Прибирам се в Англия

  • 1 192
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 854
Кураж и ти пожелавам, ако наистина БГ толкова много ти липсва и не можеш да живееш далече - да намериш начин да се вьрнеш обратно Grinning

Кьсмет!

# 16
  • Мнения: 1 215
Ох, момичета, мерси много за топлите думи. Истината е, че не би трябвало да се оплаквам чак толкова защото съм в Българиа горе- долу от 7 месеца, което е повече отколкото мога да очаквам от моя мъж. Просто наистина ми е много трудно да си представя дори и бледо подобие на живота ми тук там. Но май е трябвало да си давам сметка за тези неща като съм се женила, а не сега.
Просто аз съм живяла на много места извън България, но винаги е било за максимум година и сега дори самата идея за постоянно местожителство в Англия ме ужасява...

# 17
  • Мнения: 1 215
Миличка,моля те,моля те,моля те...ще ми помогнеш ли !?Трябва ми информация за пътуване до Лондон.Сестра ми иска да ме покани там за Коледа,за две седмици.Знаеш ли какво трябва да направя аз оттук ?Какви документи ми трябват ? EmbarassedМного съм невежа...Тя днес ще ми изпрати покана,но какво друго ще искат ?Чух нещо за банкова сметка,ама аз нямам такава....Т.е. имам,но там ми вкарват заплатата,която официално е 180 лв....Дали това че имам съпруг и бебе на 8 месеца ще ми помогне за виза ?
Ще ми дадеш ли инфо ако можеш ? Praynig
Ако искаш и на лична бележка.
Няма да ти се разсърдя ако не можеш.
Лек път ти желая и всичко най !

Извинявай, чак сега видях въпроса ти. Хонда ти е обяснила почти всичко, но и според мен най- добре е да се обадиш в посолството тук, защото всеки месец си измислят нови изисквания. АКо я покани някой англичанин обаче е по- добре и по- лесно. Просто трябва д аизпрати един факс до посолството с покана- обяснение, че той ще я издържа, че гарантира за нея и такив аработи. Не е много трудно, хич даже...

Общи условия

Активация на акаунт