Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

Хм, кога най-рано може да се констатира ранна бременност?
То май ако е бременност, няма да е съвсем ранна...гледам си календарчето и дата на последна менструация...3 октомври, да ама днес сме 20 ноември, а дори след раждането на детето цикъла ми идва като часовник на 28 дни  newsm78

Купих си тест, всъщност два, дали ще отчете рпавилно ако го направя сега, че нЕАм нерви.  #Crazy
Цитирай

Ще отчете, направи го.
Аз моя тест го правих 2 дни след закъснението и отчете.
Цитирай

Няма такава държава!

Да, ще го отчете. А ще ни кажеш ли резултата?  Very Happy
Цитирай

Аха, ще кажа. Ма вие все пак ситскайте палци да е отрицателен, че не умирам от желание отново да карам лятна бременност и то 4 месеца след като родих  Crazy

Цитирай

Ми.... EFP . Малко съм шокирана, но пък....моооооже би се радвам. Още утре ще си запиша час за преглед...и още днес ще си сложа нова лентичка, понеже съм лентоман.
Цитирай

Добрич

Ми.... EFP . Малко съм шокирана, но пък....моооооже би се радвам. Още утре ще си запиша час за преглед...и още днес ще си сложа нова лентичка, понеже съм лентоман.

ЧЕСТИТО !!!
Цитирай

Варна

Ми....Честито    bouquet
Цитирай

Лондон

Честито!!!  bouquet
Цитирай

Ха, честито   bouquet
Цитирай

Бравоооооооооооооо. newsm20Направо ме кефиш.И кво и е на лятната бременност?Айде и да разправяш как е минало при доктора. Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Бравоооооооооооооо. newsm20Направо ме кефиш.И кво и е на лятната бременност?Айде и да разправяш как е минало при доктора. Praynig Praynig Praynig

Ми, как кво и е...аз вирея преидмно на студено, лятото жегата мож ме довърши  Crazy

Мерси, момичета:)
Цитирай

Русе

ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО!

bouquet
Цитирай

Все на втория етаж

Честитооо!  bouquet

Аз родих на 16.07. ,но 2004 и много ми хареса лятното раждане. Мисля пак  Mr. Green

Утре да кажеш.
Цитирай

Сливен

Охо, честито. Каква веселба ще е с два бебока  Smile
Цитирай

Няма такава държава!

Честито и от мен!  baloni Малко ще се поизгърбиш с две бебета, ама нали е за добро.
А от мен да знаеш, че и зимната бременост не е голям кеф. Аз бих предпочела лятото, но ....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора