Мъже , правите ли секс...

  • 5 530
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Мъже , правите ли секс по задължение? Twisted Evil Прави ми впечатление , че не малко Женени мъже се оплакват , че жените им едва ли не , ги изнасилват Shocked Shocked Shocked

# 1
  • Мнения: 5 577
Питах мъжо си, каза не!

Не го изнасилвам.  Outta Joint

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Направо ме изнасилват всяка вечер генерално... Правя секс абсолютно по задължение... Аз нямам никакво желание... Скоро ще се пренасям в манастир... Дано поне там да има малко мира...  smile3514
Сега сериозно... НЕ, НЕ ПРАВЯ СЕКС ПО ЗАДЪЛЖЕНИЕ... И това, че съм женен... Въобще няма нищо общо с таковата правене на секс - по задължение... Всичко идва от вътре - чувства, нагласа, либидо, потентност... И в крайна сметка - не сме се оженили за да се сексим... Нали той идва в следствие на нещо друго... Било то привличане или чувства... Боже, колко объркано стана... Важното е, че с Мама си правим секс на общо основание и за общо удоволствие... smile3521
А ти, Еника, да не би да имаш такъв проблем с твоя съпруг...

# 3
  • София
  • Мнения: 6 791
Абе..не знам. за жена да прави секс по задължение може,ама мъж? newsm78 Как така ще го вдигне по задължение?  Rolling Eyes За протокола-моят мъж ме преследва псотоянно,явно скоро няма да ми се налага да си задавам този въпрос.  Mr. Green

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Той пощурява от желание само като ме види и докато не ме награби не мирясва....не мисля, че го прави против волята си!  smile3521

# 5
  • Мнения: 99
А ти, Еника, да не би да имаш такъв проблем с твоя съпруг...
Ооо , аз такъв мъж не бих изтърпяла[smilie=smile3513.gif] но имам колеги в работата ,които са именно такива.
Виждам , че тук има изключения newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами моят понякога, когато е много изморен...да речем, че аз поемам НЕЩАТА в свои ръце Embarassed Mr. GreenОттук нататък не бих казала, че е по задължение.Просто въпрос на това от кого идва инициативата Rolling EyesНяма лошо това да е жената...19 век свърши Mr. Green
А твоите колеги или не са в ред, или жените им са безумно грозни hahahaКажи им да ядат повеч магданоз, усилвал потентността Joy

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Да не те разстроя много, но то и 20-ти свърши даже...Сега сме във Века на плодния прилеп, тъй да се каже...

# 8
  • Мнения: 7 837
Изнасилването няма нищо общо със секса по задължение  Laughing
И аз като Белинда, ако не съм шеф от време на време, ще си ходя незадоволена  Mr. Green
Моят мъж прави доста неща по задължение, напр. бръсненето, обаче относно секса, няма как да ме излъже. С годините тези неща се усещат у партньора.

# 9
  • Мнения: 993
Вярно, че в повечето случаи инициативата е у мен, но това не значи, че го прави по задължение - той именно това очаква от мен: да го разтоваря от грижите като го прелъстя. Ако съм много уморена и пропусна повече от един ден дори се сърди. Случвало ми се е да се събудя с такова желание, че да не се стърпя и... като отвори очи и ме види върху себе си да открие, че това не е еротичен сън.  Blush Тогава се "оплаква", че е изнасилен... с една такава дяволита усмивка...

# 10
  • Мнения: 1 425
Абе какво значи да правиш секс по задължение?  Rolling Eyes newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 5 828
Как така мъж да прави секс по задължение, нещо не го разбирам  newsm78

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Изнасилването няма нищо общо със секса по задължение  Laughing
И аз като Белинда, ако не съм шеф от време на време, ще си ходя незадоволена  Mr. Green
Моят мъж прави доста неща по задължение, напр. бръсненето, обаче относно секса, няма как да ме излъже. С годините тези неща се усещат у партньора.

 newsm10

# 13
  • София
  • Мнения: 2 217
Обратния вариант е доста по-често явление!

# 14
  • Мнения: 2 672
абе гледам темата , гледам я и си мисля  Thinking- уж питат мъжете , ама все жените отговарят в нея newsm78 - като цяло

Общи условия

Активация на акаунт