Седмица 30.08-05.09

  • 12 024
  • 190
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 697
Добро утро момичета,
Е какво да се прави и тази седмица свърши. За мен не беше от най-добрите и се надявам следващата да е по-добра.

# 181
  • Мнения: 1 037
Как сте днес момичета!Ако нямате настроение и сте се поотчаяли,прочетете темата "интересно" и настроението ще дойде.Много оптимистични неща пише в една статия и аз съм я пресъздала накратко.Иначе,както виждам в нашия форум,нищо ново!Да ви кажа-притеснявам се,че БТ не ми се покачи над 37,а се задържа 36,7 вече трети ден.Значи ли това,че съм  нямала овулация и според вас нормални ли са тези стойности.Вечер спим на отворен прозорец и аз почти винаги съм отвита.Дали това може да повлияе на БТ?Мими,графиката която си ми пратила не е различна от предната.Няма пресечени линии,и новите стойности също.

# 182
  • Мнения: 697
Диди,
Няма такова правило, че темп трябва да се повиши над 37. Трябва да се повиши с 0.2-0.5 спрямо предните дни и да остане така. Аз като съм гледала в FF има жени със средна темп 36. При тях след овулация не надвишава дори 36.5 ама пак си забременяват. Така че споко.
Пратих ти пак. Виж сега дали се вижда новото. Ако не ще мисля нещо друго.

# 183
  • Мнения: 2 498
Хайде момичета, днес някоя от вас няма ли да ни изненада приятно? Simple Smile

# 184
  • Мнения: 1 037
Струва ми се,че лентичката ми изостава с два дни.Не ми се струва,а е така.Трябва да съм в жълтия период.Дали не е знак?Ха,иска ми се!
Имам чувство,че от всякъде ме преследва темата за бебета-какъвто вестник или списание си купя-все има по нещо.Може би преди не съм обръщала внимание.И много се радвам на малки деца

# 185
  • Мнения: 1 071
Диди,преди всичко не се вманиачвай-не мисли непрекъснато за това!Успокой се и се наслаждавай на секса и нещата ще си дойдат на мястото Grinning

# 186
  • Мнения: 1 037
Честно да ти кажа Иви,въобще не съм се вманиачила.Смятам,че на всеки му идва момента,а аз съм търпелива.Обичам много да се шегувам,дори със сериозните неща.Така приемам по леко действителността.И се опитвам да го предам и в постингите

# 187
  • Мнения: 3 154
Диди ти къде я мериш БТ? Защото ако е в устата абсурд да минеш 37 градуса! Аз миналия месец бях така и най-много ми се е качвала до 36.8... Този месец я меря на друго място Embarassed и като за първи ден е 36.5... а при оралното беше 36.2... Така че мястото има значение Wink

# 188
  • Враца
  • Мнения: 5 185
здравейте,
Диди, защо не си регистрираш акаунт във фертилити френд, там в общи линии софтуера въз основа на данните ти може да ти определи предполагаема овулация, а и там като си гледаш графиката може и ти да започнеш да ги хващаш тези неща.
Мими, недей се отчайва, може би ще имаш изместена овулация този месец. провери ли в сайта за подобни графики със стимулация?
Иви, радвам се да те видя пак, липсваше ни тук.
Ренци никакво напускане и бой на доставчици, искаме те тук на линия.
Аз от днес казах чао на лелка фло, от 2 месеца насам и направо си е време за парти, дано не ме чуе  Imp . Имам супер смахната температура от 36.8 и се чудя защо е толкова висока в този момент от цикъла, но при мен нищо не е нормално и така.

# 189
  • Мнения: 1 037
Не се регистрирам във ф.френд,защото имам проблем с настройките на компютъра и не ми отваря коректно някой страници.
Съншайн,температурата си я меря в д-то от самото начало.
Вече без часовник взех д се буда около 7.30ч. и меря.

# 190
Честито и от мен Карабелла. Wink

Общи условия

Активация на акаунт