Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора
Трябва да има равнопоставеност!!!
Познавате ли такива?
Цитирай

густо майна Филибето

Аз не. Но мисля, че с годините озлобяват. И не само мъжете.
Цитирай

Burgas

Да, познавам такива и те хич не са малко. Обикновено комплексарите са злобни. Whistling
Цитирай

Обикновено комплексарите са злобни. Whistling

Съгласна съм.То и с жените е такова положението.Иначе-да,познавам и за щастие-немного.
Цитирай

София

Да, има и такива ! Сигурна съм, че злите мъже не са повече или по-малко от злите жени, но за разлика от нас мъжете по-рядко показват емоциите си на показ, за това се е наложило мнението, че злите жени са повече !
Лъжа ! 50:50 сме !
 Very Happy
Цитирай

Sofia/ The Hague- Nl

Според мен зли са мъжете,които са ниски и зле платени.И всички над 35,които живеят съвсем сами и си ходят събота и неделя при мама да им наготви и да им изпере гащите....Жалка гледка....
Цитирай

май не newsm78
жените са по-  Wink
Цитирай

всички над 35,които живеят съвсем сами и си ходят събота и неделя при мама да им наготви и да им изпере гащите....

познавах такъв  , ама не беше зъл , ами изчаткал Laughing
Цитирай

Варна

Познавам един на средна възраст, супер злобен, изобретателен и мазен, за съжаление е и малко женствен... Sick
Цитирай

София

Комплексираните, недооценените... Тези с прекалено властни, болни от амбиции и ограничаващи родители, когато са били по-млади, в последствие често избиват в агресия... Познавам няколко, държанието им е все едно целия свят им е крив, грубо и надменно... Тъжна картинка, избягвам ги.
Цитирай

София

За щастие не познавам такива, може би защото почти не работя с мъже, а семейните ни приятели не са такива  Naughty
Цитирай

Да, има и такива ! Сигурна съм, че злите мъже не са повече или по-малко от злите жени, но за разлика от нас мъжете по-рядко показват емоциите си на показ, за това се е наложило мнението, че злите жени са повече !
Лъжа ! 50:50 сме !
 Very Happy
и аз мисля че е така.
Цитирай

Варна

Да, познавам такива и те хич не са малко. Обикновено комплексарите са злобни. Whistling

Точно така Peace
Цитирай

всички над 35,които живеят съвсем сами и си ходят събота и неделя при мама да им наготви и да им изпере гащите....

познавах такъв  , ама не беше зъл , ами изчаткал Laughing

Ха, ха, взе ми думите от устата.  Laughing
И аз мисля , че 50:50 е точно. newsm10
Цитирай

Варна

Наистина сме 50:50, злите жени са МНОГО по страшни. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора