Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Пловдив

Ами моето момче вече е на 16 месеца, а още ползваме лигавник. Та се чудех до кога ли ще е така. Капе се още доста. Я, кажете мами на по-големи деца, до кога ползвахте лигавника.
Цитирай

Не ползваме. Слагах само, когато захраних, но го махнах, защото тя му обръщеше прекалено голямо внимание, голямо дърпане падаше и яд, че не може да го свали.
Цитирай

Варна

Аз още му слагам, но зависи какво яде и дали яде сам - т.е. не винаги. Ако е нещо по-течно, тогава.
Цитирай

БГ - София

Малкия се храни почти изцяло сам и още е с лигавник. Иначе трябва да го преобличам на всяко хранене  Wink.
На баткото слагах лигавник докато яде супа до почти три годишен. По-добре така отколкото да се ядосвам заради съсипани дрешки, а и за детето е по-спокойно.
Ползвам от твърдите лигавници.
Цитирай

Пловдив

Аз съм с памучни, но имам в промишлени количества  Very Happy
Абе, Никол, как успяваш без лигавник?
Цитирай

И аз това се чудя.Преди да започне да иска да се храни самостоятелно беше вече без лигавник,но откакто държи лъжицата сама все се капе,а понякога се олива.Вече си мечтая да се храни без да се капе или да ми дава аз да я храня (но не дава).
Цитирай

Още ползваме и невиждам скоро да го махаме Confused
Цитирай

..... Абе, Никол, как успяваш без лигавник?

Тя е като прахосмукачка, омита всичко, ако нещо е около устата й си го набутва с ръка, не дава нищо да пада  35
Цитирай

Още ползваме при хранене,  когато е нещо течно- супа, яхния.На 2.5год сме.
Цитирай

vidin

Все още ползваме лигавник,но не винаги.Когато яде супа или  яхния задължително слагам лигавника.По-добре с него,отколкото да се ядосвам,че е петносала поредната дреха.
Цитирай

Резерват "Северозапад"

Ние още си го използваме, особено ако хапваме супа Wink, а когато се опитва да се храни сама и лигавник не ни спасява Embarassed
Цитирай

В къщи

Ние все още си ядем с лигавник, но абсолютно сама хапва и просто нямам думи каква става #Crazy
Цитирай

София

Ако бързам или и давам аз - без лигавник, яде чисто, нооооо ако се пробва сама ooooh! става мазало, 'щото винаги лъжицата е обърната надолу и всичко се излива. Така, че докогато трябва Wink
Цитирай

Все на втория етаж

Ами аз не винаги й слагам,но все пак доста често. Много се цапа,защото е злояда и плюе,но доста често си го маха в процеса на хранене и става  Sick Sick Sick
Цитирай

зависи от детето , но около градинска възраст
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора