МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 7

  • 55 762
  • 725
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 319
Аз се записах в сайта и на следващия ден ми се обадиха от болницата,тъй че може и ти така да направиш

# 256
  • Мнения: 124
Здравейте, аз преди два дена се записах през сайта, но никой не ми е звъня. Означава ли това, че не е приета регистрацията ми?  Thinking

# 257
  • Мнения: 1
Здравейте, аз преди два дена се записах през сайта, но никой не ми е звъня. Означава ли това, че не е приета регистрацията ми?  Thinking

Щом никой не се е обадил е възможно да не е получена заявката ви. Изпратете я отново.

# 258
  • Мнения: 319
jiji аз не си бях написала термина и точно това ме попитаха като ми се обадиха...също и ме питаха дали ще ползвам допълнителни екстри и по точно избор на лекар,на екип....Може и затова да са ми се обадили...ако всичко си си написала може и да не те потърсят,но все пак послушай Мери и пусни още едно заявление   bouquet

# 259
  • Мнения: 0
каде се попълва това заявление Rolling Eyes

# 260
  • Мнения: 186
В сайта на Девата;отделение- Родилно; Калкулатор за раждане, попълваш каквото решиш и натискаш  "Изпрати"; Попълваш формата и изпращаш.

# 261
  • Мнения: 38
Извинявам се за вмъкването,  но защо ги няма бебетата родени след 10 февруари в сайта на болницата

# 262
  • Мнения: 0
Извинявам се за вмъкването,  но защо ги няма бебетата родени след 10 февруари в сайта на болницата

Да и аз се чудех същото, защо ги няма новите бебчета?

# 263
  • Мнения: 0
Благодаря,а отговор кога ще имам? Peace

# 264
  • Мнения: 378
И аз сега видях, че само 4 бебчета на 11.02 има качени. Може мацката, която прави снимките да се е разболяла Flutter

# 265
  • Мнения: 0
Искам да попитам дали в стаите в Дева Мария, по- точно в баните има осигурени шампоани, душгелове и т.н. или ние трябва да си носим? Да знам дали да си слагам в багажа или....

# 266
  • Мнения: 378
Имаше само малки бели сапунчета, които има по хотелите.

# 267
  • Мнения: 4
Мами, да ви питам какво стана с тези прословути календари??? Нищо не се чува за тях, ще се правят ли или няма? Само шум в пространството май, а?  newsm78

# 268
  • Мнения: 13
Относно защо ги няма бебчетата в сайта на Девата разбрах, че до вторник момата била в отпуска, след това ще ги качват, така че няма страшно традицията по красенето на сайта с малките бебета продължава.  Simple Smile Относно "прословутите календари" ами разгледай в нета. Календарите бяха готови още в средата на първия месец както бяха обещали от болницата. Станали са чудесни. Аз като една горда баба съм сложила един календар в къщи и ми се смеят тези снимчици всеки ден. Много ми харесват. Дават ти календар безплатно, но ако искаш повече от един може да си купиш - 6 лева струва, не е скъп. А после възнамерявам като свърши годината да ги го запазя. Сърце няма да ми даде да захвърля календара.  Simple Smile

# 269
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Вярно ли е, че д-р Гамишев излиза в отпуска през март месеци от кога до кога ще е това???

Общи условия

Активация на акаунт