«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќабори
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 740 отговора

јнкета

ъде ще посещава детето ви предучилищна?

¬ъведи тво€ глас

Ќа небето

ћнени€: 5 481
» аз занесох духано €йце. ƒобре, че в нета имаше информаци€ как се прави. „е и аз много се чудих, как става това чудо. ѕреди да направ€ дупките, извадих €йцето от хладилника да се постопли и добре го разклатих.  Twisted Evil “рудно ми беше самото продупчване, после лесно го издухах. ќсобено ако дупчицата не е съвсем миниатюрна, става лесно. Ќе знам дали са ги украс€вали обаче.
÷итирай

ћнени€: 384
Ќие вече имаме 2 такива €йца от ƒ√. Ќаистина стават хубави. јз у нас не съм правила с детето, само бо€дисваме. “ази година обаче направихме едно €йце (от тук взех иде€та:http://www.basteln-gestalten.de/osterbasteln ) и стана страхотно. ѕравихме и кошничка за €йцата (изр€захме от Ѕърборино), и пиле... »зобщо много се забавл€вахме. ƒнес е на ƒ√, та затова €йцата ще бо€дисваме в събота.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 359
» аз да се запиша в тази тема.
јлекс- набор 2005/
реших да бъде предучилищна в детската градина и вече проучвам училище за 1 клас.
»скаше ми се да е близо , но имам лоши спомени от 11 у-ще (—офи€,ƒианабад).
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 342
» ние оставаме в ƒ√-много му харесва там. ўе се радвам ако има майки от Ѕургас -да споделим мнени€ за избора на у-ще  Peace
÷итирай

—тара «агора-Ѕургас

ћнени€: 172
ƒнес приеха ћиша в ѕ√ на музикалното училище!!!

“€ е мнооого щастлива!
«анимани€та са целодневни, групата е 16 деца което мен много ме радва! “е ще са 2ри€ випуск и сградата и всичко вътре е ново и чисто!3 пъти седмицно ще имат занимани€ по пи€но и солфеж!

÷итирай

ћежду два града разпил€на във въображението си

ћнени€: 4 111
Ќ€кой да е на€сно със системата "—тъпка по стъпка"?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 816
Ќ€кой да е на€сно със системата "—тъпка по стъпка"?
сина ми учи по не€
÷итирай

ѕредполагам в ƒ√. „увала съм добри коментари. ќбмисл€м да запиша ¬ики в училище, което работи по програмата Thinking
÷итирай

—офи€

ћнени€: 131
ѕредполагам в ƒ√. „увала съм добри коментари. ќбмисл€м да запиша ¬ики в училище, което работи по програмата Thinking
ј кое е училището? Ќа позната детето учи по тази програма, но в ѕлевен. Ѕило първото училище, ко€то € е въвело.  азва, че дцата се справ€т много добре.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 141
ƒнес приеха ћиша в ѕ√ на музикалното училище!!!
„естито на талантливото дете  bouquet!
÷итирай

ј кое е училището? Ќа позната детето учи по тази програма, но в ѕлевен. Ѕило първото училище, ко€то € е въвело.  азва, че дцата се справ€т много добре.

”чилище "ќтец ѕаисий".
÷итирай

ћнени€: 593
„естито на малката дама  bouquet. ¬се така да усп€ва в живота.-
"—тъпка по стъпка"- ко€ точно. «а изучаване на англииски или тази на »рина  олева?
÷итирай

Ќе мисл€, че е само за обучение на английски Thinking
÷итирай

—офи€

ћнени€: 131

”чилище "ќтец ѕаисий".
[/quote]
¬ ѕлевен ли? Ќа мо€та позната точно там учи.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 141
≈мма е приета в ѕ√ към сдружение "Ўилер"  Peace.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 740 отговора