Пробиотици?

  • 188 860
  • 223
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9 481
Относно жегите - в аптеката от хладилник ли трябва да ми ги дадат....? Да следя ли за това? Извинете за въпросите, но досега никога не съм пила....

Да, съхраняват се  (повечето) в хладилник.
Специални-едва ли, колкото повече видове са (и брой в дозировката) по-добре Peace

# 181
  • София
  • Мнения: 958
А някакви указания свързани с храненето? Как ги взимате...преди или след храна. Или няма никакво значение?

аз взех лактофлор. търсих pearls,но не бяха чували май...Wink

# 182
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз ги взимам 30-40 минути преди хранене! С някои от пробиотиците, които взимам си замествам закуските.

# 183
  • София
  • Мнения: 958
Благодаря ти. Действах безразборно, но и аз ще ги взимам така...

# 184
  • Мнения: 3 540
С някои от пробиотиците, които взимам си замествам закуските.
  newsm78
Пробиотиците не са хранителни вещества, например, като пчелните продукти, но и те също не могат да замястят напълно, особенно закуската.
Качествените пробиотиците са полезни бактерий за прочистване на цялата чревна флора.

# 185
  • София
  • Мнения: 2 958
http://www.daflorn.com/biomilk-rose.html
Ето пробиотик, който аз лично смесвам с няколко лъжици кисело мляко или прясно /студено/ мляко и ми замества перфектно закуската.

# 186
  • София
  • Мнения: 9 919
Бях на венозен антибиотик и на обикновен близо 2 седмици.
Какъв пробиотик бихте ми препоръчали и колко време трябва да го пия?

Досега не съм приемал пробиотик. Да е нещо достъпно.   bouquet

# 187
  • Мнения: 72
Кимбърли и дъщеря ми е на 4год и пие Биогая таблетки за смучене, за сега съм доволна ! Сега мисля да и взема комбинирани таблетки пробиотици и коластра !

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 680
В момента пия пробиотик, защото съм на антибиотик. Изписаха ми го единствено с цел за възстановяване на чревната флора и за предотвратяване появата на гъбички. За първи път пия антибиотик с пробиотик и много се надявам действително да не стигна до гъбична инфекция.

# 189
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Добре е пробиотика да се пие 2 часа след антибиотика.




Какво ще кажете за БиоБаланс? Последно от него взимам, че няма нужда да се съхранява в хладилник и не зависи от приема на храна.

# 190
  • София
  • Мнения: 9 919
Брат ми ми даде едно шише с Lactoflor 90 капсули (почти пълно), пил е от него преди година - дали ще е годно?
Иначе е до 11.2012.

# 191
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ако го е съхранявал в хладилник е годно, ако е било навън е за кофата.

# 192
  • София
  • Мнения: 9 919
Ясно, мисля да си взема на Дафлорн, Лактера Форте или Лактера Вит. В София освен в главния офис къде другаде се продават? От представител ако си го взема как да се свържа с такъв и как става покупката? Май ще изчакам до понеделник и ще се ходи до офиса им или ще взема Био баланс/сашета/.

# 193
  • Мнения: 118
Бях на венозен антибиотик и на обикновен близо 2 седмици.
Какъв пробиотик бихте ми препоръчали и колко време трябва да го пия?

Досега не съм приемал пробиотик. Да е нещо достъпно.   bouquet
Simple Smile пробвай с пробиен. аз ще го почна довечера, имам гастрит  Sad една приятелка с колит ми го препоръча, на опаковката пише, че не е нужно да се съхранява в хладилник, което за мен е удобство. на свекър ми го изписаха след операция.
 Simple Smile иначе от няколко години пия ентеросан 44 за астмата (той седи в хладилника). нещо друго за астма ако е ползвал някой моля да сподели   bouquet

# 194
  • варна
  • Мнения: 1 830
Много ми похвалиха Лаксифорт - някой пил ли го е и доволни ли сте newsm78

Общи условия

Активация на акаунт