отслабване с мед и канела

  • 255 008
  • 251
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 357
Сутрин закусвам най-редовно овесени ядки(или мюсли) накиснати в топла вода,с малко мед и канела.Изключително вкусно ми е Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте аз пък само с мед и канела...правя си чайчето и за 3 седмици вече 4 -та съм свалила 4 кг Heart Eyes доволна съм ....почти не се ограничавам с храната ..но все пак без малко съобразяване не става...не мога да я намаля драстично понеже все още кърмя:) успех на всички "канелки" Peace

Здравейте,започнах да пия чайчето преди месец и май вече дава резултат.Свалила съм 2 кг, а колко имам още да свалям Sad Sad Sad

Браво за добрите резултати Simple Smile

От снощи и аз се присъединявам към вашата групичка   bouquet

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте,нова съм тук честно казано се регистрирах точно заради тази тема  Grinning;стана ми много интересно,исках да попрочета вашия опит с канелата и меда а и да споделя моя Simple Smile
Значи една приятелка ми сподели че нейн познат е отслабнал с 30кг.с тази диета мед,вода и канела ! Сега сиг.ще попитате за колко време,ми това нз и тя сиг.не знае.Но тя каза,че не от тази канела където се продава във всички магазини,която е на прах-готварската , ами пурички-канела на пръчки,има ги в по голямите верига магазини.Аз започнах да го пия,голяма гадост беше признавам си  Laughing,но аз съм от тези,че мога да пия сичко,колкото и да е ужасно,само и само да сваля,ми зех си,а и да спомена че тя каза че нейния приятел пиел само сутрин,но не половин чаша нали сутрин и вечер,ами само сутрин 1 чаша-с 1 чаена лажичка мед и 2 пурички.Та аз започнах ама не видях голям резултат,но аз я спазвах около седмица Embarassed,но не е заштото е пак чак толкова ужасна,просто приятелка на майка ми я наплашила какво можело да стане с тази канела всеки ден,че смъквала кръвната захар и т.н. ,но аз си продължих,но така стана че една моя приятелка след няколко дни и беше ставало лошо и дори беше припадала и изпадна в кома за 4 дни,от повишаване ли от намаляване не разбрах на кръвната захар  Cry от там вече и аз започнах да се притеснявам  Confusedда не стана и аз така,да припадна някаде! ПОДЧЕРТАВАМ,МОЯТА ПРИЯТЕЛКА-НЕ Е ПИЛА КАНЕЛА!!!!!!!НО се пак си ме хвана страх и я спрях,сега вие пак ме зарибихте имам още останали пакетчета,та мисля пак да я почвам  Laughing па ще виим какво ще стане Simple Smile)

# 63
  • Мнения: 0
Има ли някой,на който да му е ставало лошо от както пие канелата??? И толкова ли много спада кръвната захар и спада ли???Аз се замислих че може би този мед,който също трябва да се пие освен нали че е полезен и убива там бактериите,може би където е сладък да повишава кръвната захар,и така да се регулират нещтата--канелата я сваля а меда я дига пак поне аз така си мисля,вие какво ще кажете???

# 64
  • Мнения: 0
Сега точно прочетох,че увреждала и черния дроб  Confused
Някой пие ли я още и има ли резултати???

# 65
  • Хасково
  • Мнения: 5
Да аз я пия все още и на мен ми пада кръвното newsm78 не знам дали от канелата ..но е факт че се чувствам малко по зле откакто я пия  Tired...а за резултати..-5кг съм но последните 2 седмици не съм свалила и грам  newsm78 незнам да продължавам ли...

# 66
  • Мнения: 0
Да аз я пия все още и на мен ми пада кръвното newsm78 не знам дали от канелата ..но е факт че се чувствам малко по зле откакто я пия  Tired...а за резултати..-5кг съм но последните 2 седмици не съм свалила и грам  newsm78 незнам да продължавам ли...
аа за колко време ги свали?

# 67
  • Мнения: 1 280
Къде го прочете това,че увреждала черният дроб? Дай Линк , моля те...   чак пък толкова да уврежда черният дроб? newsm78  Това си е сериозно...Колко канела трябва да си изпил , за да ти увреди черното дробче? 

# 68
  • Мнения: 4 344
аз четох,че дозата е до половин лъжичка на ден.

# 69
  • в колонките
  • Мнения: 510
Аз намерих това за канелата: http://www.1001recepti.com/article/?txt_id=90-kanelata-se-bori-s-diabeta  .   bouquet

# 70
  • Мнения: 1
Да аз я пия все още и на мен ми пада кръвното newsm78 не знам дали от канелата ..но е факт че се чувствам малко по зле откакто я пия  Tired...а за резултати..-5кг съм но последните 2 седмици не съм свалила и грам  newsm78 незнам да продължавам ли...
За колко време свали тези 5кг? Само канела с мед или комбинира с друга диета?

При мен е добре, не съм усетила да ми пада кръвно, дори и се чувствам по-добре и не пия кафе :wow:

# 71
  • Мнения: 0
аз четох,че дозата е до половин лъжичка на ден.
Да но когато е на прах,а аз прочетох че трябва да е на пръчки-аз такава пиа,но нзз по колко трябва прачки за 1 лажичка мед и 1 чаша вода ????

# 72
  • Хасково
  • Мнения: 5
Свалих 5 кг за 4 седмици но от тогава не съм мръднала Tired Я кажете при вас как вървят нещата ?

# 73
  • Мнения: 1
Свалих 5 кг за 4 седмици но от тогава не съм мръднала Tired Я кажете при вас как вървят нещата ?
А спазваше ли някакви други ограничения или нормално хранене като стриктно си приемала канела с мед?

# 74
  • Хасково
  • Мнения: 5
Ами не съм спазвала никакви други режими,нито съм гладувала понеже още кърмя Naughty .Споделете резултати и при вас ,дали само при е мен така ,нещата не вървят вече втора седмица не съм мръднала и грам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт