Survivor US

  • 86 387
  • 664
  •   1
Отговори
# 330
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Много забавен епизод.  Laughing
Репликата на близначката, която са взели за заглавие, си е точно в 10-ката.


След като изгледах и епизода от нашия си Сървайвър не мога да не допълня - какъв кофти ден за "силните и красивите" се оказа днешният... 
А два забавни съвета един след друг си бяха направо бонус за скромен фен като мен. Mr. Green

Последна редакция: пт, 17 окт 2014, 01:08 от мячик

# 331
  • Мнения: 17
Последният епизод доказа, че когато нямаш мозък положението си е сериозно. И докато при нашия Сървайвър (Марчо) и предния отпаднал от американския (John) нещата се развиваха бавно и мъчително и имаше време за реакция от страна на потърпевшите, то Drew направо счупи всички рекорди. Според мои груби изчисления той успя да се закопае за около половин ден. Да го пита човек защо му трябваше изобщо. Можеше да продължи да си се излежава и да не прави нищо и според мене щеше да стигне далече в играта. А той - обхванат от някакъв ентусиазъм да играе. Но като цяло мога да го разбера. И мене понякога ме обхваща безпричинен ентусиазъм да правя нещо. Но гледам бързо да ми мине  Laughing

# 332
  • Мнения: 287
Сигурно сто пъти са питали досега, ама я кажете откъде може да се свалят сезони от американския сървайвър с бг превод? Бях гледала по AXN и е в пъти по-интересно от бг варианта.

# 333
  • Мнения: 58
Сигурно сто пъти са питали досега, ама я кажете откъде може да се свалят сезони от американския сървайвър с бг превод? Бях гледала по AXN и е в пъти по-интересно от бг варианта.
DMCA-removal-from-Google

# 334
  • София, България
  • Мнения: 2 222
По-интересно е, защото е по-концентрирано. И правилата са ясни. Наште много разводняват нещата, и аз лично вече колко време стана не мога да разбера в кой ден какво дават - кога каква игра ще има, кога ще има съвет ... не могат добре да поднесат интригата ... Едни и същи игри се игаят по два пъти ...

# 335
  • Мнения: 287
Сигурно сто пъти са питали досега, ама я кажете откъде може да се свалят сезони от американския сървайвър с бг превод? Бях гледала по AXN и е в пъти по-интересно от бг варианта.
DMCA-removal-from-Google

Благодаря!

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 14:33 от Mirela__

# 336
  • Мнения: 51
Я да се запиша, не знаех, че има такава тема. Българския изобщо не го гледам, но към американския сървайвър съм пристратена!

# 337
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Ммммм, като ме обхване "педагогическия" уклон и се заричам, че следващата тема ще предложа да я озаглавим направо "международно"  Mr. Green
Ноооо това е в областта на общите приказки.

Сега конкретно - мно'о се накефИх на серията.  Simple Smile
Такива неща, дето се случват без да ги нагласят предварително, са 1000 пъти по-интересни от всякакви напъни на каквито и да било сценаристи да направят едно реалити "привлекателно за зрителя".
Освен това мисля, че тази серия може да се ползва за илюстративна за истинския потенциал, който има сезон от такъв тип - с игра по двойки от близки хора. На мен лично ми се струва много представителна за идеята на точно този туист.

# 338
  • Мнения: 1 432
Интересно как в българския сезон всички се вълнуват от това,че участниците имат прекалено много храна, а тук засега почти 50% от всяка серия се разказва за това колко много гладуват и колко страдат от това Laughing
Серията беше супер, за мен няма смисъл от формат с двойки,ако не ги размешат. Толкова бях сигурна,че Дейл си заминава, много бях учудена, обичам го това чувство Sunglasses. Миси е голяма мръсница Laughing, вместо да го изгони него се насочи към дъщеря му което си е много по-голямо отмъщение. Бейлър получава гласове на всеки съвет и винаги остава Laughing,ще прави някакъв рекорд. Джереми е пълно копие на Тони. Дано не спечели той, не му симпатизирам. Аз съм за Jon, Jaclyn, Wes и Keith. Според мен Reed ще е доброволно напусналия участник.
Съгласна съм,че истинските интересни сезони се правят от интересните участници, а не от 330 продуцентски врътки като тук при нас.

