Американски колеж - тема 2 (втора)

  • 163 716
  • 1 445
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 13
Да, според мен. Ние поне така направихме.

# 1 441
  • София
  • Мнения: 1 748
Моите мъже просто отидоха в четвъртък към 14:30 без предварителна уговорка. Не са имали никакви проблеми, така че предполагам не е нужно записване, стига да е в цитарините дни и часове: вторник и четвъртък, от 14 до 17ч.

foxy, мерсаж!   bouquet

# 1 442
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Трябва ли да се записва предварително час за записване в колежа?
Не, не трябва. Но ако държите, защо не    Peace

# 1 443
  • София
  • Мнения: 2 361
Преди време, когато се записвахме ни дадоха списък с литература за лятото. До колкото си спомням има разлики с гореспоменатия. Главно проза беше. А стихотворенията имказват да си ги четат през учебната година. Сигурно са забравили да ви дадат. Някой, на когото му предстои записване може да го публикува след като го вземе.

# 1 444
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
zuri е права. Списъкът е различен, дадох това, което имат другите бъдещи осмокласници.  Peace

# 1 445
  • Мнения: 7 831
Темата отдавна е излязла от първоначалния си замисъл и се е превърнала в някакъв тип отчетна.
Отчетни по училища в този под-форум не се допускат, за тях си има отделен такъв - Общ отчетен "За бебето и детето". Там има теми и за други училища. Моля, пуснете си нова тема в него.
Колкото до обща, информативна тема касаеща условията, учителите и т.н. в Американския колеж, ще си се появи естествено, когато някой има конкретен въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт