полуседене

  • 507
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Мами, от кога слагате бебетата в полуседнало положение и по колко време ги държите така?

# 1
  • Мнения: 663
Аз от около четвъртия месец му вдигнах на следващото ниво количката, защото вече изпадаше в истерии като е легнал.

# 2
  • Мнения: 5 299
От 5-я месец започнах да я слагам в количката полуседнала

# 3
  • Мнения: 99
Ха, не знаех, че може от толкова рано да е полуседнал. Беше ми полезно Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 415
И аз се чудя. В резултат на гимнастиката той вече почти сам се изправя до полуседнало положение - абе, направо си посяда и реве като го връщам да ляга. Иска да е седнал в скута ми, за да се оглежда, не ще да го гушкам легнал и така. А ортопедът казва - да сяда след шестия месец и аз все го натискам, натискам да лежи. Големи скандали стават hahaha

# 5
  • Мнения: 8 505
Специално за разходките с количката-доста кусно,тъй като докъм 6.месец щом я пъхнех в количката-заспиваше.Но съм я слагала седнала в столче за кола от няма и 2-месечна за по 5-6 часа (толкова ввреме ни е пътя).

# 6
  • София
  • Мнения: 2 217
И ние сме на следващото полуседнало полулегнало положение в количката, но вкъщи и със допълнителни "подплънки" под дупето - да се получи по-мек ъгълът на седене - лежане. Laughing
Навън лежи, защото спи, но вкъщи не дава да го държат легнал по никакъв начин - надава страшни писъци Shocked

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз от около четвъртия месец му вдигнах на следващото ниво количката, защото вече изпадаше в истерии като е легнал.

И аз

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Май някъде около първия месец почнахме да й правим едно упражнение от полуседнало на възглавница да се изхлузва надолу и около 2-2.5 месеца започнах да й повдигам от време на време количката и шезлонга .

# 9
  • Мнения: 3 663
на 3 и половина - 4 месеца
но за по малко

Общи условия

Активация на акаунт