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 19:23 от tinacarlyle

# 339
  • Мнения: 52
Понеже от скоро гледам US Survivor, но започнах от по-новите сезони, изгледал съм почти всичко от сезон 16 до последния. Тотален фен станах на играта с манипулации, blindsides и т.н. Та имам няколко въпроса към хората, изгледали всички сезони. В началото(първите сезони) американците играеха ли по-праволинейно, приятелско и без blindsides по подобие на BG Survivor-а. Ако са играели праволинейно, то кога(от кой сезон) започнаха с повече манипулации и blindsides. И в тази връзка според вас трябва ли да виним много участниците в българския Survivor, може би все още не са дорасли за по-манипулативна игра...

Ще изгледам и първите сезони на US Survivor, но не ми пречат спойлерите, така че пишете, чакам отговорите ви с интерес. Simple Smile

# 340
  • Мнения: X
Аз гледах само първият сезон, Габон, тоз с появата на Ръсел и следващият - Добри срещу лоши /с там всичките му звезди от преди това/. ОБщо 4. Според мен първият сезон е доста първичен и нямаше такива чудесии като в следващите. Но също съм си мислила по тези въпроси и чакам запалените фенове да се изкажат. Peace

# 341
  • Мнения: 1 432
Добре аз ще отговоря, понеже съм ги гледала всичките сезони.
Първи сезон никой си нямаше представа как да играе играта. Образува се една коалиция от 4 човека които де факто контролираха цялата игра. Другите даже не се сетиха,че трябва да гласуват заедно,ако искат да оцелеят в играта hahaha. На първият съвет след обединението на двете племена бяха останали 10 човека и гласуването беше следното:  4–1–1–1–1–1–1  Joy
Втори сезон беше различно. Вече всички знаеха,че гласовете са важни. Но все още играта беше моето племе срещу твоето. При обединението беше 5 на 5. След това едната коалиция надделя и започна да гони другата. Когато останаха 8 човека бяха 5 срещу 3. Тогава се направи една нова коалиция от 3 от мнозинството заедно с 2-ма от малцинството. И тези 5 бяха финалната петорка.
Трети сезон към игра не беше нищо особено. Направи се една коалиция още първия ден и тя горе долу така си стигна и до финала. Единствената изненада беше една бабка която искаха да я изгонят малко по-рано,но тя взе,че спечели няколко имунитета поред.
В четвърти сезон вече започва същинския американски сървайвър който феновете познават. Първият мега обрат се случва при обединяването на племената като се образува една от най неочакваните коалиции в цялата история на предаването. И от там започва всичко Sunglasses

# 342
  • Мнения: 2 453
Дали някъде из торентите има качени сезони на Сървайвър на други англоговорящи нации?

# 343
  • Мнения: 52
Мерси,  tinacarlyle. А сега накъде да се насоча. Препоръчай ми интересни сезони от по-ранните, или пък да гледам наред. Grinning Нереално ме зариби това шоу, направо не е истина.

# 344
  • Мнения: 1 432
Мерси,  tinacarlyle. А сега накъде да се насоча. Препоръчай ми интересни сезони от по-ранните, или пък да гледам наред. Grinning Нереално ме зариби това шоу, направо не е истина.
От първите 10 на мен ми най харесват -4,6,7,9,10. Както казах и по-рано и до ден днешен сезон 7 се счита за най-силния от всички 28.
А в сезон 10 се случва нещо толкова уникално в първата част на предаването,че направо ме напушва смях само като се сетя Laughing И във финалната тройка се разиграва една случка, която е направо  #Crazy . Избери си и гледай един от тези два -7 или 10. Няма да сбъркаш.
По принцип единствените сезони които въобще не ми харесват са 5,14,22 и 24. Всички други са супер.

Общи условия

Активация на акаунт