Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На пода

Искам да попитам тези от вас които живеят в Швейцария дали знаят какви са кредитните лихвените проценти. Ние сме в процедура на уреждане на един заем във швейцарски франкове. Предпочитаме тази валута защото лихвите по такива кредити са доста по-ниски от лихвите за ?. Предложението в момента е 1.75% годишна лихва, но все още сме в преговори с банката. От банката ни убеждават че дори и в Швейцария банките дават на клиентите си заеми при по-лоши условия. И затова силно ме интересува какви са лихвите при вас. Ако знам някакво число, това може да ме постави в по-благоприятно положение при преговорите.
Цитирай

в шоки-land

направо ме раzби #Crazy zа съжаление не zнам такива работи Embarassed,щот половинката се zанимава с теz неща.....мога да го питам, но кажи zа какъв zаем става въпрос...дано ДЖЕМИ да се включи скоро, тя е най дълго в Швейцария....
Цитирай

На пода

Ами става въпрос zа дългосрочен ипотечен кредит. Интересува ме горе долу, колкото да имам някаква предства. Иначе zнам че много zависи от конкретния случай. Обаче май се окаzва въптос с повишена трудност и никой не zнае... Crying or Very sad
Цитирай

Тук най ниският лихвен % е 1,75, стига до 3%, но имаме отделно и евроборд плюс  от 0, 45 до 0, 90 %. Виж в гугъла вси4ки банки на швейцарска земя какво предлагат, даже си имат симулативни из4исления за кредит. В зависимост от възрастта ти дават и заема. Ако си на еди колко си, еди колко си години можеш да изплащаш. Предполагам и при вас е така.
Цитирай

в шоки-land

Vjara, ей сега се прибра половинката...но първо иска да папа и после щял да ми обяснява....може да се наложи и в нета да потърсиме...имаш ли идея zа банка или просто така....ще се опитам после да пусна и линк, но сигурно ще е на немски....
Цитирай

в шоки-land

та ето zначи какво намерихме...не zнам в коя страна си, но едва ли ще раzрешат ипотечен кредиит иzвън Швейцария....ето ти един линк, в който можеш да провериш, каквото ти трябва....http://www.comparis.ch/hypotheken/default.aspx
като се включат и другите момичета, може да са ти в помощ повече....
Цитирай

Italia

та ето zначи какво намерихме...не zнам в коя страна си, но едва ли ще раzрешат ипотечен кредиит иzвън Швейцария....ето ти един линк, в който можеш да провериш, каквото ти трябва....http://www.comparis.ch/hypotheken/default.aspx
като се включат и другите момичета, може да са ти в помощ повече....

Амей4о,позволявам си да пиШа вместо нея,дано не се разсърди  Praynig : в Австрия е  Rolling Eyes
Цитирай

На пода

Благодаря за линка, amei! Ще погледна какво има там. Ние кредита ще си го взимаме от тука, но е във вашата валута затова ме интересува какви са условията при вас. Просто трябва да знаем как е в Швейцария за да знаем докъде можем да натискаме банката.

Mcdirock, разбира се че не се сърдя.  LoveПросто днеска ми се наложи да тичам на много места и не мога да стигна до PC-то, та добре си ме отменила. Wink

Тея, при нас нещата са доста по-различни. Възрастта не от особено значение. Е, предполагам ако съм на 80 години няма да ми дадат заем който да изплащам 20 години. Но основно се гледат доходите и какво работиш. В нашия случай сумата е отдавна договорена и тя е доста под това което банката би ни дала. Но сега договаряме конкретните условия.
Ох, да ви кажа не е за вярване, но се чувствам като на пазар в Египет, за всяко нещо буквално човек трябва да се пазари, ама нейсе.  #Cussing outХа да видим докъде ще го докараме в пазарлъка...
Цитирай
Viara vzemi i se razrovi vav vsi4ki banki i napi6i dopitvane ,te 6te ti otgovoriat NAI-TO4NO.Zna4i za  stranitzata ot Amei e hubava,no tuk to4no tova komentiraha ,4e e "malko"korumpirana..t.e. koiato kak si plati pri neia stava v neinite stranitzi "nai-gotinata "...TA TI PREPORA4VAM ,TI SI ZNAE6 KAKVO TO4NO ISKA6 I NAPI6I NA NIAKOLKO BANKI ..Te imat interes da TI OTGOVORIAT i vzemat kontakt s teb...,taka 4e KASMET !!!Znae6 v google 6te nameri6 vsi4ki banki,triabva samo na 2-3 banki da zapita6 ,a tuk sa vsi4ki gore-dolu ednakvi....da ne kazvam,4e sa s mnogo minimalni razliki.
TA USPEH OT NAS.
P.S. Ei,taz AMEIKA BE ..MNOGO POMAGA6 DU6A ,,,NE OSTAVIA6 MAJ TI DA POEME VAZDUH  Hug Hug Hug
Цитирай

в шоки-land

P.S. Ei,taz AMEIKA BE ..MNOGO POMAGA6 DU6A ,,,NE OSTAVIA6 MAJ TI DA POEME VAZDUH  Hug Hug Hug

има време да си поема въzдух smile3521 smile3503
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.