ОКТОМВРИЙКИ 2011 очакваме ви!

  • 26 486
  • 743
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 181
Честито на всички,които са видели 2-те чертички! Hug
Lynette,а ти защо пиеш Дуфастон? Rolling Eyes Продължаваме да стискаме палци Wink
Аз днес си взех фолиева киселина и започвам да я пия,аз също пия по 1 хапче,достатъчно е. Peace

# 121
  • Мнения: 6
4estito na vsi4ki bremenni,izviniavam se 4e pisha na latineca no niamam kirilizator a i mislia ve4e samo da vi 4eta,sled 1 sedmica zakasnenie na cikala i polojitelen test niama bremennost,za sajalenie sam nerazpolojena ot dnes,pravim opiti ot 6,7 meseca i nishto,zapo4vam da se ot4aivam,niakoi shte spodeli li dali e 4akal tolkova,uspeh mam4eta dano i az vidia skoro 2 4erti4ki!!!!!!!!!!!!!

# 122
  • Мнения: 484
Sunny, аз пия Дуфастон всеки месец за предизвикване на цикъла, а сега продължавам, защото ако спра, нивата на естроген ще паднат много и ще кръвна. Един вид протектиране  на бременността Simple Smile

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Здравейте и от мен.На 03.02 си направих тест.Положителен с бледа чертичка.Вчера си направих още един-вече беше по-наситена.На лекар мисля да ида другата седмица в края.По калкулатора,термина ми е 16.10.
Много сме щастливи,че отново се получи лесно,както и първият път.Имаме детенце на 3г7м.Сега се моля за хубава бременност и раждане,каквито ми бяха първият път.Но много искам момиче,страшно много!
Стискам палци на всички!!! Hug

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Момичета,да ви попитам имате ли леки болки в коремчето?Придърпване,тъпа болка имам цяла сутрин отдясно.Много странно.Вие имате ли такива неразположения?Ох,искам да ида не лекар вече,нямам търпение.

# 125
  • Мнения: 731
Честито първо на всички мами който вече са видели  EFP и ние от този месец бебеправим и ако е всичко  наред и е станал бебо и аз ще се включа към клуба на октомврииските мами (аз съм октомврийска мама 2007)!Късмет и здраве на всички който искат бебок!   bouquet

# 126
  • Мнения: 9
Момичета,да ви попитам имате ли леки болки в коремчето?Придърпване,тъпа болка имам цяла сутрин отдясно.Много странно.Вие имате ли такива неразположения?Ох,искам да ида не лекар вече,нямам търпение.
Не си ли ги изпитвала с първата си бременност? Съвсем нормално е за сега. Матката е по-кръвоснабдена и се придърпва на местата, където е свързана с коремните органи и стената. Освен това сега се образуват по-интензивно газове на хормонална основа и от това също боли:)

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Момичета,да ви попитам имате ли леки болки в коремчето?Придърпване,тъпа болка имам цяла сутрин отдясно.Много странно.Вие имате ли такива неразположения?Ох,искам да ида не лекар вече,нямам търпение.
Не си ли ги изпитвала с първата си бременност? Съвсем нормално е за сега. Матката е по-кръвоснабдена и се придърпва на местата, където е свързана с коремните органи и стената. Освен това сега се образуват по-интензивно газове на хормонална основа и от това също боли:)
Ами не си спомням,да ти кажа.Нямам спомен за първия път да ме е боляло.Притеснено ми е заради това,даже се чудя дали да не пия но-шпа.Първия път имах контракции в петия и в осмия месец и пих но-шпа и магнезий.Но пък никой не ми го е изписал и незнам дали мога.А дали има връзка това,че първия път съм раждала секцио?Възможно ли е да ме дърпа заради шевовете?
Знам,че тук не сме лекари,но имам доста време до прегледа все пак и ми се иска да споделя тревогите си!
Лека бременност на всички нас и дано групичката ни расте непрестанно!

# 128
  • Мнения: 181
Здравейте,аз съм мнооого позитивно настроена след слъъънчевата разходка! Wink
Desert`Rose,нормално е! Peace И на мен ми се е случвало да имам такива придърпвания и леки болки,и сега,и с първата бременност...Като бях бременна с Бо не знаех и се бях уплашила,но тогава лекаря ми обясни,че е нормално Hug

# 129
  • Мнения: 9
Desert`Rose, мен ме боля ниско долу и двата пъти. Сега и аз съм след секцио Sad, но при първата бременност не беше така, че да подозирам шевовете. И кръста ме приболява от време на време, дори. При миналата бременност имах и ръждиво оцветяване някъде в началните седмици и си отнесох един курс с Утрогестан (същото е като Дуфастона), с цел предпазване и стабилизиране на бременността. Но това си беше малко лекарска презастраховка. Кофти е ако се усещат силни менструални болки и има обилно кървене, но дори и тогава, за да сме сигурни трябва пак на лекар, защото има жени с дечица, дори и след такива проблеми Peace

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, аз от днес ще попазя малко леглото. Че имах леко зацапване снощи и тази сутрин и сега съм превантивно на Дуфастон + нош-па и лежане. Уморих се вече да лежа, а и не съм свикнала, но заради бебчето ще го направя.

Честито на видялите 2-те чертички. Лека и безпроблемна бременност Hug

# 131
  • Мнения: 9
Пепи, Hug Hug Hug Дано всичко е наред и скоро да си пак на педал без да се притеснваш Grinning!

# 132
  • Мнения: 181
Пепи,да се оправяш бързо!И без повече такива проблеми NaughtyПочивай си сега! Hug

# 133
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!
Аз все още нямам чертички, но и МЦ все още не идва:) Трябваше да ми дойде на 1.02 или ден- два по-рано. В четвъртък си правих тест (sure check) и беше отрицателен. Мисля утре отново да повторя, но се чудя дали да си купя пак такъв тест или някакъв друг?

# 134
  • Мнения: 9
Miraqulous, най-добре отиди в понеделник на кръвен тест, това е най-сигурно!

Общи условия

Активация на акаунт