Булченска рокля под наем - откъде?

  • 27 849
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
И аз си взех рокля под наем за сватбата. Струваше 80 лева и според мен беше страхотна. Бях бременна в 8 месец и с нея коремът ми не си личеше изобщо  Laughing Взех я от един магазин на ул. Пиротска.

# 16
  • Мнения: 395
На Пиротска кой номер...че, аз не съм бременна, но съм закръгленичка и започвам да се отчайвам...

# 17
  • Мнения: 0
Някой знае ли как мога да си дам роклята под наем?Благодаря,маминкии Simple Smile

# 18
  • varna
  • Мнения: 73
Здравейте , търся си булчинска рокля.Ще подписваме само с кръстниците, искам да се снимам като булка.

# 19
  • Мнения: 0
Искам да попитам дали  някой може да ми каже къде мога да си дам булчинската  рокля под наем.Аз съм от Варна

# 20
  • Мнения: 32
Искам да попитам дали  някой може да ми каже къде мога да си дам булчинската  рокля под наем.Аз съм от Варна


Колко сте висока,може ли снимка на роклята?Каква е цената за наем?

# 21
  • Мнения: 7
Здравейте, след месец ще се женя, но искам да си наема булчинска рокля. Ще проверя за рокли под наем в магазините около Ритуална зала, но която от вас иска да ми помогне с идеи или да си отдаде под наем роклята, нека да ми пише на лично съобщение Simple Smile
За момента съм си стандартна - 175 см, 70 кг.
Няма много време но се надявам че мога да се организирам за това с което разполагам.

Общи условия

Активация на акаунт