«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 721 отговора

јнкета

упувате ли парфюми от български сайтове?

(√ласуването приключено: пн, 14 фев 2011, 12:59)
¬ъведи тво€ глас

—офи€

ћнени€: 3 471
Ќ€кой, който харесва Coco Mademoiselle да си го е взимал от сайт по-евтин?
÷ените на Ўанелите по сайтовете ии магазините са почти еднакви. Ћично аз за Ўанел предпочитам от магазин
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 84
» на мен половинката ми  го подари  за 14.02, но го взехме от магазин...
—лед това си мислех, че поръчан от сайт би излезнал по-евтин, но не би...ѕък и знае ли се какво ще излезе???
÷итирай

ѕерник

ћнени€: 15
н€кой да знае нещо за сайта parfumi.net,чувам отзиви ,че били истински парфюмите?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 672
» аз се чуд€ дали от мегашоп да си поръчам нещо на Ўанел или Ўисейдо.
Ќали Ўанел се продава само в н€кои парфюмерии и се чуд€ дали мегашоп имат право да ги продават, защото, ако н€мат - тогава продават ментета.
÷итирай

ћнени€: 4 205
Ќали Ўанел се продава само в н€кои парфюмерии и се чуд€ дали мегашоп имат право да ги продават, защото, ако н€мат - тогава продават ментета.
ѕраво да продават? Ќ€мат! Ќикой н€ма право да продава Ўанел в Ѕългари€ освен официални€ вносител ѕрити шоп и н€колко лицензирани магазина.
Ўанел имат страшно много ментета, но има и истински нещо в нета.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 887
ƒори и да н€мат официално разрешение да ги продават, не означава, че са ментета. ¬ъзможно е да се снабд€ват от сигурни места, но да н€мат това разрешение. Ќо в този случай нищо не може да се гарантира. √овор€ по принцип, а не конкретно за този сайт, не бих се ангажирала с мнение конкретно за Ўанелите там, защото не съм купувала.
÷итирай

ћнени€: 1
«дравейте, б€х пуснала тема и преди да прочета отговорите поръчах от www.essy.biz  този парфюм Fan di FENDI който много ми хареса като аромат и дон€къде като трайност (ухание се долав€ше добре и след 10 часа ) и един Sergio Tacchini Donna който имаше трайност не повече от 1 час ( за което момичето което ми се обади по телефона за потвърждение на поръчката ме предупреди, но въпреки това б€х решена да го куп€ ) . ƒали са оригинални най-веро€тно не ( външна разлика н€ма ) в едини€ н€маше разлика и в аромата.  ато краен резултат имам един парфюм който ми харесва и един който ще подар€ на майка си . ≈динственото което бих добавила е ,че тр€бва да се вслушвате в съветите на продавачите защото би тр€бвало да си познават по-добре стоката  и когато ви излъжат ще имате за какво да се хванете.
÷итирай

ћнени€: 9 897
по принцип ƒона на —“ е нетраен парфюм, но все пак трае повече от час
съжал€вам, но сайтът е сайт за продажба на ментета
÷итирай

ћнени€: 90
ѕраво да продават? Ќ€мат! Ќикой н€ма право да продава Ўанел в Ѕългари€ освен официални€ вносител ѕрити шоп и н€колко лицензирани магазина.
Ўанел имат страшно много ментета, но има и истински нещо в нета.

¬секи има право да продава каквито си марки иска. Ќикой не ги раздава тези права и ако всичко е легално, н€ма лошо. “ова за официалните вносители е доста ретро тема, н€ма официални и неофициални. √оворила съм и с една служителка от най-гол€мата лицензирана фирма вносител на парфюми. ¬ъобще аз си се интересувам много сериозно като стане въпрос за козметика. ѕобърквам се при мисълта, че могат да ми пробутат менте  Crazy “а самите те признават, че има нормални парфюми, които са от паралелен внос и всичко им е законно. —амо че като ли потъват в морето от ментета. ј това че се опитват да манипулират обществено мнение им е политика за повече печалба, нищо странно н€ма в това да ни убеждават, че само те продават оригинали ...

Ќо наистина внимавайте. Ќамират се уникални ментета, само много фин нос ще различи простотата на аромата, който не се развива, масово хората си казват - мирише същото ...

» да, в последно време предпочитам да пазарувам от магазин. —амо за козметика и гримове съм убедена, че всичко по интернет е оригинално, поне това ми е опитът.
÷итирай

ћнени€: 90
≈то ги колко са нагли тези от www.essy.biz   -

ѕарфюмите които предлагаме са същите парфюми които бихте си купили от близки€т магазин . ≈динствената разлика е, че н€кои от тоалетните води и парфюмите са с до 3-6% намалена концентраци€ на парфюм . —ъщо така н€кой са с до 3% по високо съдържание. –азлика в аромата н€ма. Ќай просто казано закупили сме гол€мо количество парфюми с доста солидна отстъпка ко€то предлагаме и на вас.

ќт 55 на 25 лв, бъдете сигурни, че това ментета овс€къде!!!!
÷итирай

ћнени€: 429
http://www.essy.biz/index.php?main_page=product_info&products_id=309

Viktor & Rolf за 25 кинта, 100 мл.!!!  Shocked ≈, те тва е удар!!!  Laughing ћентаци са, със сигурност!
÷итирай

виртуално

ћнени€: 835
http://www.essy.biz/index.php?main_page=product_info&products_id=309

Viktor & Rolf за 25 кинта, 100 мл.!!!  Shocked ≈, те тва е удар!!!  Laughing ћентаци са, със сигурност!

http://www.essy.biz/damski-parfumi/thierry-mugler-alien-sunessen … t-damski-parfium/
дори са подготвили страницата за нови€ парфюм на ћюглер, който ще излезе през јприл
и са го намалили на 25лв  ooooh!
÷итирай

ћнени€: 429
 во говориш ти  Laughing хората са напред с материала!  Laughing
÷итирай

ћнени€: 0
ƒобро утро! ћомичета вижте какво открих...моите така жадувани 30 мл ’ипнотик ѕойзън. ћол€ само н€кой да даде мнение за сайта, никога не съм пазарувала от него и се притесн€вам, дали парфюма е наистина оригинален (както си пише, но то къде ли не го пише... Rolling Eyes)
÷итирай

ћнени€: 0
http://megadar.bg/product_info.php?cPath=37_45&products_id=5220

»наче по темата гласувам с две ръце за Parfumi-Shop.net
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 721 отговора