Произведено в България

  • 2 202
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 647
Някоя от вас отиде ли да види какво има в НДК на поредното изложение? Кои са участниците и има ли нещо интересно.

# 1
  • Мнения: 1 798
Утре ще ходя и ще докладвам Hug.

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз ходих вчера,но беше такава блъсканица,че нищо не видях.Мисля  да ходя пак,но само ако е по-спокойно.
До кога е изложението?

# 3
  • Мнения: 5 647
Аз точно заради блъсканицата не ходя. Не знам какво удоволствие им доставя на хората да се блъскат като овце. Събота и неделя е ужас. Иначе май изложението е до 27.11, до неделя.

# 4
  • Мнения: 10 758
Точно заради блъсканицата не ходих събота и неделя.Затова пък ще ходя утре. Решила съм даже да взема и мъжлето, че да похарчи повечко пари по мен Twisted Evil Mr. Green.

# 5
  • Мнения: 1 798
Точно заради блъсканицата не ходих събота и неделя.Затова пък ще ходя утре. Решила съм даже да взема и мъжлето, че да похарчи повечко пари по мен Twisted Evil Mr. Green.
Леле,твоят мъж е златен,знаеш ли кога ще тръгне моят по магазини с мене,още повече на изложение , и то на 7  #Crazy етажа?!?! rotfImbo rotfImbo

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз нямаше на кой да я оставя през седмицата и затова ,но просто нищо не видях и се отказах,отидох на кафенце. А бях с намерение да пазарувам-не бях да се разхождам. Исках панталон,яке,ботуши,портмоне и разни други дребни нещица,а си тръгнах с празни ръце. Сега обаче ще пробвам да хързулна Алекс на майка ми и ще отида пак,ако мога.

# 7
  • Мнения: 8 505
Последните два пъти не бях очарована.Този път мисля да пропусна.

# 8
  • Мнения: 2 529
Днес ходих и не съм особено очарована както и всяка година. С много търсене и търпение може и да изскочи нещо, но повечето изложени неща са големи боклуци. Все пак си купих нещо като анцунг за разходките с дребния за 23лв., спортни ботушки за 42лв, едни ръкавички и 2 блузки за малкия и това е. Обещала съм на сестра ми да я водя в сряда сутринта и може и още нещо дребно да забърша, но като цяло изложението не ми е по вкуса.

# 9
  • Мнения: 4 371
И аз като повечето от вас попаднах на блъсканица.
Изобщо не смятам да ходя повече, сърдита съм на НДК Crossing Arms

# 10
  • София
  • Мнения: 378
Ходих- едва ли не претичах , но не видях нищо особено, така за спорта купих на Патрик 2 блузки!

# 11
  • Мнения: 3 153
оооо, супер, че видях темата! Дори не знаех, че има в момента Произведено в БГ, ноо утре ще го посетя заедно с малчо да позяпаме час-два:)

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
оооо, супер, че видях темата! Дори не знаех, че има в момента Произведено в БГ, ноо утре ще го посетя заедно с малчо да позяпаме час-два:)

Дано да е по-спокойно,че вчера беше ужасно наистина. Имаше доста малки деца,които незнам как оцеляха Confused Мен направо ме размазаха. #Silly

# 13
  • Мнения: 3 861
Нямам нерви да се блъскам, няма да ходя Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 2 529
Споко, аз бях в 14 и 15 часа и не беше чак такава блъсканица Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт