Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 725 отговора
Аз имам въпрос относно фотографа, който снима в болнцата. Как стоят нещата? Колко снимки прави? Кога? Може ли предварително да се говори с него какви моменти да хване?
Цитирай

И аз да ви попитам, че ми предстои всеки момент раждане, къде мога да видя кои гинеколози са на смяна в родилно отделение  newsm78
Цитирай

Мери,можеш ли да ми дадеш информация на 7.03 кой Анестезиолог е на смяна дежурен,защото ми предстои секцио сутринта и бих искала да знам кой ще бъде анестезиолога.
Благодаря предварително!
Цитирай

Мери,можеш ли да ми дадеш информация на 7.03 кой Анестезиолог е на смяна дежурен,защото ми предстои секцио сутринта и бих искала да знам кой ще бъде анестезиолога.
Благодаря предварително!

Аз имам абсолютно същия въпрос! Термина ми е на 5.03. и около тази дата дали мога да разбера кои лекари са на смяна? Благодаря предварително!!!
Цитирай

Аз си носих душ гел и шампоан от къщи. Както и четка и паста за зъби.
Фотографът идва при теб няколко пъти докато си в болницата, предлага ти всевъзможни пакети и цени и ти си избираш какво да направи при изписването.
Календарите се продават, но само във Ветрен по 6 лв.Ако някой ходи да ми пише на лични, да поръчам един календар
Цитирай

В сайта пише, че за снимки на диск се заплаща 15 лв. Малко е подвеждащо, защото човек може да си помисли, че толкова струва услугата за фотограф, както си помислих и аз. Но някои знае ли все пак горе-долу средно какви са тарифите на фотографа, за да мога да си направя сметка по-рано?
Цитирай

В сайта пише, че за снимки на диск се заплаща 15 лв. Малко е подвеждащо, защото човек може да си помисли, че толкова струва услугата за фотограф, както си помислих и аз. Но някои знае ли все пак горе-долу средно какви са тарифите на фотографа, за да мога да си направя сметка по-рано?
    Ами не е ли така Thinking то иначе как само диска 15лв?Някой запознат да сподели
Цитирай

Здравейте!
Искам да попитам освен необходимите изследвания ,какво е необходимо да се носи за беб4ето и родилката?

Здравейте, майчета! Аз съм в момента в 4 -тия месец, бебчето ще ми се роди август месец, термина ми е на 18 август 2011г., но тъй като аз страдам от детска церебрална парализа / предвижвам се със патерици /от ранно детство , ми се налага да родя цекцио. Първото ми раждане беше в мбал - бургас през 2002 година. Мисля че от тогава доста неща са се променили и затова реших понеже искам да родя в дева мария, да попитам тези които са раждали там - как ще протече всичко и какво е нужно да се носи и колко горедолу ще ми струва всичко .
Цитирай

Здравей! Задължително отиди до болница и поискай да разгледаш и да ти обяснят всичко, аз така направих и зададох всички възможни въпроси. Много бях доволна!
Цитирай

Фотографът ти прави около 50 снимки на един диск, може и малко повече да са, и това ти струва 15лв. След това ти си вадиш колкото искаш снимки от този диск, които заплащаш според цените на фотото, в което отидеш. Една снимка е около 30-40ст, но можеш и да не си вадиш, а да си ги гледкаш на компютъра в къщи.
Раждайте спокойно, фотото е последната ви грижа! А може и освен фотографа да снимат и роднините ви, няма проблем за това!
Цитирай

Хаиде мили мами, честита баба Марта!!! Бели и червени, скоро с бебчета засмени Smile На всички, на които им предстои раждане скоро време желая мнг късмет, дерзайте смело и без страх и да не забравите да споделяте тук при кой как е минало,че всички с нетърпение очакваме всеки един отзив Smile
Цитирай

И аз да ви попитам, че ми предстои всеки момент раждане, къде мога да видя кои гинеколози са на смяна в родилно отделение  newsm78

Аз имам абсолютно същия въпрос! Термина ми е на 5.03. и около тази дата дали мога да разбера кои лекари са на смяна? Благодаря предварително!!!
П.С. Бях объркала кой цитат да копирам....за гинеколозите се интересувам, не за анестесиолозите.
Цитирай

4estita baba marta , mili mam4eta. na vsi4ki gelaia mnogo kasmet i da ne se strahyvat ot ni6to  i samo napred.!!!!
Цитирай

Peace
Цитирай

Честита Баба Марта на всички
Цитирай

270-284 от 725 отговора