тиган делимано топ шоп

  • 31 635
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 223
здравейте, днес видях рекламата и много ме заинтригува този тиган. някой купил ли си е такъв, за да сподели мнение? Струва ми се, че работи на принципа на тефалските уреди за здравословно хранене, като оня фритюрник с една лъжичка мазнини, който пържи картофките с топъл въздух. та, ако някой има мнение за тигана, моля, споделете!

# 1
  • Мнения: 71
И аз търся информация за този тиган...
Изглежда примамливо, но все пак струва 70 лева и ми се иска да чуя мнение на някой, който го е ползвал....

# 2
  • Мнения: 4 388
Eто тук споменават делимано.
Inkа
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=492830.495

# 3
  • Мнения: X

Да, но става дума за тиганите от "промоциите" в Билла. Не за въпросния "драй куукър".  Peace

# 4
  • Мнения: 34
Да подбутна малко темата - някой вече да има впечатления от този тиган? Нещо го оглеждам от известно време, ама се чудя още...

# 5
  • София
  • Мнения: 223
явно никой няма такъв тиган, щом толкова време не споделяте впечатления!???

# 6
  • Мнения: 19 472
Повдигам темата, защото и мен ме вълнува инфо за драй кукър на делимано http://www.delimano.bg/tigan_dry_cooker/tigan_dry_cooker.html а също и каква е разликата между него и обикновените тигани на делимано с керамично покритие. Това повдигане в средата явно има някаква роля, обаче не ми е съвсем ясно. Обмислям да си взема тиган на Делимано, обаче дали да е точно драй кукър? Моля да ми помогне някой, който ги ползва!

# 7
  • Мнения: 481
Аз имам оребрения тиган и малък уок на делимано. Оребрения по-рядко ползвам, но малкия Уок откакто съм го взела, почти всеки ден си го ползвам. Не мога да дам мнение конкретно да драй кукър, но мога да споделя общо мнение за керамиката. Аз лично съм доволна, защото не залепва, като загрее тигана (основата на дръжката става червена) намалям котлона с поне две степени, като температурата в тигана се запазва. Но в сравнение с тефлонов тиган има разлика във вкуса на храната. Определено на нас ни харесва. Между другото стават разкошни палачинки, последния път пробвах в малкия уок и станаха много хубави, само, че с малък размер. Но не залепват и не изгарят. А колкото до мазнината - не може без мазнина, може да е с малко, но трябва да има.

# 8
  • Мнения: 19 472
Благодаря за отзива - страхотно е че са ти се получили палачинки на уока, който е с обло дъно! Аз имам оребрен тиган на Тефал и вече имам загоряло по него,което не може да се изчисти с нищо. Но керамиката явно не залепва. Тефлонът на Тефал нещо май ще го заменям. Дано някой има впечатление точно от Драй кукър.

# 9
  • Мнения: 481
Всъщност уок тигана, който закупих на промоционална цена не е със обло дъно а с плоско, но просто диаметъра му е по-малък а стените на тигана са по-високи и извити леко. Не е истински уок, което ме разочарова като го получих, но пак е функционален и ми върши перфектна работа.

# 10
  • Мнения: 128
Виждам,че темата е започната отдавна и предполагам има вече доста които са си купили нещо от тази марка.Днес видях една реклама по телевизията и много ми се прииска и аз да притежавам тиган Делимано.Само че,имам такива резерви към всичко рекламирано по телевизията.
За това и повдигам темата.

# 11
  • Мнения: 19 472
Аз купих на майка ми два такива тигана, тя засега е много доволна - нищо не залепва и се мият лесно. Но повтарям въпроса си за драй кукър специално - някой да има впечатления? Не мога да повярвам, че в този форум този тиган вече не е пробван от някого! Питам, защото се колебая дали да си купя обикновен Делимано или този драй кукър.

# 12
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Аз преди време имах подобен на драй кукър/тиган със завихряне-от топ шоп/ , но от тефлон.Изхвърлих го , защото в отворите попадаше мазнина ако пържа или пък мазни капчици като варя нещо.Попадаха на котлона и почваше да пуши мазнината.

Последна редакция: чт, 29 ное 2012, 21:49 от nestinarka

# 13
  • Мнения: 19 472
А, за това не се бях замисляла - естествено, че ако няма дъно под дупчиците в средата, ще пада мазнина и вода на котлона. Ако и тези на делимано са такива, ще си купя обикновения дълбок тиган с капак, който е мултифункционален общо взето. Много благодаря за информацията.

# 14
  • Мнения: 817
Здравейте!
И аз съм си харесала един от тиганите н Делимано и ще се радвам някой да сподели мнение. Става въпрос за този:
http://www.delimano.bg/tigani/tigan_za_purjene.html

Обаче видях, че външния материал на тигана е алуминий и това малко ме притесни. То, вярно, че храната няма достъп до алуминия, но все пак ...

Общи условия

Активация на акаунт