Козметика на Авон?

  • 3 160
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Еми на мен ми харесват лосионите за тяло.Много трайна миризма имат и кожата ми става мека, мека Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз съм доволна от повечето неща, кожата ми не е капризна и много рядко имам проблем с някоя козметика. Най-доволна съм от СПА серията и ANEW серията, имам си любими червила, гланцове и сенки, гел-душовете също са хубави, харесва ми че си купувам всеки път различен Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 798
Бях писала и в една друга тема...откакто подхванах кремовете на  Avon A new Дермокозметика, кожата ми, която е проблемна по принцип така се изчисти, че направо не мога да повярвам. Гладка, мека и без пъпки. Явно е до кожа, но и до качество на самия крем, а както всички знаем в повечето случаи цената определя и качеството. Е досега не бях давал никога много пари за кремове и все се изривах, стигнах до там, че една година не бях ползвала никакви кремове за да не ми излизат пъпки Sick. Сега съм супер доволна Blush
  202uuИ аз така.

# 33
  • Мнения: 260
Интересува ме мнението ви за крема за лице с липозоми Искам да си го поръчам заедно с крема за ръце Подходящ ли е за зимата?
Има специален крем за студено време, който е страхотен, този с липозомите не съм го ползвала, купувам го за майка ми и тя е доволна.

# 34
  • Мнения: 3 861
Бях писала и в една друга тема...откакто подхванах кремовете на  Avon A new Дермокозметика, кожата ми, която е проблемна по принцип така се изчисти, че направо не мога да повярвам. Гладка, мека и без пъпки.  Сега съм супер доволна Blush

Лили, какво точно ползваш от бялата серия?

Микроексфолиант и коригиращ крем за линии и бръчки. ПОследния го бях купила за подарък, но така се случи, че не го подарих и остана за мен. И съм много доволна, въпреки че нямам бръчки още, кожата ми като цяло е много по добра Wink

# 35
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Като цяло съм доволна. Кремове не съм ползвала,но купих на майка ми/новия за бръчките/ и е много доволна. Само от шампоаните не съм доволна.

# 36
  • Мнения: 1 215
Аз ползвам от няколко седмици нощния крем, този в оранжевата опаковка и чесно казано съм доста доволна засега. ¬ервила и такива аксесоари още не съм си поръчвала, но ще видим, може да се сдобия с някое з аКОледа. Така де, един вид предколеден подарък.

# 37
  • Мнения: 786
Чудя се за комплектите на Avon Solutions, хидростягащият комплект и Accolade, някой ползвал ли ги е и ако може отзиви.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Много харесвам парфюмите им и повечето са много трайни (без Пур Бланка), доволна съм и от декоративната им козметика (без спиралите), преди много харесвах старата сериятза лице Алое и много тъжах като изчезна, скоро си купих нощен крем и гел за околоочние контур "Алое и авокадо", прекрасни са  Grinning, кожата ме и смесена и проблемна и се изривам от почти всичко ........ сега си поръчах и останалата част от серията. 
Харесвам продуктите на Avon ........

# 39
  • Мнения: 8 460
Чудя се за комплектите на Avon Solutions, хидростягащият комплект и Accolade, някой ползвал ли ги е и ако може отзиви.
На мен лично ми действат добре Solutions,но аз не съм с проблемна кожа и нямам алергии.Представител съм и затова съм се мазала с какво ли не.Accolade обаче е за жени над 40 години и аз го купувам за майка ми.Едва ли си на тази възраст WinkПросто трябва да пробваш.Аз ти съветвам да поискаш от представителя си да поръча тестери и след това да решиш,кое е най-подходящото за теб.В противен случай може и да не уцелиш подходящия крем.Успех в избора!

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Solutions ако говориш за почистващите (тоник+почистваща емулсия) - на моята нормална към смесена кожа зеленият (за мазна кожа) действа силно изсушаващо, оранжевият (за всеки тип кожа) -  също. Единствено от сините тоник и емулсия за чувствителна кожа съм доволна.

# 41
  • Мнения: 35 961
съгласна съм с Бу, зелената е много изсушаваща и ще остане за лятото, зелен тоник не съм ползвала, защото ми казаха, че е на спиртна основа, синият комплеск е много добър, за мен кремът за почистване е по-добър от този на Виши, който е 3 в 1; оранжавият не съм го ползвала

# 42
  • Мнения: 35 961
Много харесвам парфюмите им и повечето са много трайни (без Пур Бланка

това за Пур Бланка е заблуждение  Wink той ми любимият парфюм, но собственият ми нос привиква много бързо с него, докато околоните го усещат доста добре; за мен това е прекрасно, защото не се движа в облак от аромат, а който трябва го - нанюхва лесно Mr. Green

# 43
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
И зеленият и оранжевият тоник са на спиртна основа. Зеленият е добър, защото има пудра вътре и след почистване с него кожата се матира, но пък силно изсушава. Оранжевият почистващ крем се води за всеки тип кожа, но също силно ми изсуши и опъна кожата, което бързо ме отказа. Тоникът му не е нищо особено, синият е по-добър според мен. А синята почистваща емулсия е много приятна, чисти добре (свалям си грима с нея).

# 44
  • София
  • Мнения: 749
А пък според мен няма по-гадни парфюми от тези на Авон!
И как успяват всичките да миришат на едно и също, просто не знам...........
Кремовете обаче са друго нещо, много са добри! Червилата тоже!

Общи условия

Активация на акаунт