabva da se izchakat tezi 40 dni, toest 6 sedmitsi sled rajdane da ne se napuvash mnogo... Sled tova se zapochva ot leki uprajnenia za koremnata muskulatura, i chak sled tova se zapochvat uprajneniata za ukrepvane na perineuma.
Цитирай

....

Честито съкровище!!!!
Цитирай

БГ - София

Честито!!! Да ти е жива и здрава, весела и послушна!

На мен ми продължи около месец. А за упражненията - след 2 месец, доколкото си спомням  Embarassed  Very Happy .
Цитирай
Честито Манди.
Да ви е жива и здрава малката Виктория.
Нека ви носи много усмивки.
Сега за въпросчетата ти. Кръвотечението след раждането продължава при всеки индивидуално. При мене лично си продължи 40 дена. А тук поне за гимнастика препоръчват възможно най-рано да се започне. Говоря за леките упражнения. А за перинеума веднага. Това е важен мускул и не бива да се пренебрегва Smile
Цитирай

в края на града

Честито, бебче!!!

Да е жива, здрава, умна и красива  Smile .
А иначе, кървенето при мен също беше около месец, но аз бях секцио...
Цитирай

Варна

Честита ти щерчица!
Да ти е жива и здрава малката принцеса Виктория.
За течението, на мен като родих ми казаха, че независимо от начина на раждане продължава около 40 дни. Тялото се чисти от раждането.
Цитирай

Велико Търново

Честито Манди!Да сте живи и здрави и много щастливи!
На хубава дата си родила-това и моята рожденна дата.Желая на слънчицето ти да е много силна и благородна в този сложен свят!
Цитирай

Честито бебче! Да е живо и здраво и много да ви радва Exclamation
При мен кръвотечението беше около 40 дни. Всъщност беше леко, но ми се стори много продължително:) Но всичко минава, така, че радвай се на бебока, всичко друго ще се оправи!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.