«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ѕременност с термин месец...
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 743 отговора

Ћовеч

ћнени€: 181
„естито на всички,които са видели 2-те чертички! Hug
Lynette,а ти защо пиеш ƒуфастон? Rolling Eyes ѕродължаваме да стискаме палци Wink
јз днес си взех фолиева киселина и започвам да € пи€,аз също пи€ по 1 хапче,достатъчно е. Peace
÷итирай

ћнени€: 6
4estito na vsi4ki bremenni,izviniavam se 4e pisha na latineca no niamam kirilizator a i mislia ve4e samo da vi 4eta,sled 1 sedmica zakasnenie na cikala i polojitelen test niama bremennost,za sajalenie sam nerazpolojena ot dnes,pravim opiti ot 6,7 meseca i nishto,zapo4vam da se ot4aivam,niakoi shte spodeli li dali e 4akal tolkova,uspeh mam4eta dano i az vidia skoro 2 4erti4ki!!!!!!!!!!!!!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 483
Sunny, аз пи€ ƒуфастон всеки месец за предизвикване на цикъла, а сега продължавам, защото ако спра, нивата на естроген ще паднат много и ще кръвна. ≈дин вид протектиране  на бременността Smile
÷итирай

н€къде там....

ћнени€: 2 304
«дравейте и от мен.Ќа 03.02 си направих тест.ѕоложителен с бледа чертичка.¬чера си направих още един-вече беше по-наситена.Ќа лекар мисл€ да ида другата седмица в кра€.ѕо калкулатора,термина ми е 16.10.
ћного сме щастливи,че отново се получи лесно,както и първи€т път.»маме детенце на 3г7м.—ега се мол€ за хубава бременност и раждане,каквито ми б€ха първи€т път.Ќо много искам момиче,страшно много!
—тискам палци на всички!!! Hug
÷итирай

н€къде там....

ћомичета,да ви попитам имате ли леки болки в коремчето?ѕридърпване,тъпа болка имам ц€ла сутрин отд€сно.ћного странно.¬ие имате ли такива неразположени€?ќх,искам да ида не лекар вече,н€мам търпение.
÷итирай

—имеоновград

ћнени€: 721
„естито първо на всички мами който вече са видели  EFP и ние от този месец бебеправим и ако е всичко  наред и е станал бебо и аз ще се включа към клуба на октомврииските мами (аз съм октомврийска мама 2007)! ъсмет и здраве на всички който искат бебок!  bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9
ћомичета,да ви попитам имате ли леки болки в коремчето?ѕридърпване,тъпа болка имам ц€ла сутрин отд€сно.ћного странно.¬ие имате ли такива неразположени€?ќх,искам да ида не лекар вече,н€мам търпение.
Ќе си ли ги изпитвала с първата си бременност? —ъвсем нормално е за сега. ћатката е по-кръвоснабдена и се придърпва на местата, където е свързана с коремните органи и стената. ќсвен това сега се образуват по-интензивно газове на хормонална основа и от това също боли:)
÷итирай

н€къде там....

Ќе си ли ги изпитвала с първата си бременност? —ъвсем нормално е за сега. ћатката е по-кръвоснабдена и се придърпва на местата, където е свързана с коремните органи и стената. ќсвен това сега се образуват по-интензивно газове на хормонална основа и от това също боли:)
јми не си спомн€м,да ти кажа.Ќ€мам спомен за първи€ път да ме е бол€ло.ѕритеснено ми е заради това,даже се чуд€ дали да не пи€ но-шпа.ѕърви€ път имах контракции в пети€ и в осми€ месец и пих но-шпа и магнезий.Ќо пък никой не ми го е изписал и незнам дали мога.ј дали има връзка това,че първи€ път съм раждала секцио?¬ъзможно ли е да ме дърпа заради шевовете?
«нам,че тук не сме лекари,но имам доста време до прегледа все пак и ми се иска да сподел€ тревогите си!
Ћека бременност на всички нас и дано групичката ни расте непрестанно!
÷итирай

Ћовеч

«дравейте,аз съм мнооого позитивно настроена след слъъънчевата разходка! Wink
Desert`Rose,нормално е! Peace » на мен ми се е случвало да имам такива придърпвани€ и леки болки,и сега,и с първата бременност... ато б€х бременна с Ѕо не знаех и се б€х уплашила,но тогава лекар€ ми об€сни,че е нормално Hug
÷итирай

—офи€

Desert`Rose, мен ме бол€ ниско долу и двата пъти. —ега и аз съм след секцио Sad, но при първата бременност не беше така, че да подозирам шевовете. » кръста ме прибол€ва от време на време, дори. ѕри миналата бременност имах и ръждиво оцвет€ване н€къде в началните седмици и си отнесох един курс с ”трогестан (същото е като ƒуфастона), с цел предпазване и стабилизиране на бременността. Ќо това си беше малко лекарска презастраховка.  офти е ако се усещат силни менструални болки и има обилно кървене, но дори и тогава, за да сме сигурни тр€бва пак на лекар, защото има жени с дечица, дори и след такива проблеми Peace
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 3 226
ћомичета, аз от днес ще попаз€ малко леглото. „е имах леко зацапване снощи и тази сутрин и сега съм превантивно на ƒуфастон + нош-па и лежане. ”морих се вече да лежа, а и не съм свикнала, но заради бебчето ще го направ€.

„естито на вид€лите 2-те чертички. Ћека и безпроблемна бременност Hug
÷итирай

—офи€

ѕепи, Hug Hug Hug ƒано всичко е наред и скоро да си пак на педал без да се притеснваш Very Happy!
÷итирай

Ћовеч

ѕепи,да се оправ€ш бързо!» без повече такива проблеми Naughtyѕочивай си сега! Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3
«дравейте и от мен!
јз все още н€мам чертички, но и ћ÷ все още не идва:) “р€бваше да ми дойде на 1.02 или ден- два по-рано. ¬ четвъртък си правих тест (sure check) и беше отрицателен. ћисл€ утре отново да повтор€, но се чуд€ дали да си куп€ пак такъв тест или н€какъв друг?
÷итирай

—офи€

Miraqulous, най-добре отиди в понеделник на кръвен тест, това е най-сигурно!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 743 отговора