Първи зимни снимки.. и за всички завършили в Свищов!

  • 1 930
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Абе, Хондич, Емо от Костинброд слу4айно да е у4ил с теб Финанси  newsm78
Или Юлиян от Плевен  newsm78

# 31
Абе, Хондич, Емо от Костинброд слу4айно да е у4ил с теб Финанси  newsm78
Или Юлиян от Плевен  newsm78
Ни съ сещам за такива личности Embarassed Rolling Eyes Thinking
Мъ то и аз съм склера вече Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 246
Ей,МИЛИ,обеща - и снима още,Академията си е все същата,ама какво е марчно и сняг даже,тръпки ме обиват.
А за заведенията нали си бяхме скоро там,наистина има много нови,лъскави барове...за дискотеките не знам обаче.Добре,4е хванахме Свищов топъл,слънчев и зелен.
А Вили Адамс си беше там 2001 аз като се дипломирах,странно,но с него нямах проблеми,а бях доста ошашкана.Наистина се чу нещо,4е плагиатствал здраво.

# 33
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
А Вили Адамс си беше там 2001 аз като се дипломирах,странно,но с него нямах проблеми,а бях доста ошашкана.Наистина се чу нещо,4е плагиатствал здраво.

Ама като преписва нацелва само глупостите  Laughing

# 34
  • Мнения: 3 405
А, и аз това лЕто завърших 98-ма.
А на Адамов асистента (Паскалев ли му бе името Embarassed newsm78) и той ли маха още крачоли там...
Има Пламен Пътев-той е сега доцент, и Проданов и той е доцент, тогава беше асистент.Ама Паскалев не помня Simple Smile

# 35
.....Има Пламен Пътев-той е сега доцент, ....
А, за тоя говорех Crazy. Ама като ви говоря, че вече давам на заето Mr. Green hahaha
С Адамс и аз не съм имала проблеми, въпреки и предварителните страшни приказки за него. Той и самият той в началото гледа да ни стресне като рече "Сега сте колкото ОКЕАНА, а до края ще сте като малко блатце Shocked Laughing". Пък другата негова реплика бе "Вие имате право да разговаряте само с хора от вашата специалност и тия от СК. Ако видя дя говорите с други автоматично ви късам #Crazy Mr. Green" - сладур. Той ще ми каже аз с кого ще си шушна на ушенце Crossing Arms

# 36
  • София
  • Мнения: 378

Има Пламен Пътев-той е сега доцент, и Проданов и той е доцент, тогава беше асистент.Ама Паскалев не помня Simple Smile


Значи Проданов вече е доцент-  няма да забравя как от 35 в групата, взехме изпита само 6 човека  Mr. Green. Гадинка беше той!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 164
Я, каква яка свищовска агитка се е заформила  Grinning. Да се включа и аз  Mr. Green. С мъжа ми учихме там в периода 1995-2000. Бяхме от най-редовните посетителите на Жълтото и Моран.

А има ли бивши жители на 8-ми блок в студентския град  Grinning
Има, има  Mr. Green
Направо ме разчувствахте, спомени, спомени...

# 38
  • Мнения: 7 837
Сега разгледах снимките. Познати сте ми по физиономоя  Wink

Общи условия

Активация на акаунт