Предучилищна - набор 2005

  • 35 516
  • 740
  •   1
Отговори

Анкета

Къде ще посещава детето ви предучилищна?

Опции:

# 315
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз занесох духано яйце. Добре, че в нета имаше информация как се прави. Че и аз много се чудих, как става това чудо. Преди да направя дупките, извадих яйцето от хладилника да се постопли и добре го разклатих.  Twisted Evil Трудно ми беше самото продупчване, после лесно го издухах. Особено ако дупчицата не е съвсем миниатюрна, става лесно. Не знам дали са ги украсявали обаче.

# 316
  • Мнения: 382
Ние вече имаме 2 такива яйца от ДГ. Наистина стават хубави. Аз у нас не съм правила с детето, само боядисваме. Тази година обаче направихме едно яйце (от тук взех идеята:http://www.basteln-gestalten.de/osterbasteln ) и стана страхотно. Правихме и кошничка за яйцата (изрязахме от Бърборино), и пиле... Изобщо много се забавлявахме. Днес е на ДГ, та затова яйцата ще боядисваме в събота.

# 317
  • София
  • Мнения: 384
И аз да се запиша в тази тема.
Алекс- набор 2005/
реших да бъде предучилищна в детската градина и вече проучвам училище за 1 клас.
Искаше ми се да е близо , но имам лоши спомени от 11 у-ще (София,Дианабад).

# 318
  • Бургас
  • Мнения: 380
И ние оставаме в ДГ-много му харесва там. Ще се радвам ако има майки от Бургас -да споделим мнения за избора на у-ще  Peace

# 319
  • Мнения: 253
Днес приеха Миша в ПГ на музикалното училище!!!

Тя е мнооого щастлива!
Заниманията са целодневни, групата е 16 деца което мен много ме радва! Те ще са 2рия випуск и сградата и всичко вътре е ново и чисто!3 пъти седмицно ще имат занимания по пияно и солфеж!
 

# 320
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
Някой да е наясно със системата "Стъпка по стъпка"?

# 321
  • Мнения: 1 849
Някой да е наясно със системата "Стъпка по стъпка"?
сина ми учи по нея

# 322
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
Предполагам в ДГ. Чувала съм добри коментари. Обмислям да запиша Вики в училище, което работи по програмата Thinking

# 323
  • София
  • Мнения: 164
Предполагам в ДГ. Чувала съм добри коментари. Обмислям да запиша Вики в училище, което работи по програмата Thinking
А кое е училището? На позната детето учи по тази програма, но в Плевен. Било първото училище, която я е въвело. Казва, че дцата се справят много добре.

# 324
  • София
  • Мнения: 2 164
Днес приеха Миша в ПГ на музикалното училище!!!
Честито на талантливото дете   bouquet!

# 325
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
Предполагам в ДГ. Чувала съм добри коментари. Обмислям да запиша Вики в училище, което работи по програмата Thinking
А кое е училището? На позната детето учи по тази програма, но в Плевен. Било първото училище, която я е въвело. Казва, че дцата се справят много добре.

Училище "Отец Паисий".

# 326
  • Мнения: 784
Честито на малката дама   bouquet. Все така да успява в живота.-
"Стъпка по стъпка"- коя точно. За изучаване на англииски или тази на Ирина Колева?

# 327
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
Не мисля, че е само за обучение на английски Thinking

# 328
  • София
  • Мнения: 164
А кое е училището? На позната детето учи по тази програма, но в Плевен. Било първото училище, която я е въвело. Казва, че дцата се справят много добре.

Училище "Отец Паисий".
[/quote]
В Плевен ли? На моята позната точно там учи.

# 329
  • София
  • Мнения: 2 164
Емма е приета в ПГ към сдружение "Шилер"  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт