Преоценени маркови дрехи?

  • 171 644
  • 199
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 978
..........., просто исках да знаете, че в БГ отдавна няма преоценени стоки.

В момента се прави масова проверка по такива магазини....маркови или не, те се изземват....казвам го отговорно, защото знам Mr. Green

После тази стока къде отива според теб? На безмитния ли? newsm78


Естествено всички знаем, че се купува от Турция и естествено знаем, че всичко вече се шие в държави като България, Турция, Китай и т.н....а къде според теб се шият повечето маркови дрехи....естествено в държавици, в които се плаща евтина ръботна ръка...!!!

И още нещо, защо си мислиш, че живеем в заблуда? Thinking

# 61
  • Мнения: 5 228
В такива магазинчета съм виждала дрехи от марки като  Бенетон, Мекс, Сисли и т.н.  едно към едно с тези по фирмените магазини. Моя колежка си беше купила от такова магазинче почти същия костюм на Мекс като моя, който си бях купила от фирмения магазин, само познайте каква беше разликата в цената. Ако разбираш от качествени и маркови дрехи, можеш да прецениш в кои магазини си струват нещата.

# 62
Аз съм ходила в магазина на Черковна. От там съм си купила блуза на Пепе Джинс, която видях същата едно към едно в магазина на Пепе Джинс на Графа. Естествено цената беше само различна  Wink
Огледах я нарочно и етикетите и шевовете....беше абсолютно същата.
И си мисля че или в магазинчето продават наистина маркови дрехи или в марковите магазини продават истински ментета.

# 63
  • Мнения: 333
Живея близо до Студенски град. wavey Тук има много подобни магазини. Дрехите са си чисто турски. Не е възможно да са конфискувани или преоценени и  да имат всякаква номерация. Има магазини, който наистина предлагат качествени маркови дрехи, но не знам къде са. Знам само за "магура" държат  дрехите  в колите ровиш и си избираш, но трябва да знаеш кой са хората. Там са 100% маркови, защото ги крадат от магазините Simple Smile. Това е на Витошка до офиса на М-тел. wavey

# 64
  • Мнения: 333
Но въпреки всичко мисля, че е по-добре да си купиш дрехи от такъв магазин newsm12, който плаща по-ниски наеми и ти предлага дрехата на по-ниска цена newsm11 от тези който са по Витошка и също са Турски. Разбира се не говоря за скъпите фирмени магазини. Grinning

# 65
  • София
  • Мнения: 2 044
Живея близо до Студенски град. wavey Тук има много подобни магазини. Дрехите са си чисто турски. Не е възможно да са конфискувани или преоценени и  да имат всякаква номерация. Има магазини, който наистина предлагат качествени маркови дрехи, но не знам къде са. Знам само за "магура" държат  дрехите  в колите ровиш и си избираш, но трябва да знаеш кой са хората. Там са 100% маркови, защото ги крадат от магазините Simple Smile. Това е на Витошка до офиса на М-тел. wavey
newsm62 newsm62Ти знаеш ли кои са?

# 66
  • Мнения: 599
Аз съм виждала и добри попадения по тези магазини, например един пуловер Bugatti, който си купи мъжът ми. Супер качествен е наистина и беше единична бройка. Но има и примесени боклуци, шити в Бъгария. Аз си всех веднъж по спешност един панталон, ужасно некачвствен, как не съм го видяла! Така че няма нищо лошо да е пазарува от там, стига да се подбира. Същите са в магазините, като изключим наистина скъпите. Да не ви казвам каква скапана пола Benetton си купих от оригиналния магазин, виси след първото обличане, а шевовете са толкова некачествени! Така че - гледаме и преценяваме, струва ли си.

# 67
  • Мнения: 521
Аз също преди години си купих невероятен боклук от магазина на "бенетон". Едни панталони, чиито плат се разбрида на второто обличане и остана със формата на извивките на тялото ми #Crazy

# 68
  • Мнения: 1 180
И аз имам много неприятни случки с "истинските" маркови дрехи - няколко блузи от "Паола Апси" за по 200 лв. - скапаха се след първото пране, дънки byblos - да не ви казвам на какво приличат, добре, че не си взех и якето към тях... и разни други такива. От скъпите магазини нямам оплаквания от "Бети Баркли" и "Априори", от Vayk нося едни дънки 4-та година без да мръднат /мъжа ми има доста лоши попадения от там, обаче/. Пробвах да купувам от т.нар. "тайни" магазини и установих, че за някои неща е по-добрия избор, стига да знаеш къде да търсиш. Сега си купувам и дрехи, и обувки, че даже и чанти от такива магазини.
А за ишлеметата... харесах си един джинсов костюм мин. година в Макс и ко /420 лв./ - е, позната ми го донесе за ...80 лв., просто ги шият някъде тук. Е, познайте кога ще си купя нещо от въпросния магазин!

# 69
Има едно магазинче близо до това на Черковна, но с по готини дрехи. Много е скрито.Какви дънки на Калвин Клайн се взехх. С етикетче.Не ми приличат на турски, просто са конфискувани добри ментета!

Намира се в пряката  веднага след спирката на 120- посока Румънското посолство от дясно. Магазина е облепен като с вестници, а вътре си е доста готино. Кой би предположил, че там има Макс Мара за 50 лв.  Laughing

# 70
  • Мнения: 62
В Хиподрума има едно магазинче в което наред с боклучките се срещат и истински неща - ишлемета с резнати етикети. Пример - палто на Макс Мара -250 лв, което до скоро беше на разпродажба на Витошка около 1200 лв. . И в Красна поляна на пазара има едно - модибокс - пак се намират истински ишлемета - преди две години имаше един кариран панталон на Манго, по същото време, когато колекцията беше в истинския магазин. В Красна поляна -45 лв., в магазина - 90.  Grinning Това са ми личните засечки за достоверност на ишлемопродавниците.  Laughing  Но Черковна и още поне 20 подобни из София са пълни ментаци
Iza, моля кажи къде е това магазинче в Хиподрума?Благодаря Praynig

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
......или в марковите магазини продават истински ментета.

от всичко казано по темата май това е Истината ,валидна за Б-я

п.п. и аз съм си намирала хубави неща по такива магазинчета

и ми е много странно да видя дрехи MNG например в такива магазини 1:1,жалко ,че ги няма целите колекции - ще падне голям  bash argue  box като в булчинския магазин в Ню Йорк

# 72
  • Мнения: 144
Magutza магазинчето е в бл.128 в близост до църквата. Май се казваше  Его.


Quinn не знам дали говорим за един и същи магазин. За този на бул. Вардър съм сигурна, че дрехите не са втора употреба. Познавам собствениците.

# 73
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
В София явно има доста, а във Варна освен пазара на ул."Роза" има ли други такива магазини някой от вас знае ли ?  Аз лично не съм виждала за съжаление.  Confused

# 74
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Iza, къде се намира този магазин на Вардар. Въобще не съм го виждала, явно съм голяма блейка.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт