Анатомията на Грей - Тема 11

  • 41 238
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 592



„Анатомията на Грей“ (на английски: Grey's Anatomy) е американски сериал, носител на наградите Еми и Златен глобус. За първи път се излъчва по телевизия ABC на 27 март 2005. Главен персонаж в сериала е Д-р Мередит Грей, отначало стажант по хирургия в болницата Сиатъл Грейс в Сиатъл.

Заглавието на сериала е препратка към името на един от най-известните английски учебници по медицина, чийто автор носи името на главната героиня - Грей.

Сериалът се излъчва всеки четвъртък, при нас, в България, всеки петък, рано сутринта.



Сезони:
Сезон 1
Сезон 2
Сезон 3
Сезон 4
Сезон 5
Сезон 6
Сезон 7


Официален сайт

Торент сайтове:

Замунда   Арена

Сайт за субтитри

Предишните теми:
Анатомията на Грей 1
Анатомията на Грей 2
Анатомията на Грей 3
Анатомията на Грей 4
Анатомията на Грей 5
Анатомията на Грей 6
Анатомията на Грей 7
Анатомията на Грей 8
Анатомията на Грей 9
Анатомията на Грей 10

Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 14:59 от H0uSse_Baby

# 1
  • София
  • Мнения: 1 481
Допада ми новият развой на нещата  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 95
В серията става ли ясно дали Марк и Лекси ще останат заедно или това ще е за следващите серии?

# 3
  • Мнения: 33
И на мен. Тъкмо недоволствах, че нещата се нареждат прекалено лесно и хоп ... изненада. Нямам търпение да гледам серията. Английският ми се подобрява значително благодарение на сериалчето.

# 4
  • Мнения: 201
И моят английски задобря покрай тия сериали  Grinning. Още не съм изгледала серията, но ми харесва развоя в бяло - все пак нали ще има /минимум/ още един сезон, трябва да има какво да разтягат Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 454
Аз да следя само  Blush

# 6
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз да следа, сега изгледах малко от серията, останалата - довечера, но нещо не ми харесва тоя развой.

# 7
  • Благоевград
  • Мнения: 2 860
Леле, на първа страница съм хахахаха
Хаусче, мерси за темата   bouquet
Гледах епизода, но малко странно ми се развиват нещата. Лекси много ще бъде наранена от цялата тази работа. Тъкмо пак я видяхме щастлива.
Бейли ме изкефи. На мен ли ми се струва, или в тази серия беше много по-гримирана от всички останали? Много ми харесва така, с прическа, с грим, абе хубаво ни е момичето  Heart Eyes Онзи нейния, много ме кефи колко е нахален  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 674
Да не ви изпусна! Нали чакаме новите интриги, че да си ги коментираме. Hug

И да не е спам и аз се чудя, как може двама доктори да не са открили още предпазните средства? Mr. Green Явно ни имат за големи риби, които се хващат с всякаква стръв...

# 9
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
А, нова тема Simple Smile Довечера ще си изгледам епизодчето Wink

# 10
  • Мнения: 1 410
Аз съм назад с епизодите ,но информацията в бяло си я чета  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 149
И да не е спам и аз се чудя, как може двама доктори да не са открили още предпазните средства? Mr. Green Явно ни имат за големи риби, които се хващат с всякаква стръв...
Joy Така си е Peace

# 12
  • Мнения: 2 768
Иде ми да възкликна нецензурно след като изгледах серията. Тая Шонда... сега да се въртя морна до следващата седмица  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 1 602
И аз да не ви изпускам от поглед. Нямам много време да коментирам, но си чета с удоволствие всичко в "бяло". Simple Smile Сега ще чакам субтитрите.

# 14
  • Мнения: 685
И да не е спам и аз се чудя, как може двама доктори да не са открили още предпазните средства? Mr. Green Явно ни имат за големи риби, които се хващат с всякаква стръв...

Точно това си мисля! Особено като не им е  за първи път заедно ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт