Кремове против бръчки

  • 2 742
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 861
Момичета използвате ли такива и какви по-точно?? Аз последния път си купих на Лореал - дневен, нощен и за около очния контур, но свършиха вече..  Sad Та  какви ще ми препоръчате. Кремовете на Талодерма подходящи ли са за целта? Само да уточня че кожата ми е СТРАШНО проблемна, вече почнах да се боря с бръчките, а още ми излизат пъпки Close

# 1
  • Мнения: 236
Preporachvam ti kozmetikata na Zepter, tova e shveicarska kozmetika neveroiatno kachestvena. Polzvam ia ot 2 godini.
Kachestvo ravno na Estee Lauder naprimer ako ne i po dobro.
Ima niakolko kozmetichni serii taka che i za tvoia problem ima reshenie.
V Balgaria ima filial na Zepter produktite im moge da se vidiat v ofisite im ili da se napravi parti v kasti.
A dekorativnata kozmetika e neshto gestoko.
Puskam ti linka im da razgledash. Ako te interesuva moga da ti dam koordinatite na ofisite im.
Puskam ti i dvata linka za sagalenia v balgarskia variant niama mnogo prevedeno za tova ti puskam i international site.
Az imam pochti vsichko na Zepter i ti gi preporachvam! Laughing

http://www.zepter-cosmetics.com/index.php?lc=en_00

http://www.zepter.com/main.php?lang=bg

# 2
  • Мнения: 236
Propusnah da napisa nai vagnoto seriata koiato polzvam Zepter - Swisslogical
Pochistvasho mliako za grim
Pochislvasht losion
Mliako za pochistvane na okolochnia kontur
Glinesta maska za dalboko pochistvane
Piling maska
Dneven krem
Noshten krem
Krem za okolo ochi

kogata mi e normalna kam mazna.

# 3
  • Мнения: 861
Нещо за цените??

# 4
  • Мнения: 236
Kremovete sa po 18 euro edinia, pochistvastite losioni i mliako megdu 10 - 15 euro a za maskite  ne se sestam v momenta shte si vidia fakturata i shte ti pisha po kasno

# 5
  • Мнения: 6 243
Повечето качествени кремове за проблемна кожа имат и противостареещ ефект заради съдържащата се в тях гликолова киселина. Някои марки имат такива и със салицилова киселина, освен гликоловата - трябва да гледаш съставките.

Аз конкретно имам суха кожа, но склонна към комедони (и такова животно има Mr. Green) плюс това искам антистарееща терапия и продуктът, от който съм много доволна, е "Диакнеал" на Avene. Ползвам го като нощен, а слагам хидратиращ дневен с УВ защита (Оптимал пак на Авен). Ти можеш да вземеш "Диакнеал" и да го ползваш като дневен, щом ти е проблемна кожата.

Но дали това, дали нещо друго - ти си решаваш, според това, колко пари искаш да отделяш. Има такива кремове на "Ла прери", които са десет пъти по - скъпи от крема, който аз използвам. Единствено българските не ти препоръчвам, защото за тях добра дума от специалистите не съм чувала, а личния ми опит да ползвам такова нещо доведе до обрив. Тъй че при мен място за патриотизъм тука няма Naughty

Цени - 18 лв. на "Диакнеал" и 30 лв.- на "Оптимал"

# 6
  • Мнения: 5 313
майка ми в момента ползва на garnier-серията ултра лифт,казва че  й действа добре. преди това дневния й крем беше на eucerin-modelliance(от него май беше по доволна )  
аз от няколко дена използвам на vichy-myokine(дневен и околоочен),но още е мога да сподела впечатления.

# 7
  • Мнения: 2 161
Момичета използвате ли такива и какви по-точно?? Аз последния път си купих на Лореал - дневен, нощен и за около очния контур, но свършиха вече..  Sad Та  какви ще ми препоръчате. Кремовете на Талодерма подходящи ли са за целта? Само да уточня че кожата ми е СТРАШНО проблемна, вече почнах да се боря с бръчките, а още ми излизат пъпки Close
Щом кожата е проблемна,може би трябва да се обърнеш към медицинската козметика.

# 8
  • Мнения: 2 910
Teana,доволна ли си от кремовете на Лореал?.Аз досега ползвах на Аок,но мисля,че не ми подействаха добре.Не знам дали си внушавам,но откакто започнах да се мажа с тях,започнаха да ми се появяват повече пъпки,които като изчезнат и остават леки петна.Кожата ми винаги е била чиста,от време не време само ми излизаше някоя пъпка,но да ми остане петно за пръв път ми се случва.Разглеждах и брошура на Леокрема,но там никъде не пише за каква възраст става въпрос.

# 9
  • Мнения: 4 212
По4ти вси4ки марки имат кремове за 4уствителна кожа антибръ4кови. Аз полвам много марки, Ив роше, Лореал, Биодерм, Виши, Ейвън, Ланкастър, Клиник, Гарние.....от вси4ки съм доволна.

# 10
  • Мнения: 861
От Лореал съм доволна, но в сайта им видях , че Лореал лифт са за над 40г. години, така че искам нещо по-леко. Снощи си купих на Гарние нощен, засега нямам впечатления...

# 11
  • Мнения: 207
Аз използвам крем против мимически бръчки на Виши - струваше към 35 лева и съм доволна. Доколкото знам повечето кремове за активно действие са насочени за жени на възраст над 40 години. А ако имаш проблемна кожа и аз си мисля, че трябва да се консултираш с дерматолог, да не стане някоя беля.

# 12
  • Мнения: 181
аз съм доволна от гарние  а лореала наистина е за над 40 аз така се бях опъп4ила 4е....... Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 1 798
Кремовете на Талодерма подходящи ли са за целта? Само да уточня че кожата ми е СТРАШНО проблемна, вече почнах да се боря с бръчките, а още ми излизат пъпки Close
Аз имам мазна и чувствителна кожа,пробвала съм много видове,наскоро си купих на `Талодерма`,пак от тука  bouquet научих за тях.Доволна съм,а от околочния с ройбос направо съм във  Peaceвъзхита.

# 14
  • София
  • Мнения: 291
Момичета, кажете моля на Талодерма продуктите от къде си ги купувате в София. Предварително ви благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт