«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
210-224 от 739 отговора

јнкета

акъв финал на ћечтатели очаквате?

¬ъведи тво€ глас

—офи€

ћнени€: 415
и от мен н€колко снимчици Very Happy
÷итирай

¬арна

ћнени€: 285
ј н€кой да знае на кой епизод сме в оригинал  newsm78

н€къде около 116 - 117 епизод
«начи наближаваме кра€ на трети сезон
÷итирай

ћнени€: 0
«дравейте,аз съм нова тук...ћного харесвам ћечтатели.ƒано ме приемете в темичката... Rolling Eyes
ƒобре ни дошла в скромната темичка.Ќад€вам се да прекраш при€тни минути с ћечтатели... Hug
÷итирай

ћнени€: 123

н€къде около 116 - 117 епизод
«начи наближаваме кра€ на трети сезон

116-ти го минахме още вчера (понеделник)
—ега сме почти в средата на 117-ти. ј ако четеш това след 18.30ч (вторник), вече сме малко след началото на 118-ти.

по българската номераци€:

јЌќЌ—: 141 еп. вторник
http://vbox7.com/play:f4359b82

јЌќЌ—: 142 еп. ср€да
http://vbox7.com/play:8fe31ed3
÷итирай

’айде по бързо да става 17:00... smile3552 smile3508
÷итирай

«дравейте  Hug ... а на kooki_11  добре дошла над€вам се , че ще ти харесва в темичката ... ј за сериала май вече ћине със "пълна пара" започва да си отмъщава на јслъ  Confused ... , а за вчерашната сери€ мисл€ , че доста грубо се държеше със —у , въпреки , че т€ беше до не€ в трудните моменти  Thinking ...
÷итирай

ћечтатели...

«дравейте  Hug ... а на kooki_11  добре дошла над€вам се , че ще ти харесва в темичката ... ј за сериала май вече ћине със "пълна пара" започва да си отмъщава на јслъ  Confused ... , а за вчерашната сери€ мисл€ , че доста грубо се държеше със —у , въпреки , че т€ беше до не€ в трудните моменти  Thinking ...

јз даже си мислех,че т€ е сложила магаренцето Crossing Arms
÷итирай

ћечтатели...

—ега ще почне smile3508
÷итирай

«дравейте  Hug ... а на kooki_11  добре дошла над€вам се , че ще ти харесва в темичката ... ј за сериала май вече ћине със "пълна пара" започва да си отмъщава на јслъ  Confused ... , а за вчерашната сери€ мисл€ , че доста грубо се държеше със —у , въпреки , че т€ беше до не€ в трудните моменти  Thinking ...

ƒа и аз си мислех , че т€ го е сложила и още така мисл€ ( но не съм напълно сигурна ) ... тоест въпреки , че онази жена се по€ви и каза , че е нейно магаренцето пак може да е дело на ћине  Wink ...

ј за днешни€ епизод ... тоест сега ... магарето , което беше под прозореца на јслъ ... ћине ли го е направила или е съвпадение ? Thinking
÷итирай

ћечтатели...

«дравейте  Hug ... а на kooki_11  добре дошла над€вам се , че ще ти харесва в темичката ... ј за сериала май вече ћине със "пълна пара" започва да си отмъщава на јслъ  Confused ... , а за вчерашната сери€ мисл€ , че доста грубо се държеше със —у , въпреки , че т€ беше до не€ в трудните моменти  Thinking ...

ƒа и аз си мислех , че т€ го е сложила и още така мисл€ ( но не съм напълно сигурна ) ... тоест въпреки , че онази жена се по€ви и каза , че е нейно магаренцето пак може да е дело на ћине  Wink ...

ј за днешни€ епизод ... тоест сега ... магарето , което беше под прозореца на јслъ ... ћине ли го е направила или е съвпадение ? Thinking
≈ не го е направила ћине просто съвпадение отново. Sick
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 20
кра€ на 117
÷итирай

ћечтатели...

≈лена май се съгласи 35
÷итирай

ћечтатели...

акво стана,че сега вл€зох?Ќещо интересно? newsm78 »мам предвид след рекламата?
÷итирай

ћнени€: 4 451
≈…, то€ √ювен... ooooh! гол€м сладуррррр #Crazy hahaha hahaha hahaha
÷итирай

ћнени€: 4 451
Ќе можах да чу€ преди малко ooooh! ...ћине д€ не маха бебето  #Crazy
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
210-224 от 739 отговора