Житие и миткане на гре6наго Тедсана

  • 1 592
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
В Нои исках да си оправя "задълженията" към здравната каса.
Олеле ooooh! С други думи zначи не успя да си оправиш "zадълженията"?

# 16
  • Мнения: 734
Фиди, аз мислех че с мъжо отдавна сте "свършили работата" в бара по изпиване на бутилката;))
Тедсан, честита прическа, супер е цвета!

Малкия разбойник е порастнал вече и хипнотизира със зелените си очета каките наоколо;)

# 17
  • Мнения: 2 825
Много са хубави снимките Simple Smile и си личи, колко весело сте си изкарали  Simple Smile
Тедсан, прическата е страхотна   bouquet ама то и от фризьора си зависи  Wink  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 178
Ама и как ти отиват дечурлигатааааааааа  Mr. Green  Flutter

Направо от устата ми го взе мили46, и аз така си играх с едно малко мом4енце, то много ме бе6е харесало  hug и вси4ки ми казваха колко много ми отива и опаааа след година бебок.

# 19
  • Мнения: 980
Направо от устата ми го взе мили46, и аз така си играх с едно малко мом4енце, то много ме бе6е харесало  hug и вси4ки ми казваха колко много ми отива и опаааа след година бебок.

Daй боже Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 7 430
....и доста 6тяхме да запотим прозоците, но брат ми си дойде и омаскари мероприятието smile3512...

Леле....е, дано другия път всичко стане по план Mr. Green

Тед, я кажи плаща ли осигуровките, че както смятаме да си ходим догодина да знам с колко ще ни ожулят #Cussing out

# 21
  • Мнения: 980
:
Тед, я кажи плаща ли осигуровките, че както смятаме да си ходим догодина да знам с колко ще ни ожулят #Cussing out[/tt][/size]

Не, ни6то не се пла6та. Само ти искат копие от паспорта на пе4атите, с което да докаже6 , 4е си била иzван БГ zа това време. Ако паспорта ти е сменен, се ходи в полицията. Много ме е яд, 4е миналата година можех да си zадаржа паспорта, но аz го уни6тожих ooooh! Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт